Прикуси Язика• 21 апреля в 18:54

Зачем людям более трех детей?

Ну там по пять-шесть? У самой двое,мы с мужем зарабатываем прилично,но на детей уходят огромные расходы,хорошая медицина вся платная,образование тоже.Ну и потом у женщин что такое могучее здоровье? У меня после вторых родов начались проблемы с зубами,а это тоже немалые расходы,также еще во время второй беременности начались проблемы со спиной,до сих пор аукается,проходить еще пару раз через беременность и роды у меня точно нет никакого желания
Дама_с_караваем• 21 апреля в 18:55
От безделья плодятся
Котогосподиня• 21 апреля в 18:55
Почему Вы не написали ’зачем больше двух детей’? Сами о третьем задумываетесь?
КонхфЭдкаТузик• 21 апреля в 18:57
А зачем вам больше одного?
#Пойду_кгадалке• 21 апреля в 18:58
Хз, надо им так..
Таракашечка• 21 апреля в 18:58
Навіщо вам чужі справи?
Капитошечка• 21 апреля в 18:59
Зачем двух детей рожают?
Капитошечка• 21 апреля в 18:59
Зачем вообще дети?
Аноним Советчик• 21 апреля в 19:01
Я даже не знаю, зачем двоих рожать.
Мне одного более, чем достаточно. Совсем не хочется испытать с младенцем все по новому кругу и выпасть из жизни на несколько лет.
Весела бджілка• 21 апреля в 19:01
Двое это уже много.
На границе• 21 апреля в 19:02
Я навіть не розумію, навіщо людям троє. Один-два максимум!
Весела бджілка• 21 апреля в 19:02
Ответ дляАноним Советчик
Я даже не знаю, зачем двоих рожать.
Поддерживаю. А потом ещё достойное дать образование и т.п.
Скажений гудзик• 21 апреля в 19:05
Ответ дляДама_с_караваем
От безделья плодятся
Арабы так точно
Атятя_тётя• 21 апреля в 19:06
Я сейчас смотрю многие рожают во время войны. Как будто дети это так сделал, родил и всё дальше сами.
Рожать ради, выехать. Но там тоже надо их кормить, учить и так далее
пані Солоха• 21 апреля в 19:07
По різному буває.
Мені старший обходився можна сказати безкоштовно.
Сестра віддавала одяг, прольоти. Вона багато замовляла для свого, а те що ’худе’ віддавала сину. Я купувала мізер.
Школа безкоштовно, репетитори не потрібні були, бо сама дитина дуже розумна і з бажанням вчитись.
Гуртки безкоштовно - біля дому пару клубів були з безкоштовними гуртками і секціями.
Вступ безкоштовно.
Лікар ’по прописці’ супер ще й в сусідньому будинку.
Витрати пішли з початком війни, бо вивезли за кордон.

А менша навпаки - тут вже ми сестрі одяг віддавали (у нас такий ’бартер* вийшов).
Гуртки, які донька обрала, не з дешевих. Є репетитор.
Лікар, правда, той самий.
Скажений гудзик• 21 апреля в 19:11
Ответ дляАноним Советчик
Я даже не знаю, зачем двоих рожать.
+1, тоже не хочу второго. Но двоих мне объяснить легче, чем 2ребенка+
К примеру, люди хотят мальчика и девочку (не факт что второй ребенок получиться желаемого пола), чтоб у ребенка была «родная душа» кроме родителей, а вдруг что-то случиться с одним ребенком, если первый ребенок с серьезным заболеванием и т.п.
А, ну в наших реалиях рожают третьего чтоб выехать всем вместе с семьей заграницу
Но 4-5-6 это уже чересчур и необъяснимо для меня но все разные, понимаю
Одні думки• 21 апреля в 19:11
Я искренне не понимаю зачем людям больше одного ребенка🤷
Скажений гудзик• 21 апреля в 19:14
Ответ дляОдні думки
Я всегда отвечаю когда спрашивают (почему у вас только один ребенок?), что у нас с первого раза хорошо получился)))
тянитолкайка• 21 апреля в 19:15
Ответ дляпані Солоха
По різному буває.
Вступ безкоштовно.

Лікар, правда, той самий.
Ну вам повезло ..хоча часто хочеться купити одяг який подобається а не носити той що дали. Плюс до того гуртки безкоштовні це певно ви живете біля палацу творчості чи як він називається. Бо у мене гуртки тянуть пристойну суму...плюс ліки речі ..школа так.. безкоштовно
Бесбардак• 21 апреля в 19:20
Більш нічого о не вміють. Зате діточки такі гарні виходять
...аяприкольная• 21 апреля в 19:38
Питання тільки в грошах?
Увагу їм приділити, навчити, виховати -це не складно?)
Бо мені дуже складно))
КвартираЧья• 21 апреля в 19:43
у меня со здоровьем все нормально. могу родить сколько хочу.
у детей тоже. лечимся активированым углем и флорофилиптом.
меня ваши спины и зубы не интересуют.

сколько хочу - столько рожаю. я что, вас прошу за их репетиторов платить? или сыр с курицей мне покупать?
какое вам дело?
пані Солоха• 21 апреля в 19:44
Ответ длятянитолкайка
Ні, живу на околиці Києва.
Просто є клуби маленькі від райадміністрації. Просто донька лише на один гурток з них ходить - він платний 300 грн в місяць, танці. А інші гуртки в дорогих приватних клубах. А син обирав інші і як раз вони були саме в цих клубах і безкоштовно.
Сметчица• 21 апреля в 21:04
Все індивідуально. В когось вистачає ресурсів (в тому числі внутрішніх) для 5 дітей, комусь і 1 забагато.
В мене дітей нема і ймовірно не буде, не чайлд фрі, але впринципі я до дітей байдужа і навіть не дуже вмію з ними спілкувати.
Але вчора побачила одну сім´ю і та дівчинка не виходить мені з голови.
На території церкви переді мною стояла сім´я - 3 дорослих (не знаю хто третя, сестра чи якась родичка) і 2 дітей. Молодша дитина сиділа в калясці, старшій на вигляд 7-8 років. І та старша дівчинка весь час тулилася до мами, клала голову їй на плече. А мама відмахувалася як від назойливої мухи, весь час несвідомо відсмикувала руку, відходила на кілька кроків і відштовхувала старшу дівчинку. Увага 3ох дорослих була прикута до меньшої дитини, її по черзі тримали на руках, катали, забавляли. Ще й тато щось тихо казав старшій дочці, вона аж зіщулилася так, ніби її зараз вдарять.
Мені самій захотілося ту старшу дівчинку обняти, хоча загалом я черствий сухар.
Для чого жінці 2ох дітей народжувати, якщо старшій не хоче кілька хвилин приділити?
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля в 21:33
Ответ дляБесбардак
кто вам такое сказал? мы может умеем в 4 раза больше чем вы.
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля в 21:33
Ответ дляСкажений гудзик
а я отвечаю ’красивые и умные должны разнмножаться.’
ЧупакабраЗеБест• 21 апреля в 21:35
Ответ дляКвартираЧья
меня ваши спины и зубы не интересуют.

какое вам дело?
согалсна на 100 процентов.
Кинг-Конгша• 22 апреля в 01:23
Ответ дляДама_с_караваем
От безделья плодятся
Это вы о себе
Кинг-Конгша• 22 апреля в 01:24
Ответ дляАтятя_тётя
Они вас просят содержать их детей?
Бесбардак• 22 апреля в 09:38
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Стосовно дітей так, тут не посперечаєшся. Але ж життя не крутиться тільки навколо дітей і чоловіка. Є в ньому багато іншого дуже цікавого
ЧупакабраЗеБест• 22 апреля в 10:15
Ответ дляБесбардак
я вот про инше и пишу.