Поддакиваю иногДА• 17 мая в 14:43

Свекруха без згоди вирішила забрати

Мені 23. Маю сина, живу зараз з матірю та бабцею,в своїй квартирі, у малого все є. Мати працює, я допомагаю з бабусею.Я в декреті. Гроші є виплати і моя фінансова подушка яку заробила до народження малюка. Зараз йде прикорм, підгузки це все гроші, так мати мені допомагає коли я вдома, то їсти зготує, то з малим посидить поки я прибираю, коротше так зручно. Чоловік служить, але дає лише 4к з яких може попросити назад від 500-до2к. Більше не дає тому що самому треба на щось жити. Отримує 22тисячі. Ок. Домовились. Не можеш більше, не треба. Намагалась рік його отрезвити щоб телефонував, щоб дитину бачив, спілкувався з дитиною, сдала 2й шанс після зради, сам в тилу зараз знаходиться. Жила якийсь час в нього, але там зручностей немає. Душ не в хаті, як і туалет. Як жити там з дитиною не уявляю. Жили не разом, в різних місцях, тому й поїхала додому. Зараз стосунки напружені. Із-за того що він по суті не чує що треба для сім´ї хоча б мінімальну увагу і не бере на себе обов´язок про щось більше, я сварить з ним, його мати зараз думає що ми розлучимось. Давно пора. Але все ще "даю шанси" які не треба ні йому ні мені. Вирішила вже без моєї згоди, в наглу приїхати наступного місяця забрати нас з дитиною. Я вже казала ні. Сварилась. Не чують.
Покорительная• 17 мая в 15:24
Ответ дляНалогообложу
Изменяет , денег не даёт. Женщина все сама ,все сама. Ещё и 150 шансов ему 🤦
і мамо преться)))одні мінуси
Форс мажор• 17 мая в 15:24
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Хрін його зна як, але поставила перед фактом що приїде забере.
Краще б вона поставила перед фактом, що приїде і дасть гроші на онукам. Щоб я зробила: 1) свекруху б не пустила. Якщо треба викликала б поліцію, щоб вона розуміла серйозність моїх намірів. Дитина, я так розумію, до неї не сильно і прив´язана, драми великої не буде
2) подала б на розлучення і на аліменти - на себе і на дитину. Так буде більше коштів
3) жила б далі, підтримуючи себе і дитину. 23 роки - все життя ще попереду.
Області пітьми• 17 мая в 15:29
Ответ дляЖелезобетон
Якийсь беззмістовний брєд.
І яке питання?
Хата є, на підгузки заробите, чоловіку ви особливо не потрібні.
Мне кажется, тему сочиняет какая-то выпившая женщина.
jabka ya• 17 мая в 15:32
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Працювала з 18ти років. Була за кордоном з 19 теж відкладувала, переводила в долари/євро, в декреті займалась манікюром + малювала картини на замовлення в 16-17. Квартира від татуся в дар.
А на аліменти чому не подасте? Це 25% від його ЗП, більше 5 тисяч буде вам
Советчица Года• 17 мая в 15:33
навіть писати грамотно не навчилась, але вже має дитину у 23 роки, папаша схоже такий самий недалекий, тож нічого дивного.
Боневтікла• 17 мая в 15:35
Ответ дляКнягиня пітьми
он же служит, чего вы пристали к человеку? там не до семьи людям...
Да, прям. Мой даже не в тылу и то считаю, что должен общаться с детьми. Новые обязательства никак не отменяют старых. Если есть проблемы со старшей, то привлекаю его без зазрения совести.
Пліснявілий сир• 17 мая в 15:37
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Автор, вам треба подати на аліменти.
Боневтікла• 17 мая в 15:39
Ответ дляСоветчица Года
Вам бы тоже не мешало научится запятыми пользоваться, прежде чем кому-то про грамотность писать.
Советчица Года• 17 мая в 15:40
Ответ дляБоневтікла
я не розумію свинособачою.
Непогодка• 17 мая в 15:45
Так вона по класиці вважає, що Ви синові мульйони витрачаєте на себе/’на гульки’, а не на онука.. так Ви будете під пристальним контролем + можна Вас припахати безкоштовно по хазяйству працювати - норм схема.
Боневтікла• 17 мая в 15:47
Ответ дляСоветчица Года
я не розумію свинособачою.
Тогда точно не стоит раздавать советы, если и пониманием проблемы
Сердючка• 17 мая в 15:54
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А красиво вирішувати за людину?
Авторе, може Ви не зовсім здорові ментально?
Не можу зрозуміти ситуацію, за якої дорослу людину хтось може ’забрати’ кудись.
Чи може Вас хочуть вкрасти?
Бритоножка• 17 мая в 15:55
Ответ дляНеВРотик
Автор пока война не разводитесь, ну муж он никакой 4 тыс , ему там деньги не нужны, одежду дают , кормят, гуляет значит, и кто воюет у них зарплата не 20000 грн поверьте
В тылу 22т стандартно,но да кормят одежду выдают.Ну как одежду,один комплект,а там хочет для смены надо купить.
Їжак в панчохах• 17 мая в 15:59
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Сварюсь з нею, прошу щоб не віддавали (не казали ’Та їдь’) бо можуть вичудити. Просто планую не пустили на поріг
Кого куди не віддавали?
Секретница• 17 мая в 16:00
Удалено администрацией...
ПробілНеПрацює• 17 мая в 16:06
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А где квартиры ваших мамы и бабушки?
Пы.сы. со свекровью неясно куда итого она будет забирать?
Котики-муркотики• 17 мая в 16:09
Ответ дляНеВРотик
О, а скільки ваш отримує в тилу?
вре_Динка• 17 мая в 16:09
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Кого і на яких підставах?
Котики-муркотики• 17 мая в 16:10
Так а куди забере? Де ваше житло?
90x60x90• 17 мая в 16:11
Ответ дляМая твая не панимать
Расскажите как вы до 23 заработали финансовую подушку?
Працювати можна 18
Джага-джага• 17 мая в 16:15
Ответ дляАяВсёЗнаю
почему вы поспешили родить, если вы даже без образования?
куда вы опаздывали?
и теперь вы сидите без денег и ноете.
и муж абьюзер
А чего она без денег ,она же написала есть сбережения,читайте...
ВундерКИНГ• 17 мая в 16:17
Ответ дляВареничніца
А в чем вопрос? Вы ж большая девочка уже, ртом и скажите «Галино Миколаївно, я вам прямо кажу - я з вами нікуди не поїду. Я у себе вдома.»
автор писала, що мати з бабусею будуть на неї тиснути.

авторе, у вас там нездорова обстановка. не лише у плані свекрухи та чоловіка. якщо ваші рідні не на вашій стороні і спакують вас як презент чужим людям, то треба шота рішати. починати ставати самостійною, незалежною і сепаруватися
Блакитна устриця• 17 мая в 16:18
Зачем вы подали от мужчины который не рядом с вами? Он вас предал однажды, зачем такому рожать?
Бабайко• 17 мая в 16:19
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Просите, щоб кого не віддавали???
Ви можете нормально написати?
Блакитна устриця• 17 мая в 16:19
Ответ дляНеВРотик
Как раз у реально воюющих такая ЗП и все за свой счёт
Чекаю завтра• 17 мая в 16:46
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А красиво вирішувати за людину?
Ммм...вона щось вже зробила ?
Чи тільки триндить?
Червона калина• 17 мая в 16:50
Схоже на те, що свекруха хоче зберегти сім´ю, тому пропонує жити в неї. Спробуйте, якщо ви дійсно цього хочете
бибизяна• 18 мая в 20:25
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Бред какой-то. К каждом пункту вашей истории куча вопросов. Но главный: кто и кого заберет, и на каком основании?
бибизяна• 18 мая в 20:26
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну якщо у вас так склалось моя вина в чому? Я заробила, в мене вийшло, далі що?
Ну то есть до 23 заработать финподушку вы смогли, а сказать свекрови куда ей пойти - нет? Вы... фантазируете как дышите.
бибизяна• 18 мая в 20:27
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Питання в тому щоб ви зробили на моєму місці?
Я бы на развод подала. И уехала из страны. Как вам это поможет?)