Таблет• 14 мая в 18:21
Переговоры в Туреччине произойдут послезавтра. Генсек Америки + виткофф будут
Черный Ловелас• 14 мая в 18:23
это все фарс и содрогание воздуха ничего от этих переговоров не будет.
freedom_2015• 14 мая в 18:24
а хуйло сам запропонував і в бункери сцикло заховалося ,коли вже ті американці перестануть вірити йому
Solar Cloud• 14 мая в 18:27
А почему они приедут в пятницу? Переговоры то завтра должны быть
И где Келлог, он же тоже должен был быть? И кто поедет от русни? Уже написали лавров не едет, ниче непонятно..
Solar Cloud• 14 мая в 18:31
❗️«Хто поїде від рф на переговори до Стамбула?». Відповідь буде в найближчі години. І для багатьох це буде несподіваним, – росЗМІ.
Може Яник приїде?😂😂
Ответ дляSolar Cloud
Думаю багато кулуарно
Пуйло на сковорідці, сам запропонував, тепер хто що як
Ще оно кажуть президент Лула поза графіком з Китаю мотнувся в рашку. Одному Трампу файно / то спить на зустрічах з арабсиким принцем, то на машинці катається..
Черный Ловелас• 14 мая в 18:32
Ответ дляSolar Cloud
Може Яник приїде?😂😂
Есть достойные.
freedom_2015• 14 мая в 18:33
Ответ длячаревна
Там в тг закидывают, что он речь толкать будет сегодня
знову засне ,потім його розбудять .він піде у свою валізку ,потім щелепу вставить ,нафарбують ,начешуть 2 волосини ,підгузок вдягнуть і буде знову херню нести про другу світову
Ответ длячаревна
Знову придумали обход і очковтиртя для публіки.
Якби все викрутити, рф зараз треба довести, що ’заради миру’, треба продовжувати війну, і не погоджуватися на її припинення, бо ’припинення війни - це продовження війни’.
’’Старі маніпулятори уже забрехалися до межі, адже будь-якій людині, наділеній розумовими здібностями, зрозуміло, що якщо ти хочеш припинити війну, і інша сторона війни пропонує тобі це зробити, то ти її припиняєш. Все просто і зрозуміло.
Але очевидно, чому росіянам це не потрібно, є бажання геноциду української нації. Домагатися подібних протизаконних та антилюдських вимог можна лише в один спосіб - силовий. Здебільшого - відверто терористичний по відношенню до цивільних.
Аргументів, аби нав´язати це все, окрім терористичних, у них немає. Значить, потрібно зберегти ’право на тероризм’.
Для цього треба розпочати беззмістовні переговори без початку і кінця, на яких висувати неприйнятні вимоги, і кричати, що інша сторона повинна їх прийняти ’заради миру’. Бачили, знаємо.
Ці всі обмани, маніпуляції, постійна брехня і відверте знущання над здоровим глуздом - це і є основа імперії. ’’’(Фб)
Love_Love_Love_• 14 мая в 18:41
Накуя нам генсек Америки якщо путя на них ложив, а вбиває нас він?
Черный Ловелас• 14 мая в 18:43
Если завтра Путин лично не примет участие в встрече в Турции, то никакого смысла в этих переговорах не будет», — Советник руководителя ОП Михаил Подоляк
Тушите свет, расходимся.
Aksinia 111• 14 мая в 20:16
Ответ дляЧерный Ловелас
Тушите свет, расходимся.
’Россияне требуют гарантий по дипломатическим каналам, что Зеленский не применит физическую силу против Путина в случае прямых переговоров.’
🤣
Espresso_caffe• 14 мая в 21:52
Ответ дляfreedom_2015
они его любят
он помогает им Европу держать в узде
Апель-синка• 14 мая в 23:59
Віткофф сказав журналістам, що поки що невідомо, чи візьме участь у запланованих переговорах правитель Росії Владімір Путін.
Причём все в курсе. Кроме Виткоффа