Королева спама• 17 мая 2025
Автобус Одеса-Кишинів, кордон Паланка. Як довго?
Хто нещодавно їздив? Скільки, приблизно, треба часу на кордон? На днях їдемо
Удальонка• 17 мая 2025
На самім переїзді десь година, т.б швидко.Та перед Планкою за км 5- ть військові перевіряють.Всі чоловіків 18-60 висаджують з буса і кожного перевіряють.То години 3- ри одного разу стояли, поки все перевіряли, дзвонили.Одеого так і не пропустили.В тому році в грудні, може зараз інакше
Бюст Березуцкого• 17 мая 2025
Оцей пост перед митницею- зазвичай швидко. Я минулий рік кожні три тижні їздила автобусом на Орлівку, але пост один і для Орлівки, і для Паланки. Більше 15 хв не стояли жодного разу. Один раз також одного чоловіка не пропустили, але автобус швидко відпустили. Ну і чоловіків в автобусі зараз дуже мало. Але, як виявилось, може і три години бути(
САМ_ТАКОЙ• 17 мая 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Езжу часто, довольно быстро все проходит. До получаса
Жодного разу за пів години кордон не проходили автобусом. Година-півтори, це якщо швидко все пішло.
Останнього разу взагалі, по маршруту автобуса повинні були їхати через Паланку, а водій поїхав на Тудору. А там окремі кордони, звісно, довше зв часом
Мама фіфті цента• 17 мая 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А я проходила, вот через Старокозачье и Тудору всегда долго ( вчера через нее ехала) а через Паланку всегда быстро, единственный раз долго стояли, т.к огромный автобус ,был полный
Братья Капли• 26 мая 2025
Я їхала в середині травня, то Паланку проходили 3 години, був якийсь збій в нашій системі. Дехто запізнився на літак, хвилин 10 не хватило для реєстрації багажу, бо обрали виїхати без запасу по часу. Декого пересадили до нас в автобус з іншого автобуса, бо також ризикували запізнитися. На зворотному шляху за годину впоралися.