Вишня в ликере• 07 мая в 20:27

Курси/репетитор англійської для підлітка (Дніпро)

Дівчата, звертаюся до колективного розуму!
Сину скоро 12. Англійською займалася з ним сама, але хочеться іншого рівня, поглибленого і професійного.
Що краще? Репетитор з індивідуальними заняттями? Курси?
Дитина інтроверт, переживаю, що у групі сидітиме тишком-нишком і зображуватиме з себе фікус :)))
Буду дуже вдячна за явки/паролі.
svitirok• 07 мая в 20:30
Всем советую Грин кантри после того как дочь студенткой там работала Там есть разньіе уровни , попробуйте
Romashka5577• 07 мая в 20:30
Школа соловова - лучшая в Днепре, а может и в Украине. Очень хорошие результаты. Все мои знакомые после обучения там сдали международные экзамены без проблем
автор Вишня в ликере • 07 мая в 20:31
Ответ дляsvitirok
Піду гуглити, що це. Дякую!
sammy• 07 мая в 20:32
Ответ дляsvitirok
Підтримаю,справді хороші курси.
Моїй дитині дуже допоміг саме репетитор, вже має С1
автор Вишня в ликере • 07 мая в 20:33
Ответ дляRomashka5577
Чула про неї. Наче, давно вони працюють. Дякую за інформацію! Придивлюст до них
Asteroidea• 07 мая в 20:33
Мій свого часу займався в Глобусі. Лише позитивні спогади і рівень знань був достатнім, щоб написати ЗНО на 198. Не знаю, чи є в них зараз очні заняття, онлайн 100% є. Запитайте, там раніше були як групові, так і індивідуальні варіанти навчання
автор Вишня в ликере • 07 мая в 20:33
Ответ дляsammy
Підтримаю,справді хороші курси.
Ваша дитина займалася індивідуально?
Romashka5577• 07 мая в 20:33
Ответ дляВишня в ликере
Я обучалась в нескольких местах, они лучшие, не пожалеете
sammy• 07 мая в 20:50
Ответ дляВишня в ликере
Ваша дитина займалася індивідуально?
Так,з репетитором. Для нас цей формат виявився ефективнішим,але у нас були поставлені серйозні задачі
alisarich• 07 мая в 20:59
Ответ дляRomashka5577
Я ходила, да знания дают, но их методы жёсткие, может конечно что-то изменилась , ходила в 2003 если не ошибаюсь, не каждому подойдёт. Если нужна хорошая атмосфера и знания, то рекомендовала бы prime school. Группы маленькие
автор Вишня в ликере • 07 мая в 21:02
Ответ дляalisarich
Дякую!
Romashka5577• 07 мая в 21:02
Ответ дляalisarich
В чем жёсткие? Аж интересно
автор Вишня в ликере • 07 мая в 21:27
Вже голова обертом. Не знаю, що ж обрати - індивідуальні чи мінігрупу. Наче, індивідуальні заняття дозволяють побудувати індивідуальну освітню траєкторію. Відсидітися на уроці не вийде.
З іншого боку, у групі теж є свої плюси...
Artur-3c92• 08 мая в 10:20
можу порадити індивідуальні заняття в онлайн школі. в штаті мають багато професійних викладачів, серед яких можете обрати того, хто вам більше сподобається.
https://www.englishdom.com/ua/course/?utm_source=i...