Не чіпай - вб ю• 16 мая 2025

Результати перемовин в парі слів

- Російська дегенерація: Україна має віддати 4 області, інакше ми не розмовляємо і готові воювати 21 рік (с)

- Україна: стримуємо наступ і чекаємо поки рф втратить економічні можливості для активних бовоих дій
dulenok• 16 мая 2025
Бла бла бла….в трех словах
Дресса• 16 мая 2025
Пара слів- все погано
автор Не чіпай - вб ю • 16 мая 2025
Ответ дляДресса
Пара слів- все погано
Але не гірше, ніж було вчора
Ananasprotivogaz• 16 мая 2025
рашисты просто о..шие пи ры. А чего ещё хотят? Не смогли в бою, так решили попросту отхватить...капец
Peres Lal• 16 мая 2025
Договорились об обмене 1000 заключенных, это уже хорошо, что 1000 украинцев вернется домой.
Дресса• 16 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Але не гірше, ніж було вчора
Гірше. Ми втратимо більше людей і територій. В принципі очікувано. Я не цікавилася переговорами, бо знала що так все і лишиться
dulenok• 16 мая 2025
Шума, кипиша много , результата положительного нет и не будет. Никто, кроме обычных людей и непосредственно воюющих не заинтересован в окончании войны
Даксо• 16 мая 2025
Ответ дляДресса
Дивно, у когось були якісь ілюзії. Рашка демонстративно послала шестьорок, що будуть як і кожен раз до цього ставити неприйнятні вимоги.
floricia5121• 16 мая 2025
Ну так очікувано...
Нащо їм віддавати те, шо вже захопили .
В 2022-му можна було без втрат територій домовитись.
Но, не судьба...
natlem• 16 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Ну так очікувано...
Нащо їм віддавати те, шо вже захопили .
Но, не судьба...
Це щось новеньке. Вже Джонсонюк винен, що дегенерація воєю) Нові методички?
П.С. а що ж ви так повідомлення своє швиденько так підчистили ?)))
floricia5121• 16 мая 2025
Ответ дляnatlem
Ладно, давайте без них .
Кого винить пропонуєте?
floricia5121• 16 мая 2025
Ответ дляnatlem
Я ж кажу, давайте, кого винить ?
автор Не чіпай - вб ю • 16 мая 2025
Ответ дляPeres Lal
Ще не домовилися, це лише намір. Дай Бог щоб виконали найближчим часом, а не розтягнули на роки.
natlem• 16 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Ладно, давайте без них .
Кого винить пропонуєте?
Тільки дегенерацію, не плутати з хуйлом. Винен не лише він, а кожен узький, який його підтримує у цій війні.
автор Не чіпай - вб ю • 16 мая 2025
Ответ дляДресса
А якщо погодитися на їхні умови - то менше втратимо?)
natlem• 16 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Втратимо все. Причому добровільно.
автор Не чіпай - вб ю • 16 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Ну так очікувано...
Нащо їм віддавати те, шо вже захопили .
Но, не судьба...
там мова й не йшла про повернення, говорили про замороження і перемир´я. Вони відмовилися
floricia5121• 16 мая 2025
Ответ дляnatlem
А може не треба було затівать те що не по зубам?
Ну ок, воюєм далі..
автор Не чіпай - вб ю • 16 мая 2025
Ответ дляnatlem
Втратимо все. Причому добровільно.
Як саме це на вашу думку може виглядати, цікаво?
floricia5121• 16 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Втратимо потужного
автор Не чіпай - вб ю • 16 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Ну ок, воюєм далі..
В сенсі затівати? А хто затівав?
natlem• 16 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Ну ок, воюєм далі..
Адресуйте цей меседж: кремль тчк хуйлові.
Він затіяв, і Україна виявилася не по зубах, навіть з північною кореєю та Китаєм на підхваті.
автор Не чіпай - вб ю • 16 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Втратимо потужного
Чи й не втрата
floricia5121• 16 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Чи й не втрата
Ну, всі он не хочуть втрачать
КокоСина• 16 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
В сенсі затівати? А хто затівав?
Восімлєт дамбілі бамбас і прітєснялі ізичних.
Ви що не в курсі ?
Bambi-kids• 16 мая 2025
Про які перемовини мова...Де вони були...З ким...Хто...Про що...Не було нічого...І не буде...
автор Не чіпай - вб ю • 16 мая 2025
Ответ дляBambi-kids
кацапи назвали це перемовинами з високопоставленими особами, не сперечайтеся
kanuka• 16 мая 2025
А тем временем Берлинская волхва только что дала прогноз, наступ по колу, кол будет много, типа добавила тактика гитлера, верите? Интересно нет у неё прогнозов кто в итоге победит
автор Не чіпай - вб ю • 16 мая 2025
Ответ дляkanuka
наступ по колу, кол будет много, типа добавила тактика гитлера

Поясніть що ви хотіли сказати
kanuka• 16 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю

Поясніть що ви хотіли сказати
Это не я, а Берлинская.