УраганнаЯ• 17 мая в 13:11
Якщо заявку на бронь подали вчора до обіду, бронь буде аж в понеділок?
72 години дається. Немає шансів раніше отримати?
Коплю на груди• 17 мая в 13:14
Взагалі то до 10 днів. Так що, якщо буде у понеділок, то пощастило
В шоколаде• 17 мая в 13:14
Не факт, что и понедельник. Подачи заявки не обещает получение брони.
Анонимба• 17 мая в 13:15
Із бронню чорті-шо робиться. Чоловіка бронювали із початку березня, бронь з´явилась тільки на початку квітня. ТЦК каже ’Ми все внесли, чому у вас нічого немає у резеві+ - ми не знаємо’. Ціла епопея
УраганнаЯ
• 17 мая в 13:26
Ответ дляКоплю на груди
72 години
Божий одуванчик• 17 мая в 13:45
Авторе, останній місяць із Дією якась суцільна х..ня. І так, подати заявку не дорівнює отримання броні у зазначений термін, нажаль.
Але буває, що підтягує на протязі хвилин, а буває, що чекаємо тижнями(
Божий одуванчик• 17 мая в 13:46
Ответ дляУраганнаЯ
72 години
Це за правилами,але вони працюють не завжди,служба підтримки допомогти не може
УраганнаЯ
• 17 мая в 14:18
Ответ дляДона Ко Ко
Навіщо Вам так терміново?
Бо завтра відпрпвляють на навчання, якщо не прийде бронь
Туфли в чешуе• 17 мая в 21:39
Ответ дляУраганнаЯ
Автор
Зараз бронюються люди з квітня рівно 72 години, плюс-мінус, в мене було два останніх бронювання 70 годин
Я бронюю три рази на тиждень, бо критичні 100 відсотково, тож статистику відслідковую особисто
Оновлюйте постійно резерв
Але з пʼяниці по понеділок його зазвичай вдосконалюють новим функціоналом і він трохи підвисає
Не втрачайте надії
Оновлюйте постійно резерв
Не втрачайте надії
УраганнаЯ
• 17 мая в 22:00
Ответ дляТуфли в чешуе
Автор
Оновлюйте постійно резерв
Не втрачайте надії
Оновлюйте постійно резерв
Не втрачайте надії
Дякую! Дуже сподіваюсь (
Карамбулкул• 21 мая в 00:19
Ответ дляТуфли в чешуе
Автор
Оновлюйте постійно резерв
Не втрачайте надії
Оновлюйте постійно резерв
Не втрачайте надії
Можна питання?
Карамбулкул• 23 мая в 20:27
Ответ дляТуфли в чешуе
Так
Доброго вечора
Цікавить питання, щодо оформлення броні. Підприємство подає списки на бронь, бронь підтверджується і людини потрібно пройти ЛКК (бо не проходив), результати ЛКК самі підтянутьс до резерву ?
Туфли в чешуе• 23 мая в 21:43
Зараз це не обовʼязково списки, можна бронювати по одній людині
Влк заброньованим не потрібне,
Його приходять у 3 випадках — обмежено—придатний (строк пройти влк — до 04 червня, далі штраф 17000
Коли весь резерв повністю пустий в середній частині (звання, ВОс]
Коли військовозобовʼязаний САМ хоче ініціювати влк, поки заброньований
Так, результати підтягнуться автоматично, але ВЛК ще той квест
Заброньованим в інших випадках за 560 постановою не потрібне ВЛК
Влк заброньованим не потрібне,
dahashutka19• 24 мая в 00:44
Ответ дляКарамбулкул
Доброго вечора
У чоловіка так було :
Спершу з директором поїхали в тцк . Там далі повістку на влк . Після проходження влк , потрібно було знову піти в тцк.
Читаю вище відповідь, мабуть у кожного по різному.