Кто крайний?• 28 апреля в 22:05
Важко коли діти не оправдовують очікування?
Щось я не справляюся
Донька вчитися не хоче. Польща. Технікум
Хочу повертатися додому, але небезпечно. Не схід, але прильоти є . Суттєві.
Не знаю що робити …
ХтоЯкщоНеЯ• 28 апреля в 22:07
Это их жизнь и их ответственность. Я ничего не жду от детей, если посоветуются буду рада. Нет, так нет. Заставлять не хочу да и не умею. Им жить- им решать.
Из Кукуева я• 28 апреля в 22:07
Ей там тяжело. Моя сказала, когда мы уехали, что ее вся жизнь тут, дома.
Кто крайний?
• 28 апреля в 22:07
Ответ дляЗавтра не пью
Як пов´язане навчання дитини і повернення?
Бо я тут морально і фізично вже не витягую
Тримаюсь заради навчання малої
Але якщо їй не цікаво, то який сенс мені вже тут бути? Я тут батрачу.
Тримаюсь заради навчання малої
Міряю від одиниці• 28 апреля в 22:07
Скільки дочці років? Якщо до 18 - то має враховувати і вашу думку і обставини життя
Якшо 18+ і сама себе забезпечує - флаг у руки
Баррикадница• 28 апреля в 22:07
Мой не учился 3 года заграницей, вернулись, теперь не учится в Киеве. Понимаю вас , автор.
Кто крайний?
• 28 апреля в 22:07
Ответ дляSo_so
В Вашем случае лучшей ей уехать и жить с папой. Для отношений с ней это будет огромный плюс.
Тато з нами
Кто крайний?
• 28 апреля в 22:08
Ответ дляМіряю від одиниці
Кто крайний?
• 28 апреля в 22:08
Ответ дляБаррикадница
Дякую
Телепузик• 28 апреля в 22:08
ну, очікування - то таке, треба реально оцінювати свою дитину, то й не буде розчарування в очікуваннях. Гірше інше: коли бачиш, що може, а не хоче. І з життєвого досвіду розумієш, що пожаліє, але час буде втрачений...
Липка-прилипка• 28 апреля в 22:08
звичайно, важко, коли ви щось самі собі надумали, а воно вийшло інакше
Без образів• 28 апреля в 22:08
Я теж хочу відправити свою в технікум в Польщу. Може їй не подобається спеціальність? На кого вчиться?
Кто крайний?
• 28 апреля в 22:09
Ответ дляБаррикадница
І я думаю що і дома вчитися не буде
Але може мені легше буде хоч?
Міряю від одиниці• 28 апреля в 22:09
Ответ дляИз Кукуева я
Це те саме що і моя дочка говорила і говорить понині
Мені складно це прийняти але ламати її я точно не буду і зможу. Добре памʼятаю як мене батьки ламали - тільки боком потім вилазило
Идууу--уууу блин• 28 апреля в 22:09
Які очікування? В мене нема жодних очікувань, лиш би здоровий був і мозок не виносив. Готова допомогти і підтримати коли це буде потрібно, а муштрувати і тиранити я не вмію, я в цьому плані пофігістка, його майбутнє в його руках
Кто крайний?
• 28 апреля в 22:09
Ответ дляБез образів
Вибирала сама і я зараз дозволяю змінити технікум
Липка-прилипка• 28 апреля в 22:10
люди, ви своїх дітей назавтра після виповнення 18 років викреслюєте з життя?
Кто крайний?
• 28 апреля в 22:10
Ответ дляVIKYSIA
Держитесь до 18 , потом её дело
4 роки(
Я на АД. Далі мабуть буде тільки важче (
Міряю від одиниці• 28 апреля в 22:10
Ответ дляКто крайний?
У 14 років не може приймати рішення. Лише висловлювати свої бажання
Вона на вашому утриманні повному і під вашим захистом.
Якщо б 18+ було - інша справа
Завтра не пью• 28 апреля в 22:11
Ответ дляКто крайний?
Тримаюсь заради навчання малої
Вона вде доросла, ви могли з самого початку її лиши навчатися, а самі влаштовувати своє життя.
Кто крайний?
• 28 апреля в 22:11
Ответ дляЛипка-прилипка
А що робити коли вона моє життя калічить? Я на АД, і вони не допомагають.
Міряю від одиниці• 28 апреля в 22:11
Ответ дляКто крайний?
І я думаю що і дома вчитися не буде
Але може мені легше буде хоч?
Звичайно і вам легше буде
Ви і сама це знаєте добре
Завтра не пью• 28 апреля в 22:12
Ответ дляКто крайний?
В 14 вже технікум? Хіба не 8й клас польської школи?
Кто крайний?
• 28 апреля в 22:12
Ответ дляМіряю від одиниці
Звичайно і вам легше буде
Ви і сама це знаєте добре
Мені хочеться приїхати. Залишити її дома і щось зробити з собою
Кто крайний?
• 28 апреля в 22:12
Ответ дляЗавтра не пью
Ні
Завтра не пью• 28 апреля в 22:13
Ответ дляЛипка-прилипка
Ні, але даємо свободу і можливість зустрітися з наслідками своїх вчинків