муха в кедах• 15 мая в 19:11
Посоветуйте сыворотку или крем увлажняющий
Для нормальной/местами сухой кожи.
Как нефиг делать• 15 мая в 19:22
Є недорога, але я її полюбила серед своїх подорожче. Фізіогель сиворотка, гіпоалергенна. Зволожує добре, мало того, якщо є почервонніня, типа подразнень (.не прищі), прибирає і почервоніння швико, хвилин 10 і вже все світлішає. Впитується добре, через 10 хв крем можна трохи. І під макіяж гарно тримається.
муха в кедах
• 15 мая в 19:25
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую. Чи можно його використовувати для щоденного використання і як єдиний засіб для шкіри? Чи поверх треба ще інший крем?
Бабуся Бетман• 15 мая в 19:27
Ответ длямуха в кедах
Я пользуюсь кремом Физиогель , стоит не дорого . Пришлось когда появился дерматит , так и продолжила пользоваться
Чарівна патика• 15 мая в 19:36
Для меня на лето идеальна такая -
На лице совсем не ощущается, но увлажняет очень хорошо
Жінка з перцем• 15 мая в 19:40
Дя обличчя фізіогель, для рук мікса
Порадили тут колись і все підійшло ідеально
Как нефиг делать• 15 мая в 19:59
Ответ длямуха в кедах
Я на ніч взимку крем зверху теж наносила, вдень під тональний, він в мене уходовий. Щоденно.
АБВГДэшница• 15 мая в 20:25
Ответ длямуха в кедах
Будьте обережні, мені Фізіогель жах зі шкіри робить
муха в кедах
• 15 мая в 20:30
Ответ дляАБВГДэшница
А як саме? Висипи, почервоніння?
Жінка з перцем• 15 мая в 21:15
Ще згадала про мультиламілярні емульсії. Корейська була класна, якщо знайдете щось аналогічне
АБВГДэшница• 15 мая в 21:41
Ответ длямуха в кедах
А як саме? Висипи, почервоніння?
Шкіра ставала якась бугриста, щільна, з широкими порами.
І тут вже не раз писали саме про такий ефект. Принаймні крему