Ушла и Пришла• 14 мая 2025
Якщо ти лікар, тільки після інтернатури.
Реально влаштуватись закордон працювати по своїй спеціальності? Чехія або Польша. Чи варто туди їхати?
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
Ушла и Пришла
• 14 мая 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Вже варункове в Польщі не дають
Це тимчасове право на працю?
Лукава_Кiшка• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Реклама постійно висвічується. Якась фірма, що підбере роботу, допоможе з документами, але це за гроші. І здається ніяких гарантій
Ой …
Кажу вам як лікар в Польщі після нострифікації
Варункове право давали до жовтня
Тепер тільки з досвідом мінімум 3 роки з останніх пʼяти ( інтернатура не рахується )
Варункове право давали до жовтня
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Удалено администрацией...
В мене ж немає 15 років стажу лікаря
Мій звук такий ж як ваш
Ушла и Пришла
• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Удалено администрацией...
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
Ушла и Пришла
• 14 мая 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ой …
Варункове право давали до жовтня
Тепер зрозуміло, дякую
Лукава_Кiшка• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Тепер зрозуміло, дякую
Проходьте шлях нострифікації
І те що фірми обіцяють
- читайте добре
Так такі договори що будете працювати на них навіть якщо звільнитеся ( штрафи прописані страшенні )
Пишу про Польщу
І те що фірми обіцяють
Пишу про Польщу
Регионщица• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Не знаю тих хто виїхав( і в кого навіть питати.
Так, в Чехію. Шукайте в інтернеті, є програми, але треба чешський вчити. Можно почати працювати ще не маючі повного підтвердження діплому в Чехії, а робити його , тобто здавати екзамени одночасно. Але зп лікаря в Чехії не дуже велика
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляMarmu
ви депутата бачили в житті?))) я по роботі працюю з Міністерствами та іншими урядовцями. багато хто тупі, як брьовна, для мене то взагалі не показник.
Так я це і написала. Що 15 років стажу далеко не показник хорошого лікаря.
Ще й колом спілкування тут
Безпринципова• 14 мая 2025
Очень много врачей во время войны выехали в Польшу, и после интернатуры. Знаю лично несколько человек. Устроились , работают, знание языка необходимо. Авансом работают, в течение 5 лет необходимо пройти ностртфикацию, сдать экзамен типа нашего Крока и еще что то. Тяжело, но оно того стоит. Получают на руки чистыми 3-4 тыс $. Когда все этапы будут пройдены, зарплата будет намного выше.
Заела_пластинка• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Звичайно, що без гарантій. Бо мову треба здати, диплом підтвердити, а це не 2-3 місяці.
Ушла и Пришла
• 14 мая 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Проходьте шлях нострифікації
І те що фірми обіцяють
- читайте добре
Пишу про Польщу
І те що фірми обіцяють
Пишу про Польщу
Дякую.
Заела_пластинка• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Удалено администрацией...
Це може бути кінець першої зиіни або час вже після чергування
Ушла и Пришла
• 14 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Зарплатня гарна. Це в Польщі така?
Лукава_Кiшка• 14 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Але вже все - лавочка прикрилась
Заела_пластинка• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Правильно я тут сиджу і ви тут сидите.
Але що тут робити людині, яка має 15 років лікарського стажу?
Невже однакові інтереси з мамками в декреті
Я думала в них інше коло спілкування
У лікаря не може бути дітей? Вони не такі самі мами? І зніміть вже шори - тут не тільки ’мамки’ сидять
Безпринципова• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Зарплатня гарна. Це в Польщі така?
Да, я же про Польшу писала
Ушла и Пришла
• 14 мая 2025
Ответ дляБезпринципова
Да, я же про Польшу писала
Звучить добре. Хоча Чехія мені більше імпонує
Безпринципова• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Ну вот пишут, что уже все, эти условия закончились
Лукава_Кiшка• 14 мая 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Зарплатня гарна. Це в Польщі така?
Варункові часто таких не мали
Хіба лікар першого контакту від нуля дивиться і до 100 років
Або сор - але сор після інтернатури це треба бути дуже відважним
Садоводница• 14 мая 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Ще боти
Ушла и Пришла
• 14 мая 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Варункові часто таких не мали
Я почитала, що таке сор. Треба досвід і гарне знання мови, я думаю. І щоб в Україні теж такая спеціальність була, бо сімейний лікар не потягне
Заела_пластинка• 14 мая 2025
Ответ дляСадоводница
Ще й колом спілкування тут
Ваші пости з переходом на особистості показник чого? Питання риторичне. Всі і так розуміють
Лукава_Кiшка• 14 мая 2025
Автор , варункове полягало на дозволі працювати як лікар без спеціалізації - тобто ніякими дерматологами - гастроентерологами
Єдині - це третя процедура ( люди зі стажем ) але ви під неї не підпадаєте , а перші дві процедури закриті
Ушла и Пришла
• 14 мая 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Зрозуміло, дякую