Шалена невинність• 13 мая 2025

Євробачення, хто дивиться?

Питання в заголовку.
Хто дивиться, думки враження.
Куколка-мяуколка• 14 мая 2025
Ответ дляШалена невинність
Давайте із радості тепер то тістечко топтати
Девочки, эти минуты...ожидания
Съем два )
Они небольшие, но реально такой всплеск эмоций, что плевать на утренний кофе без них ))))
Опля Картопля• 14 мая 2025
Капець, мало нам нервів ...
Вітаю Україну!
тяжкаялюдина• 14 мая 2025
Мати Василева, я вже подумала, що вони навіть у фінал не пройдуть.
Анонім Завгосп• 14 мая 2025
Чоловік краще співає чим 90% виконавців
Куколка-мяуколка• 14 мая 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Чоловік краще співає чим 90% виконавців
Показывайте ))
Мы вам скинемся за его выступление ))
Анонім Завгосп• 14 мая 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Показывайте ))
Мы вам скинемся за его выступление ))
Та я про того, що на сцені
Анонім Завгосп• 14 мая 2025
До зустрічі в четвер 🥰
Blacky_Mik• 14 мая 2025
Ответ дляШалена невинність
Судячи, по уривках, в другому півфіналі , за винятком пари країн, теж не весело буде.
Буде!!! Наскільки мене раніше дратувала Еріка - і як я зараз чекаю на виступ Фінляндії.
Подивіться все-таки, там дуже багато цікавого про другий півфінал
автор Шалена невинність • 14 мая 2025
Всім добраніч.
До четверга.
ir.zhuck• 14 мая 2025
Уррраааа! Україна у фіналі!!!
Леди Репях• 14 мая 2025
Девочки, а кто понял, что с Италией? Мне любопытно стало...они выступали, а потом пропали в рейтинге и их не называли и не показывали😳😳
Куколка-мяуколка• 14 мая 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Та я про того, що на сцені
Сорри, слеж4 ж за пролетами шахедов, а то с области быстро падлы перелетают, а я еще с мокрой головой сижу )
Перекрутила, - классный и правда, но он же с опытом, а нас радовала молодёжь )
Девчата, спасибо за вечер. Давно не смотрела Евровидение.

С такой компанией смотреть приятно, особенно в последние минуты ожидания. Ем пирожное за здоровье каждой, и всем нам мирного неба по возможности этой ночью.
Как тему искать в четверг?
ir.zhuck• 14 мая 2025
Ответ дляЛеди Репях
Так хіба Італія не автоматично у фінал проходить?!
Леди Репях• 14 мая 2025
Ответ дляir.zhuck
Не знаю, а должна? Что-то я не догоняю))
SometimesDiena• 14 мая 2025
Ответ дляЛеди Репях
Поддерживаю, но кроме Польши)
Польша лучше всех выступила
SometimesDiena• 14 мая 2025
Украина никакая
Леди Репях• 14 мая 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка

Как тему искать в четверг?
Спасиибо, взаимно.🌹
Давайте кто-то создаст тему в четверг - ’Євробачення’.
ir.zhuck• 14 мая 2025
Ответ дляЛеди Репях
5 країн і переможець минулого року автоматично у фіналі.
І в цю п´ятірку входить і Італія!
ir.zhuck• 14 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Польша лучше всех выступила
Польща?! Жартуєте?! Плагіат виступу Руслани Дикі танці...
Мавка• 14 мая 2025
Ответ дляir.zhuck
Мені теж нагадало
Леди Репях• 14 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Польша лучше всех выступила
Женщина красивая и настоящая артистка, но крики эти не моё(
ir.zhuck• 14 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Украина никакая
Такого складного вокалу ще пошукати потрібно! Вони увійдуть у п´ятірку кращих у фіналі!!!
Вредняжка• 14 мая 2025
Ответ дляЛеди Репях
Ага, там 4 чи 5 країн-засновниць і країна минулорічний переможець автоматом у фіналі. Вони раніше і не співали в півфіналах, а тепер співають, але за них не голосують
Мавка• 14 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Украина никакая
На жаль. Мені аж соромно було. Краще б не проходили у фінал. Ще раз це позорисько прийдеться витримати.
Ми з донькою за Хорватію вболівали.
Леди Репях• 14 мая 2025
Ответ дляir.zhuck
І в цю п´ятірку входить і Італія!
Ой, спасибо, я в прошлом году не так внимательно следила) Супер, теперь разобралась, а то думаю, что такое😺
ir.zhuck• 14 мая 2025
Ответ дляМавка
Ми з донькою за Хорватію вболівали.
Тю!
Красиво! Ефектно! Цікаві голоси!
Ось коли виступали інші дехто, то
Так і хотілось, щоб Нідерланди приодягнулись до наших яскравих костюмів! Бо там в номері саме цього не вистачало!
ir.zhuck• 14 мая 2025
Але таке оголошення результатів, це просто знущання над учасниками....
Куколка-мяуколка• 14 мая 2025
Ответ дляir.zhuck
Тю!
Красиво! Ефектно! Цікаві голоси!
Ось коли виступали інші дехто, то
Мне напомнило рок 70-х, ближе к британцам )
Если не смотреть выступление, а просто послушать, то очень даже неплохо. Но стеснительные )
Надо им написать, чтобы раскрепостились на сцене.
Простецкая• 14 мая 2025
талановиті хлопці, гарно виступили, бажаю їм перемоги і моральної стійкості
Простецкая• 14 мая 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я вже тут колись радила до перегляду їх інтерв’ю в Сергія Іванова (персона неоднозначна, але інтерв’ю топ) . Там гарно розкриті їх музичні смаки, освіта
роки 2 тому
Інші інтерв’ю ’після євробачення’ теж класні, загалом, вони чудові хлопці, якщо поцікавитись