аромат Жука• 15 мая в 19:39
19 років на оренді. Хто ще так, зайдіть.
Вас оце от ще не задовбало? Більшу частину життя по зйомних хатах. Десь жила півроку, десь рік, десь два, десь 6 років, десь 7, але все одно: житло не твоє, постійні переїзди, не можна нічого «нажити», бо як з ним переїжджати, то ціну піднімуть, то на продаж виставлять… і жити там, де ти не хазяїн - те ще задоволення. До війни вклалися в котлован, будівництво заморозили, зараз потрошку щось роблять, строки здачі відтягують кожен раз. Уже як три роки мали жити в своїй квартирі, але ніт. Через це відкладаю вагітність (і через війну тепер). То я вже старувата. Знаю, зараз напишуть, що дітей і в гуртожитках народжували, але, вибачте, ні. Я не хочу своїм дітям такого дитинства, як було в мене. Розкажіть свої історії, давайте пониємо трохи, як то, все життя, як зʼїхав від батьків - бути безхатченком.
Підмітайло• 15 мая в 19:41
Ответ дляаромат Жука
35.
ну так давно пора под любой процент в кредит брать!
аромат Жука
• 15 мая в 19:42
Ответ дляПідмітайло
В сенсі? Ми уже взяли і виплатили всі кредити. Ще у 2023-му році все закрили. Яким чином ваш коментар до того, що будівництво не рухається і ми продовжуємо жити на зйомі?
Підмітайло• 15 мая в 19:44
Ответ дляаромат Жука
блин..ві вложились в котлован! это другое, надо реальное покупать...
пАлАвинкА• 15 мая в 19:44
Майже те саме, що у вас. Зараз починаю бачити плюси - немає такої великої прив´язки до місця та речей, як у людей зі своїм житлом. Народжуйте дітей, якщо хочете, час не стоїть на місці.
аромат Жука
• 15 мая в 19:46
Ответ дляПідмітайло
Та невже? А де стільки грошей брати? Це перше питання. Друге, житло в столиці розбирають на етапі котлованів. Потім - тільки переуступка, перекупи і ціни х3.
Пекельнi Борошна• 15 мая в 19:48
Ответ дляаромат Жука
Та кому вы объясняете, там с первого коммента видно, что ибобо
Маю сечі• 15 мая в 19:48
Мы 6-ой год живем в арендованном жилье. Сначала переехали в другой город, там купили квартиру в строящемся доме, потом из-за полономасштабной уехали и 3 года арендуем дом, но и строим свой.
Во всех чужих квартирах\домах мне жилось как дома, потому что снимали новое жильё с хорошим ремонтом. Но всё равно - своё есть своё
ЯниЯ• 15 мая в 19:54
Все что вы делаете правильно именно для вас. И не важно у кого как. У вас по другому. Вы себя знаете лучше и делайте так как комфортно вам
аромат Жука
• 15 мая в 19:54
Ответ дляПекельнi Борошна
Привыкла. 20 лет на съеме и пока своего не предвидится
Часто доводиться переїжджати? Як справляєтесь ментально?
Усатая полосатая• 15 мая в 19:57
11 років на квартирі (оренда). Переїзд навіть не уявляю. Своя є в Україні. Відчуваю себе погано.
Пекельнi Борошна• 15 мая в 19:57
Ответ дляаромат Жука
6 квартир за эти годы. Да как, пока нет сборов для переезда, то нормально. Как маячит переезд и сбор нажитого, я пару дней лежу пластом в депрессии, с силами собираюсь и после отхожу долго. А что делать...
Даха-сваха• 15 мая в 20:01
з 2002 року.
два роки тому ми повинні були заїхати у власний будинок, але через вонючих москалів все застопорилось.
по перше притримуємо гроші якщо не дай Бог доведеться виїжджати з України, а по друге всі будівельники або поховались або на фронті
Не пью, не курю• 15 мая в 20:06
Я 20 років жила по орендних хатах, поки назбирала та купила новобудову, але були вимушені виїхати, і все по новій, знов на зйомі. Сиджу в депресіі, надіі ні на що нема. Ніби житло і є, а по факту ні.
аромат Жука
• 15 мая в 20:40
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
аромат Жука
• 15 мая в 20:41
Ответ дляДодекаэдр
Хто хоче той робить
Хто нехоче той шукає відмазки
Робить що саме? Що пропонуєте?
аромат Жука
• 15 мая в 20:41
Ответ дляПекельнi Борошна
Я вас розумію. Зараз теж переїжджати - і знов настрій геть ніякий.
аромат Жука
• 15 мая в 20:42
Ответ дляДаха-сваха
з 2002 року.
А що там в 2002 москалі зробили?
аромат Жука
• 15 мая в 20:43
Ответ дляНе пью, не курю
Я вас обіймаю. Це жесть як важко. Тримайтесь. Може ще повернетесь до себе додому, дасть Бог
аромат Жука
• 15 мая в 20:49
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
аромат Жука
• 15 мая в 20:51
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
До речі, у вас немає запалення лімфовузлів? Герпеса? Чи інших захворювань? Бо стільки працювати на ваш ілюзорний добробут - не всякий фізіологічний отвір витримає)
Даха-сваха• 15 мая в 21:09
Ответ дляаромат Жука
А що там в 2002 москалі зробили?
орендую з 2002-го :(
Додекаэдр• 15 мая в 21:11
Ответ дляаромат Жука
Робить що саме? Що пропонуєте?
Прочитайте своє перше повідомлення...в кожного свої бажання