Шалена невинність• 13 мая в 22:14
Євробачення, хто дивиться?
Питання в заголовку.
Хто дивиться, думки враження.
Blacky_Mik• 13 мая в 23:28
ви в курсі, що у Кайла Александра (Норвегія) мачуха з Сум і він говорить українською?
За ким я буду?• 13 мая в 23:30
Ответ дляBlacky_Mik
Коментатори сказали.
Дайте вподобайок• 13 мая в 23:30
Отако. Без спец.ефектів, без фрікізму, сіла дівчина, заспівала. Багатьом втерла носа.
Blacky_Mik• 13 мая в 23:30
Ответ дляЗа ким я буду?
Коментатори сказали.
а, а я на офіц.сайті ЄБ дивлюся, там нема коментаторів
Леди Репях• 13 мая в 23:31
Ответ дляBlacky_Mik
И я там)
Куколка-мяуколка• 13 мая в 23:32
Ответ дляКракадэ
Я вам жаловалась? Не думаю. Политику я не обсуждаю. И ненавижу политиков. Всех. Это моё личное дело
Нефиг лезть ко мне с указаниями
Тревога в Киевской области, сильно не шумите, пытаясь её перекричать.
За ким я буду?• 13 мая в 23:32
Ответ дляBlacky_Mik
А я на Суспільному. Хотілося б з коментарями Притули, звісно, але й ці хлопці також норм )
Кракадэ• 13 мая в 23:33
Ответ дляКуколка-мяуколка
Спасибо за беспокойство, но у нас тревоги и не включают. Только на телефоне оповещение
Анонім Завгосп• 13 мая в 23:35
Це мабуть перший раз, коли з 15 пісень не запамʼяталась не одна, нема такого щоб заїла в голові.
Дайте вподобайок• 13 мая в 23:36
Ну, що місцеві букмекери, хто на виліт на вашу думку, хоч трійку?
тяжкаялюдина• 13 мая в 23:36
Ответ дляДайте вподобайок
Всі.
Анонім Завгосп• 13 мая в 23:36
Ответ длятяжкаялюдина
Всі.
Можна було так зразу і другий півфінал провести 😅
ПушАпница• 13 мая в 23:36
Ответ дляАнонім Завгосп
Я думала то я постаріла. Взагалі нічого.
В минулому році пару виступів запам´ятала і переглядала пізніше.
За ким я буду?• 13 мая в 23:37
Ответ дляАнонім Завгосп
Мені чуваки з сауною зайшли, італієць з лицем гейші, і ще якийсь хлоп 😆😆
Шалена невинність
• 13 мая в 23:37
Ответ дляДайте вподобайок
Мені теж сподобалась.
тяжкаялюдина• 13 мая в 23:37
Ответ дляЗа ким я буду?
Чуваки з сауною, за думкою букмекерів, виграють
За ким я буду?• 13 мая в 23:40
О. І Сан Маріно. Тута Італія, тута італія… така шлягерна пісенька. Сподобалася.
Леди Репях• 13 мая в 23:41
Ответ дляДайте вподобайок
Азербайджан,Португалия и Словения могут не пройти, думаю.
Куколка-мяуколка• 13 мая в 23:43
Ответ дляШалена невинність
Номер від ведучих - якийсь дитячий садок .
европейский )
Ліплю вареники• 13 мая в 23:44
Ответ дляПушАпница
У меня редко что в голове остается на Евровидении, помню в 2013 румын засел в голове, Расмус в 2022, до них тоже финны зашли и тогда же эстонец, это все. Ну немцы еще по моему в прошлом году под Рамштайн косили.
Дайте вподобайок• 13 мая в 23:44
А я оце думаю, кого не вистачає там? І знаю. Мене! Мене! Просто уявляю які зараз емоції у тих людей, які в залі.
ПушАпница• 13 мая в 23:45
Ответ дляДайте вподобайок
Може їм хоч наливають безкоштовно?