Файна пані• Изменено 17 мая 2025
Мізерні місячні у доньки підлітка
КД йдуть вже 2 роки,були більш стабільні.
Тривалість 5-6 днів.
Перехворіла на грип,цикл збився то затримка 4 дні,то на 10 раніше почалися.
Тепер цикл взагалі 15 днів.І дуже мізерні ,мажучі.
2 місяці співпадало що починалися в день коли були сильні вибухи.
Як бути?
Тривалість 5-6 днів.
Як бути?
Не пью, не курю• 17 мая 2025
Сходити до гінеколога, зробити УЗД, а можливо здати аналізи на гормони
Файна пані
• 17 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
А різкі зміни ваги були? Ідіть краще до лікаря
Їсть погано,зранку не снідає,з вересня бо не хоче,а в школі немає коли.Обід,вечеря.Схудла особливо після грипу.
Файна пані
• 17 мая 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Сьогодні на щитовидку здали,бо гінекологію сказали після закінчення КД.
Пацелуйнитуда• 17 мая 2025
Ответ дляФайна пані
Ну от і відповідь. Жир, це непросто захист від травм і холоду, це майже гормонорегулюючий орган.
Бабуся Бетман• 17 мая 2025
Ответ дляФайна пані
Оце й може бути причиною. Але краще до лікаря. В харчування треба додати вітаміни і більше жирів. Вершкове масло, кисломолочний жирний сир, горіхи.
Душа компанії• 18 мая 2025
Ответ дляФайна пані
Почти 12
Она ещё очень маленькая чтобы паниковать по поводу регулярности цикла. Если других жалоб нет, то ничего с этим делать не нужно.