Завжди з рушником• Изменено 16 мая 2025

Вопрос к тем у кого муж не работает, сидит дома и прячется от мобилизации

Есть тут такие?
Кто у вас зарабатывает?
Планирует ли вообще муж работать? Или убеждает, что пойдет на работу как война закончится?
Что делать ? Мой не выходит из квартиры((((( И не стремится даже никак
Ждет
Щебетушка• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Дивно, ті підрозділи які на звʼязку вголос кричать, дайте нам операторів БПЛА, а ви пишете, що не потрібні, певно ми про різні армії спілкуємось
Только почему то всех в пехоту отправляют, потому как ’гениальные’ операции нашего руководства ведут к огромным потерям.

Мы не про разные армии говорим, просто вы в розовых очках.
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Яким чином хай думають ті геніальні люди, які обиралися до влади і отримують за це чималі гроші, і які чогось на війну ні себе, ні своїх дітей не відправляють.
Рішення буду приймати вони, ви своє бачення скажіть ЯК?
Хи хи, ну ну• 16 мая 2025
Ответ дляНе пириживай
И это правильно. Какой смысл с сидящего дома и не работающего или работающего типа удалённо за 10тыс. Пусть лучше служит, ничего с ним не произойдёт скорее всего, многие так служат у знакомых и часто домой ещё ездят.
А то сидит у всех на шее такая ’мужик-принцесса’. Тьфу...
Так головне що мами вистачила на місяць, потім сама сказала - тобі 35 років, так і будеш вирішувати проблеми за рахунок дружини чи мами?
А я терпила.
Міг за ті півроку щось вивчити та віддалено працюівати, чи по дому щось робити. Де там.. Це принижувало його чоловічу честь бач.
Лепетун• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Жалюгідна істота сидить у вас під спідницею, побоюючись висунути носа, чекає допоки хтось зробить так, щоб він міг на вулицю вийти. А ви пишаєтесь ним? Вірите, що здатен на чоловічі вчинки?
Конечно, инвалидом без глаз рук ног, гордится лучше, да?
Лепетун• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Що значить звичайному? За три роки можна вже було освоїти будь-яку військову професію починаючи від оператора БПЛА.
Якщо ви маєте на увазі виключно військових, то вони якраз і віддають накази непідготовленим
Ваши вопросы, задайте проф военным. Которые уже 3 года прячутся,за спины мирных. И этих военных на сейчас, минимум пол миллиона сидят в тылу.
Анонимба• 16 мая 2025
Наразі ображу всіх, чиї ховаються ’ під спідницями’ і не тільки...але мені здається, що цим ’ховунам’ паралельно де жити в Україні...чи прийде рашка і жити в ній, вірніше під нею...Бо їм пофіг на все, окрім себе.

Якщо про мене, вірніше мого чоловіка, то він вже 4 рік в зоні бойових дій.
Щебетушка• 16 мая 2025
Ответ дляАнонимба

Вы видимо не понимаете, что это в принципе большинству все равно, потому как лично для них глобально ничего не изменится. А вот богатым да, надо сберечь как есть, потому как будет передел на верхах и им ничего не достанется.

Это же кем ваш муж 4-й год ’в зоне бд’ воюет? Потому кто реально воюет, то или списан или привезли или без вести, больше чем год никто там не продержался. Выборка у меня человек из 500 минимум.
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляЛепетун
Особисто рахували? Є посилання на джерело такої інформації? Поцікавтесь чисельністю армії на початок війни, зрозумієте, що пишете дурню. Ну і ще момент - підрозділи які за своїми функціональними обовʼязками мають вступати в вогневий контакт і так цим займаються, але окрім цього є ще безліч військових професій, де навіть автомат в руки брати не потрібно.
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляЛепетун
Два. На перемовинах русня висунула вимогу віддати Запорізьку і Херсонску області, будемо віддавати? З людьми що будем робити? Якось воно ж вирішиться, головне нехай бубочка ваш з дому до тих пір не виходить
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляЩебетушка

Ооо а це вже відверта брехня!
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляЩебетушка

А як щодо 10 років в бойовому підрозділі? 10 раз вже померти мали, так ось на зло таким як ви, ще й досі в строю! Так з пораненнями і контузіями але досі воюють!
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляАнонимба

Щоб образити людину, у неї має бути гідність! Про яку гідність може йти мова, якщо декому байдуже під яким прапором жити і якою мовою говорити, вони як перекотиполе без коріння, куди вітер подув туди і покотились
Щебетушка• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Ооо а це вже відверта брехня!
Как раз правда, потому и гребут на улицах всех кого могут!
Щебетушка• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
До 22 года могли и 20 лет быть, а сейчас нет, но ясно, что он у вас у корыта, раз давно там и быстро вначале сориентировался. Такие долго ’там’ живут, а вот отловленные в среднем 2 месяца.
Щебетушка• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Хорошо звиздеть, когда от войны только профит имеешь и ничем не рискуешь.
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляЩебетушка
Яке ж ти примітивне! Напиши свій телеграм пришлю фото свіжих поранень кульових. Навіть з позиції не вийшов з ним, бо вважаються легкі. Можеш поїхати до нього, зараз в Краматорську. Це у вас там за порєбріком люблять з корита 😉
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляЩебетушка
Добре звиздіти коли живеш без роду, без племені, ще й заявляєш на весь форум, що тобі байдуже під яким прапором жити і що «по сути ничего не змениться» 🤦‍♀️
Щебетушка• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
О, видать в точку попала😉
Щебетушка• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Плохо, из-за таких как вы. Я искренне верю в карму и что ваш кармический хвост до 8 колена будет отрабатываться.
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляЩебетушка
О, видать в точку попала😉
Навіть не помічаєш де ти прокололась
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляЩебетушка
Я на своїй землі, спілкуюсь мовою свого народу, мені не байдуже, що буде завтра, а ось ти свою карму не відчистиш так легко і відпрацьовувати свою недалекоглядність буде значно більше твоїх поколінь, звісно, якщо вони у тебе будуть ті покоління
Тішуся неперетішуся• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Ви так примітивно мислите…
Жити хочуть всі, тількі чомусь ті, хто сидить під спідницею, чекає що його існування буде продовжене за рахунок тих, хто взяв в руки зброю! А примітивне, мислення у вас тому, що воювати не означає померти, хоч і шанси більші
Так почему же лично вы не воюете?
Сцыкуха? Воевать же не значит умереть. Так в чем дело? У нас гендерное равенство, если вы не знали
Тішуся неперетішуся• 16 мая 2025
Ответ дляБожа кульбабка
Те кто призывают, сидящих дома мужиков, идти на фронт, вы потом готовы тащить на себе инвалида с учетом того, что государство самоустраняется в помощи?
Конечно, готовы они(((
Они только ненавидеть могут и чужими жизнями мысленно распоряжаться
Лепетун• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Где вы такие беретесь? В какой нарнии стране розовых пони живёте?
Лепетун• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
А вы, готовы обменять здоровье и жизни вашего мужа, ваших детей, и свой дом, на эти области? Ваш дом будет разрушен, близкие убиты, но эти области останутся в составе Украины. Как вам такой обмен? Подходит?
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Так почему же лично вы не воюете?
Хто ти щоб мені такі питання задавати? Ти ж мову навіть вивчити не можеш! А впевнена, що не воюю?
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляЛепетун
Поки міняємо життя русні на твій спокій
Лепетун• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Поки міняємо життя русні на твій спокій
Конечно на этот вопрос вы не ответите. Только чужие жизни готовы кидать в топку. На кого вы работаете, ещё вопрос...
Перша скрипка• 16 мая 2025
Ответ дляЛепетун
Що тобі ще відповісти? Невже не зрозуміло відповідаю?
Лепетун• 16 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Зрозуміло, що ти бот на зарплатні