Я тут с краю постою• 16 мая 2025
Квартирантам не сподобалась квартира
Квартира однокімнатна студія. Сьогодні квартиру приходили дивитися квартиранти сімейна пара, але знімати не захотіли.
Не можу зрозуміти в чому причина
Я тут с краю постою
• 16 мая 2025
Ответ дляОно само купилось
Від сторічного баяна?
Від сторічного саксофона
Лорка-хлорка• 16 мая 2025
Ответ дляPrervana
Не, не взлетите. Вот если б спросили ’девочки, как тут перепланировку сделать, хочу кухню обьединить с гостиной, как думаете, котлеты вонять не будут при отсутствии стены?’ - был бы успех
Да вы правы, слишком просто автор зашла...
Мамина корзиночка• 16 мая 2025
На раше? Это там, слышала, часто душ на кухне, особенно в Питере
Ласкове телятко• 16 мая 2025
Тема серьёзная, подлежит обсуждению на много страниц. Ну, почему же не понравилась ???
Я тут с краю постою
• 16 мая 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Ні, це квартира студія у Києві
Я тут с краю постою
• 16 мая 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Сама не можу зрозуміти
Оно само купилось• 16 мая 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Від сторічного саксофона
Цей саксафон вже всім очі намозолив. Поздоровляю з відкриттям.
БоХатая• 16 мая 2025
Ответ дляЛаскове телятко
Тролллль
Воно то так. Посміятись треба теж.
Але колись був випадок, вельми в Харкові піаріли Олексіївські акварелі. Оце щось подібне і було 11 або 16 м.кв. і там кухня, санвузол, спальне місце, кладова і ще купа всього. Я особисто поїхала то дивитись, бо на носі була покупка житла, одним словом ’скворєшнік’.
Оно само купилось• 16 мая 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ні, це квартира студія у Києві
Угу. В Гуглиєві
Я тут с краю постою
• 16 мая 2025
Ответ дляОно само купилось
Це ви про кого?