Ушла и Пришла• 14 мая 2025
Якщо ти лікар, тільки після інтернатури.
Реально влаштуватись закордон працювати по своїй спеціальності? Чехія або Польша. Чи варто туди їхати?
Лукава_Кiшка• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Я почитала, що таке сор. Треба досвід і гарне знання мови, я думаю. І щоб в Україні теж такая спеціальність була, бо сімейний лікар не потягне
Сор - це пекло з вічними кадровими браками от туди варункових і пхали
А мали тих 2 тисячі через скажені надгодини
Лукава_Кiшка• 14 мая 2025
Ну і лікар першого контакту - максимально близько до сімейної
Лікар працює без медсестри в Польщі
Прийом під час інфекційного сезону 50-60 осіб
Лікар працює без медсестри в Польщі
Лукава_Кiшка• 14 мая 2025
Лікарі які граються в Польщі в дерматологів та інших вузьких - діють поза законом і за ними полюють польскі колеги
Тому або спеціалізація в Польщі і себе називаєш якимсь ологом або лікар без спеціалізації - але і цього вже немає для українців
Заикальница• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Правильно я тут сиджу і ви тут сидите.
Але що тут робити людині, яка має 15 років лікарського стажу?
Невже однакові інтереси з мамками в декреті
Я думала в них інше коло спілкування
В мене 9 років лікарського стажу,
Зайшла на цей форум і сижу
Заикальница• 14 мая 2025
Автор, могу написать за Испанию.
Интернатура не подтверждается, только медицинский диплом, дают специальность ’Общая медицина’, сдавать для этого только испаский язык, медицину сдавать не нужно, ждать несколько лет, и можна работать врачом общей практики. Или поступать в резидентуру, там уже сдавать вступительный медицинский экзамен. Учиться 4-6 лет (при этом платят зарплату) и тогда будет уже узкая специализация.
Ушла и Пришла
• 14 мая 2025
Ответ дляЗаикальница
Автор, могу написать за Испанию.
Дуже цікаво. Дякую. А лікар загальної практики це типу сімейний лікар? А я яка там зарплатня ?