Злюка-закусюка• 15 мая в 09:56
ВДНХ, где ближайшее укрытие?
Дочка в 5-м класе, 30.05 классом их собираются везти в музей науки. А там день Киева, концерт, скопление людей. Я не пускаю, переживаю. И в классном чате никто ни слова вообще не написал про убедище((
Коварная Зая• 15 мая в 10:05
Ответ дляПарасюха
Я 30.05 робоча п´ятниця, який день Києва?
День Києва/Дата
неділя, 25 травня 2025 р
Парасюха• 15 мая в 10:06
Ответ дляКоварная Зая
День Києва/Дата
неділя, 25 травня 2025 р
Ну тоді автор якось мимо :)
Злюка-закусюка
• 15 мая в 10:09
Коллега казала що там концерт Козловський. Гайтана та ще хтось.. може і правда я щось плутаю хз..
Головне питання де сховище
Кудесница_с_пургеном• 15 мая в 10:25
Центральний вихід ВДНГ там де колони - метрів 100 підземний перехід метро, може бути використаний як укриття.
Злюка-закусюка
• 15 мая в 11:05
Ответ дляАнонім Перший
Там в одному з центральних павільонів є укриття.
Дякую за інформацію
НичеНипанимаю• 15 мая в 11:13
Справа не в тому, де там сховище, а в тому, чи поведе їх туди вчитель. Сумніваюся, інакше вже б наголосили кілька раз вам і самі б знали заздалегідь.
Злюка-закусюка
• 15 мая в 11:25
Ответ дляНичеНипанимаю
Саме це і бентежить.. але пишуть що робітники музею наче пропонують, або проводять.. якось так