Замулена ріка• 16 мая в 19:09

Що стане з губами, якщо їх 10-15 років підколювати щоб збільшити

Айпишница• 16 мая в 19:10
Губошлеп
Танцепесенная• 16 мая в 19:11
Ms. Dolly• 16 мая в 19:12
В мене фіброз був, що змогли прибрали, інші вузли так й лишились, але вони не заважають, розколоти не зможу більше, дуже боляче
2 рази збільшувала, по 1 мл протягом двох років
автор Замулена ріка • 16 мая в 19:14
Ответ дляАйпишница
Губошлеп
А якщо по 0.5 колоти
Ms. Dolly• 16 мая в 19:15
З збільшеними губами, коли підколюєш потрошки фіброз не фіксується, т.я. вони більш міцні й наповнені. Як все зійде може бути все що завгодно. Й вузли, й канали з перепаратом.
автор Замулена ріка • 16 мая в 19:15
Ответ дляMs. Dolly
Так а якщо по 0.5 мл
А не 1
автор Замулена ріка • 16 мая в 19:16
Ответ дляMs. Dolly
Тобто треба тепер їх постійно підколювати?
Смайлик• 16 мая в 19:21
Ответ дляЗамулена ріка
Ні. Я колола два рази. Вже давно нічого немає наче й не колола
Дашенька из Киева• 16 мая в 19:21
Послухаю...
Ms. Dolly• 16 мая в 19:22
Ответ дляЗамулена ріка
Мені жалко свої губи, тому я вивела препарат, розколола фіброз на скільки можливо, він лишився, про те, тільки при пальпації відчувається. Якщо підколювати регулярно, моя рекомендація в наступний раз дочекатися, коли гіалуронка повністю буде виведена, щоб бачити зміні в губах.
МеняАЖтрусит• 16 мая в 19:26
Моя знайома має не губи вже - а тряпочку. Колола років сім
Лікує то все у косметолога, вуса вдалось прибрати
А самі губи поки жахливі, асіметрія як після травми, візуально
Якщо колоти, то наповнюються нерівномірно
Ви скажете погані спеціалісти були, ні, там грошей стільки, що такого не може бути
Треба операція, то буде робити, ще поки лікує щось там до
МеняАЖтрусит• 16 мая в 19:28
Ответ дляСмайлик
Два рази нічого страшного не буде ще
Якщо роками, то дійсно печаль
Идеальная оптимистка• 16 мая в 19:31
Через лоб филлер вылезет