Слоник-тоник• Изменено 16 мая 2025

Що за люди? Можно я потошню?)

І побуду токсіком
Крім висловити своє ’фє’, я правда хотіла б зрозуміти природу цього явища в що рухає цими людьми.
Мова йде про німеччину, бо зараз же питатимуть) Будуть у мене значить мовні курси, онлайн. Курси рівня В2, їх не всім дають і не всім вони треба. Тобто можемо припустити що всі люди на курсах мають вищу освіту і амбіції знайти своє місце в цій країні не на складі чи у клінінгу. Курси починаються в понеділок, сьогодні ми мали взяти планшети, навушники і пройти інструктаж щодо того як користуватися програмою в якій проходить навчання. І от купа людей не розуміють що куди натиснути, як зареєструватися, як створити обліковий запис. Коротше у половини тотальний тупняк. Більшість групи у віці 40+, у молодих людей цих проблем звичайно немає.
І от у мене питання: якщо ти на ’ви’ з технікою, програмами, то нафіга ти йдеш на онлайн курси? Для чого? Є ж оффлайн варіанти. Або чого ти не спитав в якій програмі буде курс і не навчився вдома нею користуватися, якщо ти знаєш що швидкість психічних реакцій не дозволяє тобі це робити на ходу?
Нє, я колись теж не додумувася до цього, але то було років 20 тому. Тепер я знаю свої слабкі сторони і або не беруся, або готуюся
Випереджаючи питання: мені теж 40+, я з технікою на ти, з програмами типу тої в якій у нас курси взагалі на короткій нозі. Але я спитала в якій програмі вчимося і вчора скачала і поклацала
Ми 2,5 години мудохалися з отим масовим тупняком. Я уявляю собі ті уроки(
автор Слоник-тоник • 18 мая 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Удалено администрацией...
Анонімний бан зняли?) нічого, то не на довго