Хи хи, ну ну• 14 мая в 08:26

Якась містика

У мене якась боязнь лімфовузлів. От говорили ми з подругою на ту тему і тепер мені в тікток вискакують ті теми,рак, онко і лімфовузли.
Скажіть ( то що я тривожна знаю). Але чи потрібно робити їх УЗД чи ще щось . От то щось знайду і деякі з них прощупуються постійно. Деякі більшають коли хворію, потім наче стають такі самі. Але ніколи не робила УЗД їх.
То голову піднімлю і наче їх помітно, за місяць вже наче й не помітно. Дуже вони мене хвилюють.
Мушля з Криму• 14 мая в 08:28
Зробіть узд
автор Хи хи, ну ну • 14 мая в 08:31
Ответ дляМушля з Криму
Зробіть узд
А якщо воно буде добре, то з якою періодичністю потрібно його повторяти? А то мені один раз здається що вони такі самі, потім наче більші, потім знов добрі. Це ще й тривожність грає велику роль .
В мене є аіт, чи можуть вони чуть більшати на шиї під щелепою через цей аіт?
На ощуп вони невеликі. Думаю десь біля сантиметра, моду чуть більше. Так щоб більшали безпричинно і не меншали немає. Але деякі є в одному і тому ж розмірі ( можна нащупати) вже дуже давно, певно з підліткового віку, може й раніше.
Відірву та викину• 14 мая в 08:35
Ответ дляХи хи, ну ну
А ви лікуєте свою тривожність ?
Може варто з неї почати?
автор Хи хи, ну ну • 14 мая в 08:36
Ответ дляВідірву та викину
А ви лікуєте свою тривожність ?
Може варто з неї почати?
Та думала що справляюсь сама. Але останнім часом якось накриває.
Вишнёвая Леди• 14 мая в 08:37
Не шукайте в собі хвороб. Якщо у вас буде щось боліти, то ви самі побіжите до лікаря.
Скажений гудзик• 14 мая в 08:38
Телефон вас слушает и таргетирует рекламу под вас. Поставьте телефон на зарядку и возле него говорите о том, что хотите купить новые колеса для трактора, сеялку, плуг, борону. И это все будет преследовать вас долгое время.
Все остальное дорисовывает ваша тревожность.
сладкий_ноябрь• 14 мая в 08:38
Краще до психіатра.
Мушля з Криму• 14 мая в 08:41
Ответ дляХи хи, ну ну
Повторювати кожного тижня
Бадабум• 14 мая в 08:41
Ответ дляМушля з Криму
Зробіть узд
Краще витратити ці гроші на психотерапевта
ТихоЯ• 14 мая в 08:42
Автор, с Вами все нормально. Вы немного ипохондрик.
Это состояние опаснее, чем увеличенные лимфоузлы.
Во время болезни и какое-то время после это норма, что они увеличены. Делайте узи щж, мж, омт, проходите осмотр гениколона и все будет хорошо
Своего не предлагать• 14 мая в 08:50
автор, а что Вас так волнует? есть неизбежные вещи и чтоб Вы не делали - ничего не изменится,хоть ежедневно УЗИ делать будете.
ФруктЕщеТот• 14 мая в 08:52
Ответ дляХи хи, ну ну
Так что вас смущает? Все так и должно быть. Они прощупываются, они меняют размеры, и это норма. Это орган, который постоянно в работе, который меняется в зависимости от состояния вашего организма и регулирует состояние вашего организма. Он не может быть все время одинаковым.
Чего вы к ним лезете???
Слобожаночка• 14 мая в 09:14
Делайте узд. Я такая же как и вы. Постоянно щупаю. И у меня справа на шее увеличены даже массажист сказал ....
автор Хи хи, ну ну • 14 мая в 09:36
Ответ дляФруктЕщеТот
Чего вы к ним лезете???
Я й сама не знаю, чому так на них зациклилась