Пополняю_Карму• 15 мая 2025
У вас дети идут на последний звонок?
Мой идти отказался на отрез, сказал я лучше дома посплю подольше 😆
Фуліганка• 15 мая 2025
Ответ дляdulenok
уже третий год он-лайн линейки...курам на смех
у нас нет никаких линеек
*или то я о них не знаю
*
*или то я о них не знаю
*
Пополняю_Карму
• 15 мая 2025
Ответ дляФуліганка
у нас нет никаких линеек
*или то я о них не знаю
*
*или то я о них не знаю
*
У нас есть но идти туда не заставляю, хочет идёт, хочет нет.
Фуліганка• 15 мая 2025
Ответ дляПополняю_Карму
у нас - дистанционка. куда идти?
как тебе такое илон маск• 15 мая 2025
Киев, линейки есть и в сентябре и в мае. Ходим, сын любитель ,,потусить,,
Посудомойка• 15 мая 2025
Немає ніяких заходів в школі з початком війни. Але діти збираються ідти в парк, там кафе є і поруч бомбосховище, піцу поїдять, чи інші якісь закуски. Так робять кожен рік. Мак біля школи є, але там товпа буде 100%.
ШобВам_КакНам• 15 мая 2025
Останній дзвоник тільки для 4,9,11 класів.
Моя не входить в цю категорію. Тому ні
Пополняю_Карму
• 15 мая 2025
Ответ дляElenaMari
Ну да потом он и учится не захочет так зачем идти туда пусть дома спит до пенсии)))
А что линейка это что то обязательное? Или от того что он туда сходит знания будут больше?
вы хоть не перекручивайте!
ВерСаСе• 15 мая 2025
Ні, останній дзвоник 7, а ми 6 вже їдемо на відпочинок. Не знала, що цього року продовжений навчальний рік, думала до 31.
Бамбарбия! Кергуду.• 15 мая 2025
Ми й на вересня лише в 1му класі ходили :)
До речі, в деяких класах у всіх лінійки на перший і останній дзвоник не було, були квести, ігри, прогулянки.
Але на останній цього року треба йти, бо діти випускники.
Бамбарбия! Кергуду.• 15 мая 2025
Ответ дляВерСаСе
Навчальний рік щороку до кінця червня, але останній дзвінок в кінці травня, у нас 30го.
ВыФсеВрете• 15 мая 2025
Уже много лет все линейки только для 1, 9, 11 классов. Мой не попадает в эту выборку.
А какая сейчас линейка? Еще ж до конца учебы 2 недели…
Леннон_Жив!• 15 мая 2025
Ще не обговорювалось це питання.
Але в нас не нудні лінійки про які тут пишуть, а розваги для дітей з максимально короткою офіційною частиною (молодша школа)