Тюрюнь_Тюнь• 16 мая в 14:24
Ви ж теж так вважаєте?
Люблю порадниць тому що вони повністю підтримують моє бачення в життєвих питаннях
1. Державні школи, кращі, ніж приватні
2. Мити посуд руками, швидше і краще, ніж в пмм
3. Старіти жінка має природньо, без ін´єкцій, косметологів тощо
4. Дорога косметика це викачка грошей. Нівея прекрасно справляється зі своїми задачами
5. Одяг лише секонд або сенсей. Який сенс витрачатися
6. Їжа - 8 тис грн в місяць на сім´ю з 1-2 дітьми. Якщо більше, значить в раціоні харчове сміття
7. Авто в місті? Для чого ? Громадський транспорт дешевше і швидше
І так далі
Рада мати однодумців
1. Державні школи, кращі, ніж приватні
І так далі
Рада мати однодумців
Тюрюнь_Тюнь
• 16 мая в 14:25
Ответ длябуреЛОМКА
Что думают другие пациенты с вашей палаты?
Я в одиночці
Гарнюнька• 16 мая в 14:28
Вы забыли: все мужья изменяют, мужику секс нужен каждый день, а женщине реже, мужики не могут без секса ни дня
Тюрюнь_Тюнь
• 16 мая в 14:29
Ответ дляГарнюнька
Це вже трохи інший напрямок)
Метровий сантиметр• 16 мая в 14:29
Ответ дляКвартираЧья
Передаю всім привітики
Все эти ровные паровозики веют аутизмом.)
Гарнюнька• 16 мая в 14:29
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Це вже трохи інший напрямок)
Ну почему? Это все из жизни советчиц
КвартираЧья• 16 мая в 14:30
Ответ дляМетровий сантиметр
То я після атб, замість чеку ось
Почемучка• 16 мая в 14:30
Ответ дляМетровий сантиметр
Согласна с 3 и частично с 4 пунктом.
Та всі пункти дискуьабельні і в певній мірі залежать від доходу родини. Дуже сумніваюсь, що за 8 тис/міс на родину з 2 дітьми достатньо збалансоване харчування. Я вчора 3 груші купила в сільпо - 74 грн. Це просто 3 груші, не полуниця по 250 грн/кг, не виноград по 170 грн/кг
Тюрюнь_Тюнь
• 16 мая в 14:30
Ответ дляКвартираЧья
То я після атб, замість чеку ось
Шо по чьом?)
Метровий сантиметр• 16 мая в 14:32
Вы забыли про 50 кг, все жирнее 60 кг - ленивые толстухи.
И еще зарплат выше 50 тыс не бывает, это все враки, красивые дома из пинтереста, а тела из инста.
Тра Ля Ля• 16 мая в 14:34
Давайте циферки, статистику) иначе это просто пустой звук из ниоткуда;)
Тюрюнь_Тюнь
• 16 мая в 14:36
Ответ дляМетровий сантиметр
Бляха, точно)
Тюрюнь_Тюнь
• 16 мая в 14:37
Ответ дляТра Ля Ля
А давайте, без давайте)
Тра Ля Ля• 16 мая в 14:38
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А давайте, без давайте)
Ну ясно) сами что то себе нафантазировали и давай транслировать в пространство🤭
Тюрюнь_Тюнь
• 16 мая в 14:39
Ответ дляТра Ля Ля
Ви дуже слабенький і недосвідчений маніпулятор)
Тра Ля Ля• 16 мая в 14:52
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Какой автор, такие и манипуляторы🤣
Дон Пэдро• 16 мая в 14:54
Навпаки якщо школи, виключно приватні, садочки приватні.
150 тисяч бідні люди. Що таке 3 тисячі долларів, це копійки.
Посуд тільки посудомийка, все інше прибиральниця і наймані працівники. І не дай Боже, вам щось зробити самостійно.
Ви ж не спеціаліст.
Косметика, одяг, найкращі, найдорожчі. Неякісне не треба, підніміть дупу, поміняйте роботу, одягайтесь в Італійських модельєрів.
Іжа ікра, форель, авокадо, сир з пліснявою дорадо і все посипайте чіа. Полуниця, черешня в новий рік норма, не розкіш. Інакше раннє старіння, болячки і смерть.
Головне тиск не забувайте міряти щоденно і перевіряти лімфовузли.
Ви ж не спеціаліст.
Я не чарівниця вам• 16 мая в 15:04
Не знайдете ви тут однодумців, я не багатійка, старію без ін´єкцій і салонних процедур, але мені краще корейський крем ніж нівея, сім´я має авто, на 8 тис без власного города можна лише здохнути, а не якісно харчуватися, одяг купую переважно в ТЦ, і в секондах можу щось купити, і в Сінсеї є непогані речі, на базарах не купую нічого, діти навчалися у державній школі без репетиторів, донька 4 роки тому закінчила школу з відзнакою, син у цьому році, теж досить непоганий результат