КошкинДом• 16 мая 2025
Що не так з моєю фігурою? Фото
Ло Шарик• 16 мая 2025
Ответ дляКраїна мрій
По дряблості і складках. Як Ви думаєте, як можна зрозуміти по фото нижче, що зліва спорту нема, а справа він є?
блин, слева они шо-то все симпатичнее выглядят - ну, кроме третьей, разве что. Справа - какие-то адовые качки. На четвертой вообще все одинаково
Кредитная• 16 мая 2025
Ответ дляКраїна мрій
Ну ой, ловіть інші до/після. Дівчина, доречі, вдома тренується, підглядаю в неї вправи
Що ви хотіли цим фото сказати? Ця дівчина не астенік, як авторка.Вони різних типажів і результати по однаковому навантаженні будуть зовсім різні. Це по-перше. По-друге. Якщо сгорблену фігуру викрутити, поставити у виграшну позу, попросити тимчасово напрягти м´язи, то за 5 хвилин буде як на ваших фото.
Країна мрій• 16 мая 2025
Ответ дляКредитная
Як Ви з цього фото автора визначили в ній астеніка? Ну і навіть якщо астенік, значного росту мʼязів не буде, але буде тонус
Вкуси мене• 16 мая 2025
Да все у вас нормально, кроме трусов. Просто нужно подобрать правильную одежду, размер, цвет, толщину ткани. А лосины то не ваше.
Кредитная• 16 мая 2025
Ответ дляКраїна мрій
По фото руки.
КошкинДом
• 16 мая 2025
Ответ дляКраїна мрій
Тобто якщо я буду ходити на пілатес то я все рівно мʼязи не збільшу? І чи треба воно мені, астеніку?
Гомосноб• 16 мая 2025
Жирок на боках, немного целлюлита. Нормальная женская фигура. Хотите улучшить - отрегулируйте питание и подключите силовые тренировки
месяцкие• 16 мая 2025
Ответ дляМой завтрак
Трохи фізо нічого не надасть
не обманюйте
Почему не даст
месяцкие• 16 мая 2025
Ответ дляЩа как дам
Кожа дряблая
Эти лосины подчеркивают и без того плывущий зад
Кошмар
месяцкие• 16 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
А чего вы решили,что астеник?
Organic• 16 мая 2025
Ну вы не жирная конечно, но абсолютно не подтянутая. Я временно не хожу в зал из-за травмы, примерно так же выгляжу сейчас, очень не нравлюсь себе :(
Organic• 16 мая 2025
Ответ дляКраїна мрій
Она скорее всего астеник потому, что есть немного лишнего даже при ее 60 кг на 172 роста. Я выгляжу так же при 58 кг, только я на 8 см ниже.
Organic• 16 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Так)
А ойшо уже совсем перестали делать нижнее белье? Давно не была у них, белье их очень нравилось
Країна мрій• 16 мая 2025
Ответ дляOrganic
Ну, слухайте, і в мене є «лишнє» на спині і боках при зрості 165 і вазі 53кг якщо я взагалі нічого не роблю зі спорту. Навіть 20хв онлайн тренування і вигляд зовсім інший
Синди Кроуфорд• 16 мая 2025
Норм фігура, навіть чудова. Просто візьміть інші лосини, в цих не дуже крій, вам не пасує
Принцепесочка• 16 мая 2025
Автор, у вас прекрасная фигура, учитывая возраст. Неудачная поза, не то бельё, свет падает сверху, при таком свете даже прыщик на попе будет виден, и вы вернулись, чтоб снять саму себя. Конечно в инста у всех совсем другие фоточки.
У меня точно такая же фигура, мне 50, кто подскажет какой то комплекс, чтоб держать себя в форме? На спортзал времени нет.
месяцкие• 16 мая 2025
Ответ дляПринцепесочка
А откуда Вы знаете возраст автора
Принцепесочка• 16 мая 2025
Ответ длямесяцкие
А откуда Вы знаете возраст автора
Она ж написала, что 40
Просто звязда• 16 мая 2025
Автор, я вам відповім, так як в мене аналогічно все, прям як у вас. Низька обвисла попа, відсутність талії, широка спина
Просто звязда• 16 мая 2025
Ответ дляБезникаяЯ
X-подібні ноги, але вже це не виправити. Зайву вагу - виправити
А як ви побачили там Х, якщо фото до колін зроблене?
Голубая фишка• 16 мая 2025
Люди, вы хуже русни. Как шакалы накинулись на человека и раздираете на части. Красота - в глазах смотрящего.