Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 мая в 15:38
Допоможіть зрозуміти, що за сукня
Постараюсь коротко. Шукаю вишиту сукню доньці. Знайшла в тік тоці непоганий варіант, перейшла з тік тока в телеграм з каталогом. Написала продавчині, запитала, чи є додаткові фото, бо не можу роздивитись, як сукня пошита в районі талії. Мені, якщо наблизити фото, взагалі здається, що там сорочка заправлена в спідницю. Продавець відповіла, що це таки сукня, додаткових фото немає. Я попросила пояснити тоді словами, як вона пошита. Отримала дослівну відповідь: "Тут не має перешитя поперечного, перед пряма, від талії іде пошитя на клини."
З цього всього я знову нічого не зрозуміла. Вже навіть в чата джіпіті просила, щоб намалював мені, як він за словами продавчині уявляє цю сукню. Відправив він мені два варіанти врешті-решт. Але я щось невпевнена, що вони правильні. Тепер прошу допомоги в залу ). Буду вдячна, якщо хтось скине фото з сукнею з приблизно таким пошиттям, щоб я зрозуміла, як вона виглядає в поясі. Фото сукні і варіанти чата теж спробую додати
И_В_офигительных_штанах• 15 мая в 17:24
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Якщо вам не важко, не можете знайти якийсь приклад сукні такого пошиття? Я просто надто далека від всіх цих швейних тонкощів (.
Мені на фото взагалі здається, що там якийсь поясок вставлений в середину тканини і справді затягнутий. Але ж вниз звисають вже наче кінці окремого широкого поясу...
Саме такого важко, бо і сама не до кінця розумію, що там. Це так, припущення. Спереду наче зустрічні широкі складки- фалди, але приметані легко вздовж до низу для транспортування. Чи то розріз🤷♀️
Може, такого щось плану по фасону юбки в платті.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 15 мая в 17:38
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дякую. Трохи тепер маю уявлення ).
Але, мабуть, таки справді не буду зв´язуватись з цими людьми. Сама вишивка з волошками дуже гарна, але оці мутки з фото викликають занепокоєння, що отримаємо ми зовсім не те, що хочемо (
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 15 мая в 17:38
Ответ дляЗабрала і не сказала
Мне кажется, первое вообще булавками сколото на манекене, а не сшито.
До речі, в мене теж була така думка