КоКоКоКоКоКо...• 14 мая 2025

Как вы планируете...

...свою жизнь в дальнейшем - те, кто рядом с зоной бд?
30 км до общей границы.
У меня внутри с недавних пор - паника и страх, как у каждого обычного человека, хотя по мне этого не видно. Я держусь, конечно. Рассаду высадили, картошка... На работу бегаю...
У меня родители в возрасте, и я не понимаю, что с нами будет. На переговоры не особо надеюсь. Скорее, на чудо... Уехать некуда вообще, да и не за что... Страшно даже представить, что можно лишиться дома...
Заздрість то погано• 14 мая 2025
В Німеччину їдьте
автор КоКоКоКоКоКо... • 14 мая 2025
Сейчас мне тут налепят ’рукалицо’, наверное...
Жирафовое варьенье• 14 мая 2025
Якось воно буде...
автор КоКоКоКоКоКо... • 14 мая 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
В Німеччину їдьте
Ни о чём...
Та легко!• 14 мая 2025
А чого тільки зараз вас підкосило? Як ви тримались 3 роки?
автор КоКоКоКоКоКо... • 14 мая 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
В Німеччину їдьте
Ну, какая там Германия
Колишня муза• 14 мая 2025
Я також на прикордонні. Намагаюсь не думати ні про що. Живу звичайне життя. Ну намагаюсь. Що буде,те буде. Їхати нікуди не хочу . І Ви тримайтеся,авторе !
автор КоКоКоКоКоКо... • 14 мая 2025
Ответ дляТа легко!
Потому, что сильно обострилась ситуация в последнее время.
So_so• 14 мая 2025
Автор, соберите все документы (оригиналы, копии, фото на телефон, чтобы все данные были, мед карту), тревожный чемодан (такой, что Вы можете взять в руки и быстро уехать, изучайте какие страны принимают беженцев из Украины, готовьтесь.
Барабасиха• 14 мая 2025
Як мені шкода нас-українців 😢
Сволоти, скільки людей загубили, скільки життів поламали 😢
Я не уявляю, як вам живеться на прикордонні ((
Дуже шкода 😞
Бажаю усім правильних і вчасних рішень
Заздрість то погано• 14 мая 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ну, какая там Германия
А які поради ви хочете, якщо вже евакуюють людей?
Salvadorchik• 14 мая 2025
Я в Києві. Так вийшло переїхала ще до війни. Вся родина залишилась в Бердянську. Я не знаю коли зможу побачити своїх батьків. Через Європу і Росію мене навряд пропустять… Депресія, що залишилась сама і ми по різні сторони.
Моя вам порада, починати готуватися до переїзду вже зараз, забирати батьків з собою. Закрити хату, сподіватися на краще, переїхати. житло знайти і нову роботу..
Раптом бойові дії не дійдуть до вашого міста, все буде цілим і буде все ок.
Але зараз жити в постійному стресі і переживати прилетить чи ні, це не життя..
Новопоштинская• 14 мая 2025
Ми нормально живем. Досить одного дня без вибухів і всі роблять вигляд, що війни взагалі немає. Дітей повно на майданчиках, старенькі біля під`їздів, хлопці в футбол грають, висаджуються квіти, працюють всі торгові точки, в час пік забитий транспорт. Все як до війни. На сирени ніхто не звертає уваги. Живем звичайним життям. До активних бойових дій і рашки трохи більше 20-25 км.