Позаземний розум• 15 мая в 15:17

"Только ты поешь дома, перед тем как идти ко мне,а то я ничего не готовил"

Как бы вы отреагировали на такое от парня?.Было 3 свидания. Сегодня должно быть четвёртое , приглашает домой на романтик. И так сказал. Это нормально, или проверяет: не меркантильная ли я?
Inconvenient• 15 мая в 21:56
Ответ дляКітті_
Ага, і вона одразу попадає в категорію тих дешевок, що роздвигають ноги за їжу. Все це звучить саме в такому контексті - якщо буде ужин, тоді я на все згодна.
Автор, скиньте йому посилання на сайт проституток і напишіть щось типу ’певно ти зі мною вирішив зекономити на проститутках?’ Напишіть сюди його відповідь, якщо буде. Принаймні буде знати, скільки насправді коштує п...ка з доставкою на дім, якщо ще можливо не в курсі.
Саме так.
Небалувана Галя• 15 мая в 22:00
Ответ дляПозаземний розум
Не знаю.
Автор ,у вас были до него серьезные отношения ? За вами ухаживали ?
Ну,есть что-то для сравнения ? Обидно чего-то за вас.
Кошка Мурка• 15 мая в 22:02
Ответ дляНе служанка
ну ви теж у відповідь можете його перевірити якось :)
не прийти например
Кошка Мурка• 15 мая в 22:03
Ответ дляЧорнобаївка
А до этого вы еще не спали? Бегите, пока нет привязки.
так может она к нему пожрать ходит только а он о ней заботу проявил предупредил что на этот раз не кормит тарелочницу
Inconvenient• 15 мая в 22:03
Ответ дляДжага Джага
Слухай.Ти полегше зі своїми висловлюваннями.Бо я тебе один раз навчу і надалі будеш знати.Ти не вдома і не з своїми друзями що б в такому ключі спілкуватись.Підбирай краще слова надалі.Перша частина твого повідомлення нормальна і заходить як дотепний гумор і класне повідомлення але друга мені не подобається.Подумай над цим.
Може ви підете з жіночого форуму? Для чоловіка це ненормально.
Inconvenient• 15 мая в 22:09
Ответ дляДжага Джага
Ну то і все.добре.Чекайте переше побачення на Балі і перстень з діамантами від незнайомої людини.Таке рано чи пізно має статися.Це точно.
Якщо автор почне зустрічатися з іноземцем, то поїздка на Балі - це найдешевше для нього. Перстень - теж звичайний подарунок. Невдалий у вас комент.
Бутерброд з ікрою• 15 мая в 22:13
Ответ дляПозаземний розум
Не хочу ничего. Уже сказала, что не прийду, ему сказала
Скажіть що так наїлися що спати захотілось)
Аннуитет• 15 мая в 22:14
Ответ дляПозаземний розум
Мне 27. Ему 39
Фу, это жлоб-старпер, от него ещё и запах мерзкий, уже не такой, как от одногодок, проверено, как вы вообще могли тратить время на это г, ищите одногодку, плюс/минус 5 лет, по статистике такие браки самые успешные
Аннуитет• 15 мая в 22:17
Ответ дляПозаземний розум
У меня тоже все упало. Наверное я себя не люблю, что связалась с ним
Раз тему хотя бы создали, а не сразу пошли к нему, то любите себя, но не знаете чего хотите, делайте больше для себя, постоянно спрашивайте себя, чего вы хотите и делайте именно то, что хотите и со временем, когда это войдёт в привычку и в вашу жизнь, вы почувствуете, что вам хорошо самой с собой, тогда и встретите нужного мужчину, у меня так и было
Джага Джага• 15 мая в 22:17
Ответ дляInconvenient
Ага.На перше побачення перстень з діамантом і поїздка на Балі.Ви що думаєте що Німці повні кретини?
ku4eravaku4erava• 15 мая в 22:18
Ответ дляничевока
Ну хоть деньги за секс по утру возьмите с него
У таких надо брать за ранее
Мальовнича даль• 15 мая в 22:20
Ответ дляМорковку дай
Вот все в вас вроде бы хорошо, кроме одного. Что такой альфач забыл на советчице?
Какой он альфач ? Обычный одинокий мудешник. Сидит здесь, потому, что в реале женщины ему не светят )
Inconvenient• 15 мая в 22:22
Ответ дляДжага Джага
Для німців це дешеві і звичайні поїздки. Жодна поважаюча себе жінка не поїде на перше побачення будь куди. Обручка з діамантами для жінки, з якою зустрічаються, теж звичайний дарунок.
Мальовнича даль• 15 мая в 22:22
Ответ дляДжага Джага
Я и в парке сексом занимался на лавочке а потом мы ходили в булошную.И нам было лучше чем многим в фишенебельных пабах.
Так не все мужчины согласны на бомжих и камрадов,)))
Джага Джага• 15 мая в 22:22
Ответ дляInconvenient
Ми говорили про перше побачення а ви про що говорите?
Джага Джага• 15 мая в 22:23
Ответ дляМальовнича даль
Удалено администрацией...
Крошечка-хаврошечка• 15 мая в 22:25
Ответ дляДжага Джага
Удалено администрацией...
Мальовнича даль• 15 мая в 22:25
Ответ дляДжага Джага
А давай ты тут, на женском форуме, не будешь командовать что кому делать. Чеши на ваши мудешные форумы и там рассказывай камрадам что им делать. И правильно всё написали про тебя.
Джага Джага• 15 мая в 22:26
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Удалено администрацией...
Зараз попустишся,ще один комент.
Мальовнича даль• 15 мая в 22:26
Ответ дляДобра всем!
Это кто у нас тут такой появился?!
Очередной обиженный мудешник. Никто его не хочет, не любит и не даёт. Вот он и сидит тут в надежде, а вдруг его кто- то пожалеет)
Крошечка-хаврошечка• 15 мая в 22:27
Ответ дляДжага Джага
Зараз попустишся,ще один комент.
Тебе уже сказали, куда тебе идти. К таким же инцелам как и ты, на мд сайт
Джага Джага• 15 мая в 22:27
Ответ дляМальовнича даль
Буду говорити те що вважаю за потрібне.І буду вимагати що б люди такі як ти спілкувалися адекватно або взагалі не спілкувалися.
Джага Джага• 15 мая в 22:28
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я нічого в вас не питав що б ви мені щось говорили чи заявляли.
Мальовнича даль• 15 мая в 22:28
Ответ дляДжага Джага
Так ты не заслуживаешь нормального общения. Как и все вы мудешники , никому не нужные и обиженные на жизнь и женщин.
Джага Джага• 15 мая в 22:30
Ответ дляМальовнича даль
Дивно.Чомусь тут на сайті є жінки,які адекватно спілкуються а є такі як ви,яким все не подобається і нормально спілкуватися ви не поспішаєте.В мене завжди так,з нормальними людьми я спілкуюся нормально а з тими хто дозволяє собі лишнього,не спілкуюся взагалі або,якщо є бажання,відповідаю для людини тією мовою,яку вона краще всього розуміє.Ще будуть якісь запитання чи заперечення,пропозиції?
Жінка з перцем• 15 мая в 22:31
какой романтик без еды
Жінка з перцем• 15 мая в 22:34
Ответ дляДжага Джага
арбьюзер психолог. нам и дома таких хватает, и среди бывших
Джага Джага• 15 мая в 22:34
Те що чоловік має приходити на перше побачення з величезним букетом,обручкою з діамантом і везти вас на Балі.Це людину,яку він другий раз в житті бачить і кричати про те що так має бути.То я трохи сумніваюся що це нормально і що так може бути взагалі.Але якщо є бажання,то можна звісно чекати такого іноземця скільки завгодно.Ніхто нікому не забороняє щось чекати.Навіть якщо це суперечить здоровому глузду.Я вже йду з цього запитання.Мені вже не цікаво, поговорили.
Копуша• 15 мая в 22:41
Ответ дляДжага Джага
Абсолютно нормально.Поки ти чекаєш поки тебе на Балі на перше побачення завезуть і дадуть міліон доларів.то можна не дочекатися і постаріти і померти.А люди зустрічаються,кохаються і їм нормально.
Для студентов может и норм была бы ситуация, и то даже при отсутствии денег люди выкручиваются, а для 39 летнего мужика вообще психиатрией попахивает - приходи ко мне, но дома поешь и это девушке, которая на 12 лет младше
побольшомусекретику• 15 мая в 22:43
А так можна було? Запросити в гості і попросити наїстися перед виїздом?