Не обижаюсь• 17 мая в 14:20

Що почитати тим, хто втомився від урбаністики, технологій і стресу?

Фізик-ядерщик заочно• 17 мая в 14:21
Любовні романи, фентезі
Екатерина1801• 17 мая в 14:22
Кажуть, що Біблію)
Кофр для ноги• 17 мая в 14:22
Планую знов перечитати щось із Сафона. Там так неперевершено описана Іспанія початку-середини 20-го століття😍
Кумедний ґудзик• 17 мая в 14:27
Декамерон и посмотреть хф Территопия девственниц.
Ах платья Кавалли
Матильдa• 17 мая в 14:28
Канцтовары Цубаки.
Если все кошки в мире исчезнут.
Меня в таких состояниях тянет именно на японцев, есть в их литературе что-то медитативное
Гл. Амурная• 17 мая в 14:29
список шиндлера читаю
Чижик Пижик• 17 мая в 14:30
М. Барбери ’ Элегантность ежика’
Законна дружина• 17 мая в 15:00
Почитайте гуморески Павла Глазового,дуже раджу.
Ковбой Хагис• 17 мая в 15:21
Нічого не читати , інформаційний детокс , їхати в село , без книжок , телефона , телевізора і влаштувати собі трудотерапію , вернетеся новою людиною