Магиня• 17 мая 2025

У кошки разошелся шов после стереализации? МЕДИКИ или кто понимает зайдите пожалуйста

Стоит ли бить тревогу??
Смурфик• 17 мая 2025
Мы возили перезашивать
Басина• 17 мая 2025
Ответ дляburtsevat
Подскажите, пожалуйста, во сколько стерилизовали абиссиночку ?
У нас 3 врача говорят по- разному ...
В нас був хлопчик. Кастрували десь в 4 місяці, точніше, заводчиця каструвала. Абіки рано дозрівають. Тому я б радила дівчинку місяців в 4-5 стерилізувати. При чому видаляти треба повністю все: і матку, і придатки. А то є унікуми, які лише матку видаляють.
Народжувати один разочок для здоров´я не потрібно. Бо часто таку пораду чула. Добре, що з часом все менше.
Басина• 17 мая 2025
Ответ дляburtsevat
прочитала, что уже нет кошечки (. Чем болела? Как бы соломки подстелить... Нашей сиамочки зимой не стало, взяли абиссиночку. Теперь трясемся над ней и всё мне мерещатся болячки (
В нього був хронічний риніт. Від цього і кашель був, бронхіт. Причину риніта не могли знайти. Можливо то був корінь ікла, який близько до носа розташовувався і, як потім виявилось, мав пародонтальну кишеню глибоку, тобто інфекція з рота могла таким чином постійно потрапляти в носа... Потім розвинувся пародонтит, треба було видаляти багато зубів, в тому числі і те ікло. Не буду писати, що ми пережили... Наш зайка не справився з післяопераційним періодом(((
burtsevat• 18 мая 2025
Ответ дляБасина
Спасибо
ОливьЕЖечка• 19 мая 2025
Ответ дляМагиня
Я боюсь давать ей антибиотик без назначения ветеринара,мы прокололи антибиотики которые назначал ветеринар
были у вета? что он сказал?
Басина• 30 мая 2025
Автор, як ваша киця?