Подруга захоплюється езотерікою. На іі ДН хочу подарувати щось типу прикраси. Придумала із камінням що відповідає іі знаку. Але тут же почалося: кролик - вогняний, металевий, ще якийсь…; я таке не розумію. Я знаю по простому: рін народження відповідає китайському знаку. Все.
Тобто наразі навіть немає конкретної назви каміння. Хелп.
Fresh_coconut• 14 мая в 10:06
Ответ дляTeonaa
Так не буває ж
Зодиак по месяцу рождения какой у нее? Вот по нему и берите камень
Fresh_coconut• 14 мая в 10:13
Ответ дляTeonaa
А почему по месяцу-то?
Так а что такое красный кролик, металлический кролик, огненный кролик… вообще не понимаю откуда берется эта приставка к кролику- то
Вас в Гугле забанили
?
Volens Nolens• 14 мая в 19:10
Ответ дляTeonaa
А почему по месяцу-то?
Удалено администрацией...