Переговорники великие. Только думала спать ложиться
Ответ дляOKSANA24K
А хіба їх колись цікавило наше життя ,безпека, сон тощо? Вони грають життями та словами. Тому ті переговори то таке, їх поки умовно ’башкою’ об стіл хтось не дзизне, то все цирк , шкода що при цьому в нас гинуть люди.
Скоти
Ответ дляHelterSkelter29
Тоже бесит,что бомбят только по ночам в основном
Я наблюдаю 3 ночь , ближе к 2-м часам ночи летят , раньше другой график был
lekon-lekon• 16 мая в 02:34
Вивчаючи історію кацапів, як вони проводили ’зачистки’ починаючи з Великого Новгорода, Батуринську різню, геноцидили непідкорені народи Кавказу, Сибіру, Бучу, Ізюм із недавнього, то питання не виникають. В них немає нічого від людей, тут тільки воювати, бо навіть умовний мир буде з фільтраційними осередками, де багато хто із українців зникне.
Я вірю, що наші зможуть дістати Ямальский хрест, та нафтові термінали, не буде нафтодоларів, то й війна затихне
Ответ дляlekon-lekon
Я все це знаю, но не легше зараз((
Ответ дляlekon-lekon
Поки товстий схудне, то худий помре (с) народна мудрість
Sakura-18cb• 16 мая в 08:46
Автор, в якому місті ви живете? Ми вже не один рік в такому шахедному графіку, нічого нового. А ось коли їх немає, то навпаки прокидаєшся за звичкою…аж бісить.
Ответ дляlekon-lekon
То нафта - іі знищення - це головний ключ для припинення війни?
lekon-lekon• 16 мая в 09:12
Ответ дляTeonaa
Ігла кощея саме в нафтопромислі, не буде грошей - не буде за що воювати, все просто.