Астоновитесь!• 17 мая 2025

Хотіла на море з дітьми цього року, але запізно подумала.

Гроші не відклала. Ну маю відкладено, але то так на чорний день як то кажуть. А зараз фінансова ситуація така собі, ціни зросли і купівельна спроможність сильно зменшилась.
Ви б поїхали за ті гроші на море, знаючи що приїдете і вже нічого немає відкладеного чи все ж би відклали ту відпустку ?
Хома з пастою• 17 мая 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Скоріш так і буде, поїдемо в Карпати, або в якийсь дитячий ігроленд, енерджиляндія біля Кракова. На таке гроші знайду. Дякую .
Ой, автор, вы, видимо, давно в Карпатах не были). Сейчас это совсем не бюджетно
миссДавеча• 17 мая 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Хотіла в Чорногорії , вже там були і дуже полюбилась ця країна.
Якщо в хороший готель, то звичайно не дешево.
Подивіться Болгарію на крайній випадок.
Не зацілована• 17 мая 2025
А в мене кредит ,борги за комуналку ,з роботи розрахувалась і я їду на море ,на ціле літо. .А ви далі складайте ті папірці ,що обезцінюються.
Коханозадовільна• 17 мая 2025
Деньги заработаются, а это лето, это день, этот год уже не вернёшь.
Мурзилка• 17 мая 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Езжайте. Деньги заработаете, а море и воздух вам всем не помешает
ДаЗдраПерма• 17 мая 2025
Ответ дляАстоновитесь!
От в я так подумала. Відкласти зараз непросто. Краще пропущу море цього року. Хоча так хотілось дітей відвезти . Прикладу більше зусиль. Щоб це зробити на наступний рік.
Ви хочете, щоб ми вас переконували, але ж хочете поїхати? Я б їхала. Але я не можу без поїздок) Гроші заробляться
Аноним_1859• 17 мая 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Можно за отпускные поехать
Ну це якщо відпускні сто тисяч. У мене відпускні 1000 грн за день відпустки. І куди з ними?
Чарочка діда• 17 мая 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Після покупки квартири і ремонту , залишилось 2,5 тис дол. Більше нема. Ну і зп впали і ціни виросли, коли наскладаю більше не знаю, туго стало зараз.
Боюсь потрачу ці гроші, а щось відкласти не зможу, а прийдеться на щось тратити і цих не буде.
Я считаю что отдыхать на последние или в кредит это глупо. Но некоторые так делают и нечего.
Автор,вот у вас дети,двое. Например апендецит или руку сломал(не дай Бог конечно,но это ж дети) то у вас будут деньги? Моя Например за год ломала руку дважды. Первый раз запястье,потом локоть. Если запястье ещё до 5к обошлось,просто гипс. То на локтем делали операцию. 12к только операция,гипс 2к,снятие швов и тд и тп. Разумеется это все ’бесплатная’ наша медицина.
Если у вас есть где мгновенно взять такие деньги то можно конечно и на море съездить на отложенные.
Проня_Прокоповна• 17 мая 2025
Ответ дляЩебетушка
Коли я хочу на море, я їду на море.
Бо коли я відпочину, то зароблю ще на 5 морів, а втомлена я не хочу нічого заробляти
Не хочете - не заробляйте))
Сидіть без грошей.
Як мала дитина. Гроші і є мотивація для дорослих людей. Ви якась інфантильна трохи))
ША! я прийшла!• 17 мая 2025
Ответ дляАноним_1859
На море, достаточно тысяч 30 на неделю с детьми
Мурзилка• 17 мая 2025
Моя мама меня сама воспитывала,но каждое лето я ездила на море или в лагеря. Это бесценный опыт и впечатления, спасибо ей за это. Обожаю путешествовать и не жалею денег никогда. Надеюсь,дети будут с теплом вспоминать наши поездки
Хома з пастою• 17 мая 2025
Ответ дляЧарочка діда
Мой ребенок воспалением лёгких на 60 тыс поболел...
Мурзилка• 17 мая 2025
Ответ дляША! я прийшла!
В Коблево?)
Хома з пастою• 17 мая 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Это где так?
миссДавеча• 17 мая 2025
Ответ дляАноним_1859
А днів відпустки скільки? Тут же питання ще в загальній сумі.
У мене відпускні середньомісячна заробітна плата. Відпустка 45 днів.
Чарочка діда• 17 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Вот,вот. Дети. Та и взрослые могут,но у детей даже медстраховка дороже для поездок,тк риски
Чарочка діда• 17 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Это где так?
Ну кстати сейчас полно предлагают 7 дней в Болгарии за 27-30к с ребёнком 12-13лет
Сяду на шию, дорого!• 17 мая 2025
Сложно абстрактно обдумывать, не зная суммы.
Наверное, поехала бы на часть денег, если этого достаточно.
Из Будапешта можно долететь до Хорватии, Корфу, Черногории и т.д. за 15-20 евро
Сняла бы там недорогое жилье на неделю.
Я не из тех, кто гуляет на последнее, но впечатления тоже важны.
Помаранчова душа• 17 мая 2025
Ответ дляЧарочка діда
Зачем вам цифры?
За тєм що зрозуміти це про 10 тисяч гривень йде мова чи долларів. Я їду на море якщо це не більше мого місячного заробітку.
ША! я прийшла!• 17 мая 2025
Ответ дляМурзилка
В Коблево?)
Ну я Одессу рассматривала
ША! я прийшла!• 17 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Это где так?
Одесса , а где ещё есть море у нас?
Хома з пастою• 17 мая 2025
Ответ дляЧарочка діда
У автора ребенков 2 шт.
Плюс 30 к - это не окончательная цена. Ещё будут доп расходы ходы минимум 10к. Итого это 20 к на человека. На 3х - 60к. Уже в 2 раза больше озвученной суммы
Помаранчова душа• 17 мая 2025
Ответ дляНе зацілована
В кредит їдете?
Хома з пастою• 17 мая 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Сняла бы там недорогое жилье на неделю.
В сезон нельзя за такие деньги долететь
Психологічка• 17 мая 2025
Завжди так їздила, і якби зараз була заначка, я б пакувала чемодани
Хома з пастою• 17 мая 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Одесса , а где ещё есть море у нас?
Не чудите. В Одессе за 30 к на неделю на троих делать нечего
Чарочка діда• 17 мая 2025
Ответ дляПомаранчова душа
У всех разные заработки. Вы ж сами не пишите сколько в цифрах ваш заработок. Кто-то на 10т гривен нормально отдыхает а кто-то меньше 10к $$ не представляет.
Суть в том,что это все сбережения. Цифра абсолютно не важна.
миссДавеча• 17 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
У автора ребенков 2 шт.
Я в минулому році у Болгарію на трьох 1370 євро з дорогою з Києва
Проня_Прокоповна• 17 мая 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Сняла бы там недорогое жилье на неделю.
В сезон таких квитків немає.
Дорога на 3 до Будапешту в обидві сторони з Києва уже близько 20 000 грн. Найдешевші апарти влітку 60 євро на добу + їжа.
Ну все одно треба мінімум 1500-2000 євро на трьох навіть якщо доволі бюджетно. Такі ціни.

Хорватія, в принципі, дуже дорога країна. Дорожче Іспанії. Ми минулого року 6 000 євро віддали за відпочинок там. І це не лакшері. Це просто гарний готель і класна їжа. Не всі хочуть свою мівіну з сосисками на морі їсти
ША! я прийшла!• 17 мая 2025
Ответ дляХома з пастою
Есть, я смотрела