Ух яка ж Я• 14 мая в 22:19

Зарегистрировалась в Фейсбук на свою голову

Увидела у мужа в наблюдаемых пару девушек , откровеннные фото. Так неприятно стало, устроила скандал. Права или дура. Взгляд со стороны так сказать
долой_лама• 15 мая в 12:09
Ответ дляКітті_
Читайте уважно, автор пише, що вона побачила фото оголених дівчат, а не порно. Значить думки про інших жінок в тому руслі у нього в наявності. Підходяще місце і підходяща баба під рукою - і автор отримає відомі прикраси над головою, до гадалки не ходи. Будь-яка зрада починається з думок. І до речі порно також може способствувати думкам про зраду. Адже що таке порно по суті, як не пропаганда проміскуітету?
А чим відрізняється в плані ймовірності зради ’порно з голими дівчатами в інеті’ від ’голі дівчата без порно в інеті’?
Крим мій• 15 мая в 12:14
Ответ дляКітті_
Я б не стала іронізувати з цього приводу. Якщо задивляється на інших жінок, тим більше на одкровенних фотографіях, значить внутрішньо вже готовий до зради. Можливо вже зраджував.
А в чому іронія? Ви серйозно? На роботі, у фітнес клубі, у дворі, блін, багато гарних жінок. Невже Ви вважаєте, що чоловіки сліпі і не можуть задивитися? Я сама іноді задивляюсь і оцінюю, то що? Дівчата, як ви живете у цьому світі
Крим мій• 15 мая в 12:17
Ответ дляКітті_
Я ще такої жесті не читала. Скільки Вам років?
Кітті_• 15 мая в 13:02
Ответ длядолой_лама
Оце ппц ви нарадила автору... І не складно вам жити в постійній тривозі? НУ насторожі і що? Що це дасть? Якщо людина захоче зрадити - хоч сто разів насторожі будь нічого не зміниться. Ну хіба що є особливо ’іпануті’ жінки котрі патли ходять суперницям виривати щоб мотню втримати...
Виходить по-вашому взагалі не треба ніяким чином протистояти зраді в шлюбі. Якщо для вас оголені жінки чи порно в акаунті вашого чоловіка це ок і норма, це не значить, що це має стати нормою для всіх інших жінок! Для вас певно і зрада чоловіка це норма, так що тепер всім жінки повинні ставитися до зради як до норми?
долой_лама• 15 мая в 13:12
Ответ дляКітті_
Я питала чому ототожнюєте порно/еротичні фото-відео зі зрадою. І головне як їх наявність- відсутність може означати що фізична зрада буде-не буде чи є-нема?
Кітті_• 15 мая в 13:39
Ответ длядолой_лама
Я ніколи не ототожнювала зраду в думках з фізичною зрадою, не брешіть про мене на ходу. Але зрада в думках це також зрада, за якою може послідувати фізична зрада, і скоріш за все послідує, адже риба гниє з голови. Порно це проміскуітет, хто дивиться порно у того цей проміскуітет вже в голові. Ви думаєте дарма, наприклад, християнська церква забороняє навіть вільним людям будь-якої статі, не те, що одруженим, дивитися порно, знаючи, що розпуста завжди починається з думок.
долой_лама• 15 мая в 13:58
Ответ дляКітті_
Самі себе суперечите... Але брешу я... Цікаво... ’Ніколи не ототожнювала’, і тут же ’зрада є зрада’... Так зрада чи ні? Християнська церква доречі мислить доволі категорично щодо цього. І там фізична і моральна зрада в них ототожнені (хто в думках, той вже прелюбодіє). То ви відповідно або підтримуєте що це тотожно ’зрада є зрада’, або ні і тоді фантазії, думки про інших не зрада .
тіко не треба ’амойнитакой’... Мені під 50 рочків і маю достатньо досвіду аби сказати ’нетакі’ - імпотенти та геї. Решта роблять свідомий вибір дивитися, фантазувати, але фізично не запихувати ’жежулика’ в інших жінок. Чоловік гормонально так побудований, і ніяка настороженість і тривожність цьому не допоможе. Навпаки гірше зробить.
Кітті_• 15 мая в 14:41
Ответ длядолой_лама
Церква категорично ставиться, тому що знає, що зрада починається з відповідних думок, і якщо з цими думками не боряться, не відганяють їх від себе, то фізична зрада це лише питання часу і зручних обставин. Я не казала, що треба тепер днями і ночами себе накручувати, але якщо автор буде замовчувати цю проблему, то дає ’зелене світло’ на зраду у своєму шлюбі. Принаймні факт про характерні думки у бік інших жінок у чоловіка автора вже наявний.
Ну а ви і далі себе втішайте тим, що ваш чоловік ’просто любить порно’ чи ’просто дивиться фото оголених дівчат’, а також їжте мисками з його рук локшину про те, що ’чоловік гормонально так побудований’ 😎... Оце мужло вас виховало під свої розпусні хотілки, явно видно ретельну і доскональну працю мужла над вашою головою 😄, для вас вже вірний порядний чоловік це... ’імпотент і гей’😄... Ай да мужло, от вміють же за...ти недалеким жінкам голови, треба віддати їм належне! І якщо ви досі, коли вам вже ’під 50 рочків’ (!), вірите у казочки мужла про відсутність фізичної зради при розпусті в голові, ну то їжте далі цю смачну для вас локшину з коричньовою пастою від мужла, їжте і насолоджуйтеся, що ще тут сказати 🙄...
долой_лама• 15 мая в 16:09
Ответ дляКітті_
Сподіваюся, ви не християнка? Бо виглядає дуже дико поєднання вашої набожності та шаленої агресії...
Кітті_• 15 мая в 16:23
Ответ длядолой_лама
У вас дуже стереотипне уявлення про християн, як про карамельних безхарактерних овечок. Християни частіше не є такими і не зобов´язані бути такими. А агресію до мене проявили саме ви, я вас взагалі не чіпала.
долой_лама• 15 мая в 16:37
Ответ дляКітті_
Тобто ви не хоистиянка, ок. Але тоді чого апелюєте саме до християнского погляду на життя, а не мусульманського чи якогось іншого?
Кітті_• 15 мая в 16:46
Ответ длядолой_лама
Я саме християнка, це у вас стереотипні уявлення про християн.
долой_лама• 15 мая в 18:11
Ответ дляКітті_
Тоді чому так вибірково використовуєте християнські постулати? Тільки не треба апелювати до розгону торговців храмі, ви не Ісус, ваш гнів не є праведним, бо має на меті не донести думку, а наговорити образ - ’їжте локшину, мужло коричнева паста’.. Ви впевнені що це дійсно відповідає вашим релігійним догмам? Можна дізнатися яка саме християнська конфесія закликає своїх вірян таке робити?