Астоновитесь!• 17 мая в 09:16
Хотіла на море з дітьми цього року, але запізно подумала.
Гроші не відклала. Ну маю відкладено, але то так на чорний день як то кажуть. А зараз фінансова ситуація така собі, ціни зросли і купівельна спроможність сильно зменшилась.
Ви б поїхали за ті гроші на море, знаючи що приїдете і вже нічого немає відкладеного чи все ж би відклали ту відпустку ?
Мурзилка• 18 мая в 00:26
Ответ дляIncol
Поділіться назвою табору, який подобається, актуально.
Едельвейс та Гердан, в них високі рейтинги ,гарні відгуки,дисципліна та повага до дітей (!)
Туфли в чешуе• 18 мая в 00:35
Ответ дляМурзилка
Дякую.Едельвейс, це там де вігвами чи інший ?
Мурзилка• 18 мая в 00:37
Ответ дляТуфли в чешуе
Вибачте, не зрозуміла слово вігвами
Ось цей
Туфли в чешуе• 18 мая в 00:40
Ответ дляМурзилка
Вибачте, не зрозуміла слово вігвами
Ось цей
Дякую, зрозуміла. Чомусь у мене було до них скептичне відношення. А мала на увазі (про вігвами) Ранчо Едельвейс, тому й уточнювала.
Гола з конопель• 18 мая в 10:21
Ответ дляТуфли в чешуе
Який бюджет на день., вхідний квиток ? Як краще з Кракова доїхати.
Вхідний квиток на 1 день 179 злотих,якщо іменник 1 злотий,дорога 2400 туда-обратно,їжа картопля фрі 12 злотих,бургер сет 49 або 59 злотих.Кава і какао 30 злотих,тістечка 21 злотий.Проживання було в Кракові 59 злотих,електричка з Кракова 54 злотих туда-обратно.В мене пішло 11.000 грн.
Гола з конопель• 18 мая в 10:21
Ответ дляТуфли в чешуе
Ми їхали з Києва потягом до Львова, а з Львова машиною до Кракова. Щоб здешевити дорогу
ТебеОноНадось• 18 мая в 12:13
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Это сайт венгерской железной дороги.
Вводите Chop-Budapest, выбираете день и время, регистрируйтесь и покупаете.
Ездят они каждый день по одному и тому же расписанию.
А показывать билеты просто в приложении? Или распечатать надо?
Чарочка діда• 18 мая в 20:52
Ответ дляУкраїнська Мрія
Подскажите пожалуйста, где Вы видели такие предложения?Никогда не была заграницей
У меня группа в вайбере местного менеджера. То он постоянно там выкладывает предложения.
Ну вот например,из последнего
Но он не какой то особенный,это обычные туры,доступные всем.
Ну вот например,из последнего