Донька подруги• 31 октября в 21:42

Коли хлопець запитує… (тема дорослих)

Чи в мене є досвід сексу жмж або може мжм.
Я правильно зрозуміла, до чого він клонить? Він не проти цього? Бо він не відповів на це. А просто перевів тему, коли я сказала. Що таке не розглядаю, що можна і вдвох кайфувати.
Разом 3 місяця, секс чудовий. Не розумію, що не так, приїстись один одному не могли же ще.

Мені, так не добре від цього. Виходить , що я нічого не значу для людини. Коли питання формату мжм
Пищалка• 31 октября в 21:44
Просто проверяет какой у вас опыт. У вас за это время анал был? Может слишком много разнообразия и он испугался?
ПампушОК• 31 октября в 21:48
Скажите ему, что вы предпочитаете страпонить мужчин
ТаПрямТам• 31 октября в 21:50
Это просто вопрос тупой, его многие задают просто ради интереса. Не берите в голову вообще.
Дівчина Гілмор• 31 октября в 21:52
Так, прощупує. Він вже все спланував, потрібна ваша згода
Зліпок ступні• 31 октября в 21:58
Який вік хлопця? Якщо 18+, тоді понтується. Якщо 50+, тоді туману в очі напускає. Якщо 40+, то може, хоче здивувати. А що сталося з його минулими стосунками, були жінки, є діти? Автор, тут варіантів купа.
Докладальниця• 31 октября в 22:03
Мужчин просто заводят вопросы о сексе, неважно что спрашивать
Говорю відверто• 31 октября в 22:04
И что? Что в этом такого?
Істеріомама• 31 октября в 22:04
Это значит он клоун, который вас не уважает
No problems• 31 октября в 22:20
И не устает же рука...
автор Донька подруги • 31 октября в 22:30
Ответ дляЗліпок ступні
автор Донька подруги • 31 октября в 22:31
Ответ дляПищалка
Нет
75В• 31 октября в 22:36
Те, що він не відповідає вам на ваше пряме запитання - оце погано.
Я також погано ставлюся до таких групових стосунків, мені бридко навіть думати про таке. Я би на вашому місці все ж спробувала отримати відповідь на це запитання.
Форс мажор• 31 октября в 22:42
Ответ дляДонька подруги
Це не хлопець 🤦🏽‍♀️
Це дорослий чоловік. Ви так описуєте ніби підліток якийсь