А_я_ЛОЖУ!• 17 мая в 23:23
Искренне не понимаю, как можно не любить и не ждать жару?
Прочитала тему ниже и офигела, что кому то нравится такая погода как сейчас
Тектологиня 80lv• 18 мая в 10:39
Ответ дляРуда ліса
Ага- ага, протяг зі стоячого розжареного повітря навіть вночі .Велкам на Одещину у спеку . А взагалі , мерзни, мерзни, вовчий хвіст
.
Чого ви бажаєте іншим мерзнуть? Ну я вам теж тоді бажаю подихають у спеку. Скоро ось буде
Щира українка• 18 мая в 10:40
Ответ дляСоветничаю тут
Очень нравится такая погода ,люблю когда дождь моросит ,когда небо затянуто
Мой любимый месяц декабрь. Но мне никто не верит
Руда ліса• 18 мая в 10:42
Ответ дляТектологиня 80lv
Подихать я Вам не бажала, от не треба тут ))) . Каждая погода благодать .... Надо благодарно принимать )) .
Руда ліса• 18 мая в 10:42
Ответ дляЩира українка
+++
Тектологиня 80lv• 18 мая в 10:45
Ответ дляРуда ліса
Яка благодать ? У мене вся сім´я хворіє і в мене нежить не проходить від ції погоди. Ті 35 влітку це спосіб відігратись хоч на рік уперед
Руда ліса• 18 мая в 10:56
Ответ дляДеньгиНеСдаю
В 22-му тимчасово вивезла з нашого прифронтового Миколаєва маму, доньку і кота в Франківську область, і періодично до них їздила на пару днів. Різниця в температурі була велика, особливо вночі. Там вдень 25-27, вночі десь 20, можливо менше. Дощі мінімум 2-3 рази на тиждень... А в нас в ці ж дні було в тіні +35+37, вночі менше 29 не було, і 2 чи 3 грози за все літо.
То звісно таке літо, як на Західній, легко переносити, їх би до нас на все літо, ще й з відключеннями по 16-18 годин, то думку про ’хочу спеку’ швидко змінили б...
Отож , приїхали з Львівщини до нас родичі у серпні і кажуть : ’ Боже, як у вас все посохло!’. Люди по домівкам розбіглися, а рослинам як ? Не спасе той полив у 50 - 60 на сонці , лісопосадки руді , непримхливий бузок з покрюченим неживим листям , тваринам з шерстю як ? Ну так, деяким аби погрітися з коктейльчиком під кондеєм .
Руда ліса• 18 мая в 11:26
Ответ дляТектологиня 80lv
Це від мікроклімату .Боріться з надлишковою вологою /пересушливим повітрям в домівці , інфекціями від оточуючих , вітаміни , спорт/ прогулянки, харчування, свіже повітря . Простудні захворювання - це промочив ноги, перемерз . Ви ж знаєте як цього уникати?
Забрала і не сказала• 18 мая в 11:35
Ответ дляЧу Ча
Буваю в супермаркеті. Мені до нього 2 хв пішки, не вмру+існує кондиціонер. Робота з дому (кондиціонер усе ще існує). У справах їду на таксі, частіше за все можливо попросити включити охолодження. Ну і стиль життя дозволяє виїжджати по справах коли хочу, не обов´язково о 13:00 в розпал УФ-випромінювання
Чудово. Я люблю спеку, але коли спекотно кругом пересуваюсь під кондиціонером і на вулицю не виходжу. Логіка вийшла з чату
Реанимация• 18 мая в 12:36
Ответ дляТектологиня 80lv
Вмийтесь, прийміть душ, ляжте під кондиціонер. Придумали, що неможливо
всі ваші відповіді настільки агресивні, що думається - ви троль. Бо адекватна людина розуміє, чому температура вище за 24 градуси цельсія вважається ООН та ВООЗ інфарктонебезпечною. А тут просто неприкритий потік агресії.
Реанимация• 18 мая в 12:37
Ответ дляТектологиня 80lv
Дуже легко сказати. Сподіваюсь все ж на глобальне потепління і відсутність зими як такої взагалі.
Удалено администрацией...
Тектологиня 80lv• 18 мая в 12:38
Ответ дляРеанимация
Удалено администрацией...
Реанимация• 18 мая в 12:39
Ответ дляТектологиня 80lv
Удалено администрацией...
розвиток дискусії. чужу злість (тому ви така агресивна у відповідях). Адекватна людина розуміє реальність. А ви, схоже, на зарплаті.
Тектологиня 80lv• 18 мая в 12:40
Ответ дляРеанимация
А інші чого кидаються? Мені теж погано у мінусову температуру і я досі хворію, другий раз за місяць. А інші ниють бо їм спеку заважає. Я колись півтора року сиділа з вікнами без відкосів на роботі, продувало, хворіла, і мене дратує, коли комусь не подобається спека, бо це завжди краще, аніж холод
Тектологиня 80lv• 18 мая в 12:40
Ответ дляРеанимация
Ні, я пишу свою думку.
Реанимация• 18 мая в 12:41
Ответ дляТектологиня 80lv
Тут ніхто не кидається, але ви настрочили з сотню коментарів, просякнутих агресією і відсутністю елементарної емпатії. Ви в темі не просто так.
Реанимация• 18 мая в 12:42
Ответ дляТектологиня 80lv
всі ваші бронхіти з ринітами - з дитинства, мама тоді з вами поступила не дуже розумно і кутала вас. От і виросла агресивна квіточка, що вітру боїться. Соромилися б цього, а не випучували :))
Тектологиня 80lv• 18 мая в 12:43
Ответ дляРеанимация
Бо треба початок діалогу відкрити, інші почали перші наїзджати
Тектологиня 80lv• 18 мая в 12:44
Ответ дляРеанимация
Удалено администрацией...
Тектологиня 80lv• 18 мая в 12:44
Ответ дляРеанимация
А вас треба було но сонце більше виводити, та ц не боялись спеки і засмаги.
Реанимация• 18 мая в 12:45
Ответ дляТектологиня 80lv
Удалено администрацией...
Хех. Кек.
У мене алергія на сонце. Літо для мене з шкільних років - сидіння під кондеєм і ходіння в атб після 23-00. Ага-ага. Знайдіть мені хоча б кілька матеріалів типу ’Як пережити -1 і не вмерти’.
ви не просто так заперечуєте реальність.
Тектологиня 80lv• 18 мая в 12:47
Ответ дляРеанимация
Хех. Кек.
У вас своя реальність, а у мене своя. Вам не подобається спека, а мені холод. І все одно, вам пощастило більше, бо спека в нас і тепло дуже мало тривають. Тож нема чого нити. У мене алергія на холод, я вище писала. Нема сенсу шось далі писати
Реанимация• 18 мая в 13:11
Ответ дляТектологиня 80lv
прочитайте, будь ласка, статтю за посиланням вище. Ви продовжуєте заперечувати реальність.
Реанимация• 18 мая в 13:16
Ответ дляЧу Ча
Якщо авто в підземному паркінгу, проблем немає. Це вже трохи проблема автомобителів, що захаращують вулиці своїми бляшанками і страждають
автомобителі, як ви кажете, часом живуть поза Києвом. І оті описи благодаті, коли магазин з кондеєм поруч - ще одна проблема людей першого світу. Мені до найближчого супермаркету - 2,6 км, а я живу у великому райцентрі.
Літа ненавиджу з дитинства. Час на смітник.
Дещо рятують ситуацію нашийні потужні вентилятори, маю їх штук шість - бо інакше задуха мене вб´є. :(
Кондуктор троллейбуса• 18 мая в 13:26
Ответ дляДелиВерка
Поймете, как 40 вам будет
Или 50 и проблемы с сосудами (.
Я тоже в детстве- юности обожала лето.
Соседушка• 18 мая в 13:58
АВТОР, ви полюбляэте коли вас душать, бо при нинішньому літу кисень спалюється, а дихати нема чим! Як від такого можна кайфонути ???
Анонім Завгосп• 18 мая в 16:31
Ответ дляТектологиня 80lv
Ви розумієте , що в багатьох ні вдома, ні на роботі нема кондиціонерів? Особливо на роботі, там і душу нема, 8 годин в жарі і духоті дуже важко.
Лиса Патрикевна• 18 мая в 16:48
Искренне не понимаю, как люди могут искренне считать, что их вкусы и предпочтения самые правильные.
Шлях до зірок• 18 мая в 17:03
Ответ дляТектологиня 80lv
Дуже цікаво,де у нас спека 6 місяців?
Де у вас? Я кажу про місце де я живу. Я гадки не маю де ви живете
Раздражевская• 18 мая в 18:31
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Люди которые обожают лето, у вас лицо и другие части тела потеют вообще? Или вам нравится потеть быть мокрыми?
Фу, ненавижу потеть, выходишь из дома сухой, чистый, красивый, и через 5 мин все липкое, потное, буэээ