Где-то что-то мелькало уже? Понятно, что ни о чем прошло.Но официальные заявления были?
Aksinia 111• 16 мая в 16:05
❗️Переговори рф та України завершено, делегації розійшлися, готуються заяви для преси.
Аппетиты хуйла прогнозируемы .
Ответ дляЛЮБА
От болот дворовая команда шариковых , реально верите в этот фарс от болотных ?
Деякі вірять що пуйло хоче миру
То українці не бажають сідати за стіл перемовин
Намалювали собі інфантильне бачення умов- що пуйлу не треба неокуповані, що воно згодне на те в те і все.
Ответ дляLudaSHS
Деякі вірять що пуйло хоче миру
Кто верит ? Рыжий ершик ? 2 маразматика забывающие выпить таблетки …
Ответ дляНаодинцi
Угрожали скоты, что потом придётся им отдать больше областей. В начале войны они говорили, что оккупация не входит в их планы, сейчас внаглую и в открытую. Трамп хавает
Щас розкажуть чому пуйло не хоче миру і просто необхідно тероризувати далі українців, бо українці оборону приготують і готуватися будуть при стишенні.
сами знаете кто• 16 мая в 16:11
Ответ дляvecya
Россияне потребовали, чтобы Украина полностью вышла из 4 своих областей. На что получили отказ от украинской делегации. В ответ на него — россияне встали и сказали, что «в следующий раз областей будет уже 5», — украинские СМИ
От 30-дневного перемирия отказались.
Удалено администрацией...
Ответ дляЛЮБА
Тут є вірящі https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3717596
Aksinia 111• 16 мая в 16:12
Ответ дляLudaSHS
Деякі вірять що пуйло хоче миру
Извините, но верить хуйлу , это надо абсолютно не пользоваться мозгом . Начиная с ’зелёных человечков’ в Крыму и вранье о том, что ’их там не было’ ! После этого понятно даже умственно отсталому, что хуйло не адекватный и уж тем более не договороспособный !
Ответ дляAksinia 111
Ви знаєте як мене переконували в 2014 місяцями цілими, ціла група ’ експертис’’ що є іспанський диспечер і що український літак збив нідерландський боїнг, а потім що український Бук.
Навіть переплюнули тему по Криму, де мене переконували що зелених чоловічків не існує і не було захвату Верховної ради Криму
ПадаюВреверансах• 16 мая в 16:14
Як думаєте, тільки чесно, багатодітних будуть мобілізувати?
Бо я вже починаю виношувать план народити третю дитину...
Ответ дляAksinia 111
С пуйлом давным-давно всё ясно, Трамп ему подыгрывает😡
Ответ дляНаодинцi
Трампа розводять
Тай Трампу оно все рівно
Він навіть Ізраіль ,як стратегічного партнера, союзника багато років , пів сторіччя, кинути готовий заради сделок с арабами при будові кортів, стадіонів, готелів і Золотого літака. Літак Катар дарує, ворог евреїв.
І Нетаньяху в костюмі був, уважний, писав гарні речі про Трампа в соц мережах, умащував.
Тай Трампу оно все рівно
Ответ дляAksinia 111
Не, ихтамнет - это про Донбасс. В Крыму был ограниченный контингент, охраняющий флот, про них он сказал - они там и были.
Aksinia 111• 16 мая в 16:21
Ответ дляElinaH
Наслаждайтесь
Ответ дляvecya
От 30-дневного перемирия отказались.
Цікаво, чим наша дел. збирається підкріплювати своє «ні» при продовженні бойових дій? Виловленими доходягами і неукомплектованими підрозділами, да?
І при цьому саме від Трампа , бо Ес задивляється туди дуже, залежить реальне - реальні санкції на економіку раши, вторичні ( на Азію) бо тільки тоді перестане - коли буде недоцільно, через економічний потенціал.
І друге коли буде 100 товстих ракет у України і розвʼязані руки бити куди є резон.
а оці кривляння ..дипломатичний спектакль просто етап, і багато що для Сша.
Але росіяни знахабніли більше, тому, що чують слабкість Заходу і слабку Адміністрацію Трампа. Ці мислять сделками, а пуйло силою. Сша думає за гроші все можна спокусити, і пуйло теж, але пуйло киває і розводить,