Неділя, 11 Травня, 2025 в 20:15
Джерело: Володимир Зеленський/Telegram
Ввечері 11 травня президент Володимир Зеленський закликав до повного припинення вогню від завтра та повідомив, що чекатиме главу РФ Володимира Путіна у Туреччині у четвер особисто.
Глава Української держави заявив, що немає сенсу затягувати вбивства – час припинити вогонь і дати шанс дипломатії.
Ми чекаємо відзавтра припинення вогню – повне і тривале, щоб дати необхідну основу дипломатії. Немає сенсу затягувати вбивства. І чекатиму на Путіна в четвер у Туреччині. Особисто. Сподіваюсь, що росіяни цього разу не шукатимуть причин, чому вони не можуть.
Джерело: Володимир Зеленський/Telegram
Клементина• 11 мая в 20:37
Ответ для_Alekssandra_
Интересно, это реально встреча первых лиц будет?
Ага!
Щаз…))) Русня вже завтра перестане стріляти і пуйло особисто помчить
Зараз русня знайде причину чому їм це не підходить
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 11 мая в 20:38
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
капитуляция?
Ні, арешт хуйла і трибунал
Николь1986• 11 мая в 20:39
Только молюсь за это
Хоть бы все вышло и этот кошмар закончился
julia_v_m_a_34• 11 мая в 20:44
Ответ дляLudaSHS
Думаєте путін поїде? Придумає щось - я за мир , АЛЕ те се
Там в Рубіо буде в Туреччині
Ага. Я тоже думаю что теперь путин не приедет)
julia_v_m_a_34• 11 мая в 20:46
Ответ дляTOG36
Що буде у Стамбулі:
русня: Капітулюйте
Україна: Ні
Трамп: Великий день!
русня: Капітулюйте
Україна: Ні
Трамп: Великий день!
Эх, вроде смешно, а вроде и не очень 🥺
Solar Cloud• 11 мая в 20:47
Трамп снова всю малину портит, все продолжают на пуйло давить , а он орет шоб Україна негайно погодилась на перемовини в Туреччині
класс123-7dcf• 11 мая в 20:47
Ответ дляОбиван1
Якщо реально хочуть закінчити війну, то спочатку йде довга робота дипломатів і тільки вже потім приїжджають президенти на підписання, звичайно це в серйозній політиці, а не а-ля їдем в Стамбул всьо порішаєм
’Чекатиму на Путіна в Туреччині особисто’— Зеленський.
Это как, я вызываю тебя на дуэль и перчатку в лицо.
ЖизньНеимеетСмысла• 11 мая в 20:52
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...