КошкинДом• 16 мая 2025

Що не так з моєю фігурою? Фото

БезникаяЯ• 16 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Нє
В мене вони рівні
Ви можете вважати як хочете, але коліна повернуті всередину - це не рівні ноги. Але в будь якому разі у вашому віці це вже не корегується
Кредитная• 16 мая 2025
Ответ дляМой завтрак
Ну так обманюєте: було трохи, стало інтенсивно. Ви самі різниці не бачите? Струнке , як ви виразились, тіло, не означає, що м´язи швидко накачуються. Особливо, як ви написали: трохи фізо
+10000000.
У Ектоморфів, або астеніків м´язи майже не ростуть. Не їжа ні спорт їм не допомагає.
Экспертиза• 16 мая 2025
руки треба підкачати точно, років 40 вам?
Зам. зав. Анонима• 16 мая 2025
Отлично все , а что не так? 👀
66сезон666серия• 16 мая 2025
Народ, а де ви там зайву вагу побачили?
Анорексічки вже зовсім з глузду з´їхали?!
Авторе, спорт. Він підтягне ваше тіло.
ТаПрямТам• 16 мая 2025
Эта тема порадовать советчиц или как)? Т.к. я вопрос не поняла) И фигуры на фото особо то кроме опы не видно.
Ksusci• 16 мая 2025
Беріть собі білизну з безшовними краями, вона не буде виділятися і ділити попу на 4 ачстини.
Ще подивіться га бразилʼяни. Це такі трусики, які завжди гарно сидять і роблять попу гарнішою.
Ну і ще, світлий н з можуть одягати дами з ідеільною дупою. А таких мало
Без QR коду• 16 мая 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Жирная
Свою покажите 🤔
муха в кедах• 16 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Так дякую
В мене 60 кг при зрості 172 см
Візуально менше 60-ти👍
Дева Мария• 16 мая 2025
Просто старость
муха в кедах• 16 мая 2025
Ответ дляДева Мария
Просто старость
Ого, як проекція викривляє ваш світогляд☹️ Вам мабуть років 50?
Дева Мария• 16 мая 2025
Ответ длямуха в кедах
Країна мрій• 16 мая 2025
Не розумію сенс цього опитування.. автор, Ви і без нас прекрасно знаєте, що спорт Вашої фігури не торкнувся і мʼязів там нуль
автор КошкинДом • 16 мая 2025
Ответ дляКраїна мрій
А як ви це зрозуміли?
автор КошкинДом • 16 мая 2025
Ответ дляКредитная
+10000000.
Я астенік
автор КошкинДом • 16 мая 2025
Ответ дляЭкспертиза
Так
Ло Шарик• 16 мая 2025
Ответ дляЧарочка діда
Плоская, обвисшая попа
с плоской вы, конечно, погорячились
Но немного висит - это да
автор КошкинДом • 16 мая 2025
Ответ дляЛо Шарик
с плоской вы, конечно, погорячились
Но немного висит - это да
Можна вдома робити якісь вправи?
Ло Шарик• 16 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Можна вдома робити якісь вправи?
ой, автор, спросите кого-то другого - у меня она еще хуже ))))
Країна мрій• 16 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
А як ви це зрозуміли?
По дряблості і складках. Як Ви думаєте, як можна зрозуміти по фото нижче, що зліва спорту нема, а справа він є?
неДоЖиру• 16 мая 2025
Усе нормально
Кредитная• 16 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Можна вдома робити якісь вправи?
Секс, поза зверху. Ще можна збирати суницю, зараз сезон. Присідання, ходьба гуськом. Але якщо ви астенік, то не заганяйтесь. Суттевого результату не буде, бо будова ваших м´язів така, що вони не засвоюють білок і не збільшуються. Астеніки повнішають за рахунок жиру, м´язи залишаються слабкими.
Да Щас же• 16 мая 2025
Все так. Треба безшовні трусики
Кредитная• 16 мая 2025
Ответ дляКраїна мрій
Ті що справа сушились.
Країна мрій• 16 мая 2025
Ответ дляКредитная
Ті що справа сушились.
Не всі. Ті що на ф2 і 4 прям сушки не видно, робота з мʼязами очевидна , на останньому фото навпаки ваги додала
Кредитная• 16 мая 2025
Ответ дляКраїна мрій
Останне фото має озаки фотошопу.
Щастя-здоровля• 16 мая 2025
просто не ваш цвет и крой
Кава з адреналіном• 16 мая 2025
Не толстая, но видно, что это явно не ваша заслуга, а просто так повезло. Но уже начинаете набирать. Дряблость тела. Кожа не чистая, а возрастная, 40+. Но если не пытаться впихивать себя как девочка в белые лосины, то можно жить припеваючи и числиться стройной красавицей..
Країна мрій• 16 мая 2025
Ответ дляКредитная
Останне фото має озаки фотошопу.
Ну ой, ловіть інші до/після. Дівчина, доречі, вдома тренується, підглядаю в неї вправи
СкокоМнеДадите• 16 мая 2025
а хде собственно фигура? на фото кусок пятой точки и ног