Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 мая в 15:38
Допоможіть зрозуміти, що за сукня
Постараюсь коротко. Шукаю вишиту сукню доньці. Знайшла в тік тоці непоганий варіант, перейшла з тік тока в телеграм з каталогом. Написала продавчині, запитала, чи є додаткові фото, бо не можу роздивитись, як сукня пошита в районі талії. Мені, якщо наблизити фото, взагалі здається, що там сорочка заправлена в спідницю. Продавець відповіла, що це таки сукня, додаткових фото немає. Я попросила пояснити тоді словами, як вона пошита. Отримала дослівну відповідь: "Тут не має перешитя поперечного, перед пряма, від талії іде пошитя на клини."
З цього всього я знову нічого не зрозуміла. Вже навіть в чата джіпіті просила, щоб намалював мені, як він за словами продавчині уявляє цю сукню. Відправив він мені два варіанти врешті-решт. Але я щось невпевнена, що вони правильні. Тепер прошу допомоги в залу ). Буду вдячна, якщо хтось скине фото з сукнею з приблизно таким пошиттям, щоб я зрозуміла, як вона виглядає в поясі. Фото сукні і варіанти чата теж спробую додати
Булькаю• 15 мая в 15:39
я бы просто не покупала там, где нет дополнительных фото. неужели мало платьев в интернете?
Меломанка Маланка• 15 мая в 15:41
Та ну. Тратить деньги неизвесно на что. Либо фото, либо досвидания
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 15 мая в 15:41
Ответ дляБулькаю
Я думала про це. Але ціна приваблива і сукня норм. І навіть відгуки є. Просто, наскільки я розумію, вони їх шиють, продають і знову під замовлення шиють. І зараз в наявності її якраз немає. Фото і відео - не дуже якісні. Люди ще не навчились це робити професійно.
Меломанка Маланка• 15 мая в 15:42
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А потом Вам пришлют, непонятно что и скажут Ваши проблемы, мы так и описывали, а Вы себе что то напридумывали.
Голубка миру• 15 мая в 15:43
В вас фото разных платьев !
Первое не видно как пошито, а второе и третье разные платья
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 15 мая в 15:44
Ответ дляГолубка миру
В вас фото разных платьев !
То варіанти чата джіпіті. То він так собі уявляв по фото і словах продавчині, як же ж та сукня буде виглядати в талії ))
Булькаю• 15 мая в 15:44
вот что гугл картинки в поиске выдали, вроде это 1 в 1 ваше фото. а тут это вышиванка, а не платье. есть шанс, что приедет вообще нечто иное, чем на фото продавца. короче без доп фото я бы мимо шла
Булькаю• 15 мая в 15:44
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
у людей должна быть работа с клиентами. а не полный отказ от фото, жрите шо дают
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 15 мая в 15:44
Ответ дляГолубка миру
Вы троллите где сорочка заправлена в юбку ?
А тролізм в чому? Я не можу зрозуміти, як вона пошита в тому місці. ТОму якраз і прошу допомоги, щоб хтось підказав
Булькаю• 15 мая в 15:45
Ответ дляГолубка миру
я тоже вижу, что заправлена в юбку
Булькаю• 15 мая в 15:46
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Вы не знаете, что именно они шили на заказ. хорошие отзывы могут идти по любому товару, например вышиванке.
Голубка миру• 15 мая в 15:46
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Да все, я поняла , на первом фото вам так показалось ( я бы не купила действительно не видно что там ) , а 2 и 3 это уже чату привиделось.
Мне нравится 2-й вариант чата.
Меломанка Маланка• 15 мая в 15:50
Ответ дляВсе возможно
А якщо наложкою взяти?
Там пошив под заказ. Наложки нет
Миллениалка• 15 мая в 15:50
Ответ дляВсе возможно
А якщо наложкою взяти?
За посмотреть товар за 1000грн заплатить 200 грн за пересылку?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 15 мая в 15:50
Ответ дляВсе возможно
А якщо наложкою взяти?
Вони шиють під замовлення по параметрам клієнта. Думаю, відразу і повну ціну беруть, хоч ми ще до обговорення цього питання з продавчинею не дійшли
Миллениалка• 15 мая в 15:55
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Похоже, что это развод, не на деньги, а на качество. На первом фото, действительно вышиванка, заправленная в юбку. Если бы это было платье, можно было бы его сфотографировать только с одним рукавом наперед. И смысл такой фотографии, как вам прислали? В платье важно же не только богатство вышивки рукавов, но и фасон и его посадка по фигуре. Купите вышиванку и наденьте юбку. Или у другого продавца закажите нормальное платье. Я, для себя, вышиванку щаочно даже не заказывала бы, мне нужна примерка вживую
Мальчижка• 15 мая в 15:55
Якщо вони їх самі шиють, то як продавці - ніякі. Чому немає нормальних фото, а одне якесь незрозуміле? Я на таких продавців не звертаю уваги і вам не раджу
И_В_офигительных_штанах• 15 мая в 15:55
Мабуть, відрізна по талії сукня , і юбка з куліскою, яка пишна за рахунок зшитих клинів. Тобто, відрізів тканини у вигляді неправильних чотирикутників, де низ ширше верха.
Потім юбка пришивається поверх блузи нахлистом і затягується плетеним поясом.
У вас це, дійсно вишита сукня, а не вишиванка.
Садова гойдалка• 15 мая в 15:57
Як можно побачити щось в тік ток, перейти на посиланням і купувати. Повно офіційних маркетплейсів. А потім жалітися що шахрайство
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 15 мая в 15:59
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Якщо вам не важко, не можете знайти якийсь приклад сукні такого пошиття? Я просто надто далека від всіх цих швейних тонкощів (.
Мені на фото взагалі здається, що там якийсь поясок вставлений в середину тканини і справді затягнутий. Але ж вниз звисають вже наче кінці окремого широкого поясу...
ПироженкА• 15 мая в 16:12
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Это али, какой там пошив?! Даже самые подвальные ателье в состоянии сделать чуть больше фотографий чем одну на фоне села. И рукава там собраны не случайно, а отзывы пишут собственники и продавцы. Потому какая бы там сладкая цена не была, либо наложка, либо офлайн.
Глубоководная селедка• 15 мая в 16:24
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Запомните, халявы не бывает. Тем более где перейди туда, подпишись сюда и цена в 2 раза ниже, но деньги вперед.
Нет этого платья и не будет
Добра, коли сита!• 15 мая в 16:31
Просто не покупать у этого человека, зачем вам этот головняк и компромиссы
Moon shine• 15 мая в 16:31
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
дешева рибка-смердюча юшка. оце дешевеньке вилазить боком потім. нема фото? досвідос
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 15 мая в 16:33
Ответ дляГлубоководная селедка
Нет этого платья и не будет
Коли я писала про привабливі ціни, я мала на увазі саме привабливі ціни, а не халяву. Я купляю речі в інтернеті вже років з 13 і ні разу не натрапила на шахраїв, тому що вмію їх розрізняти. І навіть років з 10 тому вже також замовляла вишиванки на пошив через інтернет, і не пожалкувала ні разу, наскільки чудові речі мені прийшли. На жаль, контакти того виробництва в мене втрачено.
Та й в цьому випадку на 90% впевнена, що не шахраї, а просто не дуже розумні люди, які не вміють і не хочуть вчитись спілкуватись, продавати, просувати і так далі. Тому швидше всього з ними зв´язуватись я не буду, бо справді більше мороки, ніж толку
Забрала і не сказала• 15 мая в 17:09
Ответ дляГолубка миру
В вас фото разных платьев !
Мне кажется, первое вообще булавками сколото на манекене, а не сшито.