Бджолина королева• 15 мая в 00:56
Скільки би ви хотіли б жити?
Я максимум до 30, бо далі життя тільки погіршується.
Бджолина королева
• 15 мая в 00:58
Ответ дляЧерный Ловелас
что за ночные суицидники
Чого суїцидники?
Черный Ловелас• 15 мая в 00:59
Ответ дляБджолина королева
Чого суїцидники?
а что нет? к чему эти мысли , сколько вам суждено столько и проживете.
Швидка Настя• 15 мая в 01:00
Столько, сколько смогу сама о себе заботиться, обузой для детей, семьи не хочу быть. Не хочу, чтоб дети ждали моей смерти, это очерь страшно((
Бджолина королева
• 15 мая в 01:00
Ответ дляШвидка Настя
О це мій страх
Витворунка• 15 мая в 01:02
Почему то всегда была мысль, что доживу до 40. Лет с 12-ти. Хотя в наших реалиях это ещё не плохо, лет 10 ещё проживу.
КонхфЭдкаТузик• 15 мая в 01:03
Ответ дляХомо_сапиенс
Мені 42 скоро, вже теж змучилась жити
Как я вас понимаю
Бочка порохУ• 15 мая в 01:04
Я согласна на вечный абсолют, всезнающий и всевидящий и всемогущий, не меньше)
Заела_пластинка• 15 мая в 01:08
Ответ дляВитворунка
У мене з дитинства були думки, що не доживу до 20. Ридала постійно. Зараз 30… але не все так просто
Там все розмивчато• 15 мая в 01:09
Мені 39, я ще того життя не бачила, сподіваюсь прожити довго, аби тільки здорове життя
Кusalochka• 15 мая в 01:10
Ответ дляБджолина королева
Чого суїцидники?
Если бы у меня к 30 погиршувалось.... то солидарна
Но я предпочту подольше без ухудшений)))
Крошка Енот• 15 мая в 01:10
Хотілосяб стільки скільки буду при памʼяті, і не бути чиїмось клопотом, мій тато помер від Альцгеймера🥲
Куплю орехи• 15 мая в 01:12
Моє найкраще життя почалося після 35 - красива, вже забезпечена, впевнена в собі, вже вмію жити якісно і красиво й брати від життя те, що потрібно, з красивими й успішними чоловіками включно.
Я в дамках• 15 мая в 01:12
Поки сама себе обслуговую, поки і хочу. Але тішу себе надією , що будемо з чоловіком один одному допомога і підтримка до останніх днів. Слідкую за здоров´ям, роблю все, щоб не нав´язати себе дітям у майбутньому.
Швидка Настя• 15 мая в 01:22
Ответ дляCаванна
Поки задоволення отримую від життя.. Фото сьогоднішні..
Це щось неймовірне, а ще живу корову бачила, колись того не розуміла..
подкину вам красоты)
Швидка Настя• 15 мая в 01:25
Ответ дляCаванна
Мм.. Запахло Ирисом❤🤗
Здорово, сами выростили?
нет, рядом в школьном дворе увидела сегодня такую красоту