Магиня• 17 мая в 00:23

У кошки разошелся шов после стереализации? МЕДИКИ или кто понимает зайдите пожалуйста

Стоит ли бить тревогу??
Смурфик• 17 мая в 09:27
Мы возили перезашивать
Басина• 17 мая в 22:30
Ответ дляburtsevat
Подскажите, пожалуйста, во сколько стерилизовали абиссиночку ?
У нас 3 врача говорят по- разному ...
В нас був хлопчик. Кастрували десь в 4 місяці, точніше, заводчиця каструвала. Абіки рано дозрівають. Тому я б радила дівчинку місяців в 4-5 стерилізувати. При чому видаляти треба повністю все: і матку, і придатки. А то є унікуми, які лише матку видаляють.
Народжувати один разочок для здоров´я не потрібно. Бо часто таку пораду чула. Добре, що з часом все менше.
Басина• 17 мая в 22:37
Ответ дляburtsevat
прочитала, что уже нет кошечки (. Чем болела? Как бы соломки подстелить... Нашей сиамочки зимой не стало, взяли абиссиночку. Теперь трясемся над ней и всё мне мерещатся болячки (
В нього був хронічний риніт. Від цього і кашель був, бронхіт. Причину риніта не могли знайти. Можливо то був корінь ікла, який близько до носа розташовувався і, як потім виявилось, мав пародонтальну кишеню глибоку, тобто інфекція з рота могла таким чином постійно потрапляти в носа... Потім розвинувся пародонтит, треба було видаляти багато зубів, в тому числі і те ікло. Не буду писати, що ми пережили... Наш зайка не справився з післяопераційним періодом(((
burtsevat• 18 мая в 01:11
Ответ дляБасина
Спасибо
ОливьЕЖечка• 19 мая в 03:20
Ответ дляМагиня
Я боюсь давать ей антибиотик без назначения ветеринара,мы прокололи антибиотики которые назначал ветеринар
были у вета? что он сказал?
Басина• 30 мая в 01:32
Автор, як ваша киця?