Дама_из_рекламы• Изменено 27 апреля в 23:10
Моя дитина погано вчиться бо я ніхто? Маю клінінгову фірму
Отримую замовлення на клінінг
Їдимо прибираємо
Хоча маю вищу освіту, але в клінінгу заробляю більше ніж помічником нотаріуса
І може вона думає- нащо мені те навчання і старання, щоб здати ті екзамени
Я розумію шо батьки мають показувати приклад дітям
От вона як раз і прибирає ідеально
Вона дивиться на мене і в неї завжди має бути чисто, все по місцях, все вимито.. 14 років
Їдимо прибираємо
От вона як раз і прибирає ідеально
Джага Джага• 27 апреля в 23:10
А що всім потрібно розповідати де ви працюєте?Раджу вам почати читати хорошу класичну літературую.Для початку на 1 рік.Далі поговоримо (це має дуже велике значення).Для вашого подальшого розуміння суті речей і правильного мислення.
Стигла полуниця• 27 апреля в 23:10
Ок. Если вы не тягаете ребенка с собой на уборки - то все нормально
Не учится он потому что ленивый или не хочет учиться
Дама_из_рекламы
• 27 апреля в 23:11
Ответ дляСтигла полуниця
Звичайно не тягаю
Просто вона бачить як я заробляю і чим
Дама_из_рекламы
• 27 апреля в 23:12
Я просто хтіла щоб вона англійську знала
В неї немає бажання якось
Хотіла щоб математику знала. Їй лінь розібратись в новій темі
І головне шо не признається що не розуміє
В неї немає бажання якось
Джага Джага• 27 апреля в 23:14
Ответ дляДама_из_рекламы
В неї немає бажання якось
А чому мама нічого не читає і не показує дочці приклад що потрібно навчатися та розвиватися?Хто має показати дитині приклад?Вона дивиться на вас.Без читання хорошої літератури,без слухання якісної музики,без освіти,без театрів.Що має вирости,чому вона має навчитися?Хочете навчити і виростити розумну людину,змінюйтеся в першу чергу самі.
Стигла полуниця• 27 апреля в 23:14
Ответ дляДама_из_рекламы
Звичайно не тягаю
Просто вона бачить як я заробляю і чим
Это не имеет значения
Аленький носочек• 27 апреля в 23:17
Ответ дляДжага Джага
Ой, блин, прям у всех после работы столько сил, чтобы показывать ребенку, как мама с папой развиваются, что за бред? Куча людей приходят после работы и вообще ничего не хотят, а ещё бытовуха и для себя время хочется.
Джага Джага• 27 апреля в 23:18
Ответ дляАленький носочек
Добре.Я просто не хочу зараз спорити.Нехай все буде так як є.
Аленький носочек• 27 апреля в 23:18
Автор, не все дети супер умные и в 14 думают о какой-то самореализации через хералион лет. Наймите репетиторов и не парьте мозг себе. Ваша работа здесь не причём.
После 18• 27 апреля в 23:18
Ответ дляДама_из_рекламы
В неї немає бажання якось
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3535898 читайте пост 11 и 14
Ответ дляДама_из_рекламы
В неї немає бажання якось
Ну от чесно, автор, хороші математичні здібності в одиниць, ну правда. Не всім вони дано в принципі, більшість це посередня сірість. І тут справа не в вас. Не всє равни
Джага Джага• 27 апреля в 23:21
Ответ дляlilul990
Змиритися і пливти по течії разом з усіма,не виділятись (сама афігенна порада за вечір).
постою_послушаю• 27 апреля в 23:37
Ответ дляДама_из_рекламы
Звичайно не тягаю
Просто вона бачить як я заробляю і чим
И ей это нравится? Это же адский труд. Может быть лучше как раз дать ей пару объектов для того, чтобы она составила себе представление какие это тяжёлые деньги? И что головой зарабатывать гораздо приятнее, а для этого нужно учиться
Носки на подтяжках• 28 апреля в 00:27
Авторе, у вас якісь свої таракани в голові з приводу своєї роботи. У дітей є батьки різних спеціальностей, є успішні і не дуже,є батькі інваліди і в таких різних родинах є діти які гарно вчаться і які погано.
Ви не туди копаєте, можливо вашій дитині важко, можливо дісципліни не вистачає, млиливо треба репетитора, але точно погане навчання дітей не пов´язане з роботою батьків.
Викупана• 28 апреля в 06:42
Авторе, я маю 2 вищі освіти, науковий ступінь. Працюю в Університеті. Плюс зараз так склалися обставини, що підробляю клінінгом також.
Моя донька 16 р теж не дуже то й хоче вчитися, ні до мого нового хобі, ні після)
Дама_из_рекламы
• 28 апреля в 07:28
Ответ дляВикупана
Дякую вам
Значить це не в мені причина
Бибер-анонимер• 28 апреля в 08:19
Своим собственным примером говорите?) А есть смысл? Я, например, до родов пахала, как лошадь, а родив и уйдя в декрет, я из него не вышла) Моей 8, учится хорошо, английский в приоритете, ходит на курсы уже 3й год, нравится, но! Говорит, я выйду замуж, рожу ребенка и работать не буду! 🙈 Говорю, что в любом случае у тебя должна быть профессия, которая тебя и ребенка сможет прокормить, если вдруг с мужем что-то случится и плюс должен быть пассивный доход какой-то.
Джага Джага• 28 апреля в 21:55
Ответ дляlilul990
Є люди яких не треба ні до чого змушувати, у них всередині власний драйвер.
Є.Але це одиниці людей і вони генії.