Плету корзинки• Изменено 13 мая в 23:27
Ці Лобачі скрізь вже задовбали! Блокуєш їх скрізь, все рівно вилазять ці тошноти
Крик душі! У всіх соц мережах не встигаю блокувати, все одно лізе ця.... Раніше ліз скрізь ШІ і нас ніхто не привітав, тепер ці Лобачі🤮 У вас теж воно лізе?
Плету корзинки
• 13 мая в 23:28
Ответ дляАнонимарик
Що таке Лобачі?
Якісь тіпа ’співаки’, ’блогери’ і їх сімейка
Анти-анонім• 13 мая в 23:28
Ответ дляПлету корзинки
ще не бачили
Пишущаяся• 13 мая в 23:31
А мені вони дуже подобаються і писали,що він багато донатить на ЗСУ.
Читаю коментарі під його роликами,стільки желчі - мрак
Помогалочка• 13 мая в 23:31
Лізе те, що ви дивитесь.
В соцмережах є функція ’не показувати такий контент’.
Я навіть не знаю хто це бо мені не лізе
Плету корзинки
• 13 мая в 23:34
Ответ дляПомогалочка
Лізе те, що ви дивитесь.
Я навіть не знаю хто це бо мені не лізе
Дякую
Ряженка• 13 мая в 23:34
Ні. В мене лізе тільки педофіл вітчим про якого на порадниці писали. Глянула заради цікавості і тепер постійно мені нові відео підсовує. А я навіть в тому тік-тоці не зареєстрована і взагалі видалила застосунок. А воно пхає і пхає.
Пишущаяся• 13 мая в 23:35
Ответ дляПомогалочка
Лізе те, що ви дивитесь.
Я навіть не знаю хто це бо мені не лізе
Автор , мабуть,теж хоче співати,та не вміє.
Їй не спиться від цього,що аж тему створила.
Дивна жіночка якась
Аліса-90ae• 13 мая в 23:36
Ответ дляПлету корзинки
Чому лобачі?
Прилипало• 13 мая в 23:40
Перший раз чую про цих ’лобачів’ - в мене природа, меми та котики.Алгоритми аналізують Ваші інтереси і пропонують відповідний контент.
Плету корзинки
• 13 мая в 23:43
Ответ дляПрилипало
То я раз продивилася. Тепер ясно, дякую. Не знала, що від одного перегляду, вони лізтимуть скрізь
Пишущаяся• 13 мая в 23:46
Ответ дляПлету корзинки
Прізвище блохєрів
Ці люди зробили комусь,щось погане? Чому така ненависть саме у вас??
Якщо мені хтось не подобається,я просто не дивлюсь...
А вас щось саме від цих лобачів перекручує
Патика-мотика• 14 мая в 00:14
У мене лізуть Козловський і Алхім хоча вони мені абсолютно нецікаві, мабуть щось лайкнула по необережності.