Позаземний розум• 15 мая 2025
"Только ты поешь дома, перед тем как идти ко мне,а то я ничего не готовил"
Как бы вы отреагировали на такое от парня?.Было 3 свидания. Сегодня должно быть четвёртое , приглашает домой на романтик. И так сказал. Это нормально, или проверяет: не меркантильная ли я?
Inconvenient• 15 мая 2025
Ответ дляКітті_
Ага, і вона одразу попадає в категорію тих дешевок, що роздвигають ноги за їжу. Все це звучить саме в такому контексті - якщо буде ужин, тоді я на все згодна.
Автор, скиньте йому посилання на сайт проституток і напишіть щось типу ’певно ти зі мною вирішив зекономити на проститутках?’ Напишіть сюди його відповідь, якщо буде. Принаймні буде знати, скільки насправді коштує п...ка з доставкою на дім, якщо ще можливо не в курсі.
Саме так.
Небалувана Галя• 15 мая 2025
Ответ дляПозаземний розум
Не знаю.
Автор ,у вас были до него серьезные отношения ? За вами ухаживали ?
Ну,есть что-то для сравнения ? Обидно чего-то за вас.
Кошка Мурка• 15 мая 2025
Ответ дляНе служанка
ну ви теж у відповідь можете його перевірити якось :)
не прийти например
Кошка Мурка• 15 мая 2025
Ответ дляЧорнобаївка
А до этого вы еще не спали? Бегите, пока нет привязки.
так может она к нему пожрать ходит только а он о ней заботу проявил предупредил что на этот раз не кормит тарелочницу
Inconvenient• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Слухай.Ти полегше зі своїми висловлюваннями.Бо я тебе один раз навчу і надалі будеш знати.Ти не вдома і не з своїми друзями що б в такому ключі спілкуватись.Підбирай краще слова надалі.Перша частина твого повідомлення нормальна і заходить як дотепний гумор і класне повідомлення але друга мені не подобається.Подумай над цим.
Може ви підете з жіночого форуму? Для чоловіка це ненормально.
Inconvenient• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ну то і все.добре.Чекайте переше побачення на Балі і перстень з діамантами від незнайомої людини.Таке рано чи пізно має статися.Це точно.
Якщо автор почне зустрічатися з іноземцем, то поїздка на Балі - це найдешевше для нього. Перстень - теж звичайний подарунок. Невдалий у вас комент.
Бутерброд з ікрою• 15 мая 2025
Ответ дляПозаземний розум
Не хочу ничего. Уже сказала, что не прийду, ему сказала
Скажіть що так наїлися що спати захотілось)
Аннуитет• 15 мая 2025
Ответ дляПозаземний розум
Мне 27. Ему 39
Фу, это жлоб-старпер, от него ещё и запах мерзкий, уже не такой, как от одногодок, проверено, как вы вообще могли тратить время на это г, ищите одногодку, плюс/минус 5 лет, по статистике такие браки самые успешные
Аннуитет• 15 мая 2025
Ответ дляПозаземний розум
У меня тоже все упало. Наверное я себя не люблю, что связалась с ним
Раз тему хотя бы создали, а не сразу пошли к нему, то любите себя, но не знаете чего хотите, делайте больше для себя, постоянно спрашивайте себя, чего вы хотите и делайте именно то, что хотите и со временем, когда это войдёт в привычку и в вашу жизнь, вы почувствуете, что вам хорошо самой с собой, тогда и встретите нужного мужчину, у меня так и было
Джага Джага• 15 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Ага.На перше побачення перстень з діамантом і поїздка на Балі.Ви що думаєте що Німці повні кретини?
ku4eravaku4erava• 15 мая 2025
Ответ дляничевока
Ну хоть деньги за секс по утру возьмите с него
У таких надо брать за ранее
Мальовнича даль• 15 мая 2025
Ответ дляМорковку дай
Вот все в вас вроде бы хорошо, кроме одного. Что такой альфач забыл на советчице?
Какой он альфач ? Обычный одинокий мудешник. Сидит здесь, потому, что в реале женщины ему не светят )
Inconvenient• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Для німців це дешеві і звичайні поїздки. Жодна поважаюча себе жінка не поїде на перше побачення будь куди. Обручка з діамантами для жінки, з якою зустрічаються, теж звичайний дарунок.
Мальовнича даль• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Я и в парке сексом занимался на лавочке а потом мы ходили в булошную.И нам было лучше чем многим в фишенебельных пабах.
Так не все мужчины согласны на бомжих и камрадов,)))
Джага Джага• 15 мая 2025
Ответ дляInconvenient
Ми говорили про перше побачення а ви про що говорите?
Джага Джага• 15 мая 2025
Ответ дляМальовнича даль
Удалено администрацией...
Крошечка-хаврошечка• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Удалено администрацией...
Мальовнича даль• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
А давай ты тут, на женском форуме, не будешь командовать что кому делать. Чеши на ваши мудешные форумы и там рассказывай камрадам что им делать. И правильно всё написали про тебя.
Джага Джага• 15 мая 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Удалено администрацией...
Зараз попустишся,ще один комент.
Мальовнича даль• 15 мая 2025
Ответ дляДобра всем!
Это кто у нас тут такой появился?!
Очередной обиженный мудешник. Никто его не хочет, не любит и не даёт. Вот он и сидит тут в надежде, а вдруг его кто- то пожалеет)
Крошечка-хаврошечка• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Зараз попустишся,ще один комент.
Тебе уже сказали, куда тебе идти. К таким же инцелам как и ты, на мд сайт
Джага Джага• 15 мая 2025
Ответ дляМальовнича даль
Буду говорити те що вважаю за потрібне.І буду вимагати що б люди такі як ти спілкувалися адекватно або взагалі не спілкувалися.
Джага Джага• 15 мая 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я нічого в вас не питав що б ви мені щось говорили чи заявляли.
Мальовнича даль• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Так ты не заслуживаешь нормального общения. Как и все вы мудешники , никому не нужные и обиженные на жизнь и женщин.
Джага Джага• 15 мая 2025
Ответ дляМальовнича даль
Дивно.Чомусь тут на сайті є жінки,які адекватно спілкуються а є такі як ви,яким все не подобається і нормально спілкуватися ви не поспішаєте.В мене завжди так,з нормальними людьми я спілкуюся нормально а з тими хто дозволяє собі лишнього,не спілкуюся взагалі або,якщо є бажання,відповідаю для людини тією мовою,яку вона краще всього розуміє.Ще будуть якісь запитання чи заперечення,пропозиції?
Жінка з перцем• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
арбьюзер психолог. нам и дома таких хватает, и среди бывших
Джага Джага• 15 мая 2025
Те що чоловік має приходити на перше побачення з величезним букетом,обручкою з діамантом і везти вас на Балі.Це людину,яку він другий раз в житті бачить і кричати про те що так має бути.То я трохи сумніваюся що це нормально і що так може бути взагалі.Але якщо є бажання,то можна звісно чекати такого іноземця скільки завгодно.Ніхто нікому не забороняє щось чекати.Навіть якщо це суперечить здоровому глузду.Я вже йду з цього запитання.Мені вже не цікаво, поговорили.
Копуша• 15 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Абсолютно нормально.Поки ти чекаєш поки тебе на Балі на перше побачення завезуть і дадуть міліон доларів.то можна не дочекатися і постаріти і померти.А люди зустрічаються,кохаються і їм нормально.
Для студентов может и норм была бы ситуация, и то даже при отсутствии денег люди выкручиваются, а для 39 летнего мужика вообще психиатрией попахивает - приходи ко мне, но дома поешь и это девушке, которая на 12 лет младше
побольшомусекретику• 15 мая 2025
А так можна було? Запросити в гості і попросити наїстися перед виїздом?