А_я_ЛОЖУ!• 17 мая в 23:23
Искренне не понимаю, как можно не любить и не ждать жару?
Прочитала тему ниже и офигела, что кому то нравится такая погода как сейчас
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:54
Ответ дляОч@ров@Шк@
Кишкові інфекції саме в спеку розвиваються. Це вже ви під свою картину світу починаєте підлаштовувати псевдофакти. Все вам не те. Чого ниєте? Віяло в руки і не пітнійте в прохолодну погоду
А в прохолодну погоду нахіба віяло? Чи так, аби ляпнуть?
Так,осінь,весна і зима це все не те. У травні вже має бути тепло, а не +10
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 00:54
Ответ дляТектологиня 80lv
Навіщо дощ як зараз? Сніг?
Хоча б для врожаю? Щоб травичка була зелененька, дерева росли і тінь давали? Нє? Україна і так через посушливі спекотні літа вже перетворюється на пустелю. Вже не можна нічого нормально виростити
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:55
Ответ дляОч@ров@Шк@
А ви не прикидайтесь немічною, бо в спеку теж можна нормально жити і працювати, я працювала і без кондиціонерів. Тим паче, дощі влітку не рідкість. Ніхто ж не вимагає спеки в січні. А от у травні і покінець вересня це абсолютно нормально
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:55
Ответ дляТайТаке
Ляпаете вы. Вам правильно написали . Вы ж потеете зимой.
Не пітніє хіба мертва людина. Чи ви не знаєте, що є люди з високою пітливістю?
Ответ дляТектологиня 80lv
25 и не больше . Точка.
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:55
Ответ дляОч@ров@Шк@
Нічого, що мороз більшість врожаю вже побив?
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 00:56
Ответ дляТектологиня 80lv
Дивна ви. Осінню і весною без опалення дубак відчувається як перший раз, починаються перші болячки, скрізь сіро в мокро, нестача вітаміну Д.
У спеку можна зробити протяг перед сном і спати без одягу або без простирадла. І не змерзнеш, а це основне.
І толку від спання без одягу, якщо все одно спекотно? Зняти шкіру? Спати на протязі? Тоді привіт всі запалення, простуди та ГРВІ
Забрала і не сказала• 18 мая в 00:56
Ответ дляТектологиня 80lv
А в кого алергія на холод чого ніхто не акцентує увагу?
Чому ви вічно ниєте, що вам тяжко у спеку працювати і ви лежить пластом? А кому просто працювати у мороз і сніг, коли температура і кашель??
Ті кишкові інфекції можуть хіба в міжсезоння виникнути, не сидіть під кондиціонером, якщо вам все не те
Морозу і снігу в Україні вже практично не буває, на відміну від спеки, на жаль. Кишеові інфекції бувають як раз у спеку, тому що для них у спеку сприятливе середовище. Міжсезоння -це не їх час. Коли температура і кашель, працювати в принципі не варто, це шкідливо для організму.
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:56
Ответ дляТайТаке
25 и не больше . Точка.
Літо вас послухається
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 01:00
Ответ дляТектологиня 80lv
Не можна в спеку нормально жити і працювати без кондиціонерів, не прикидаєтесь не..... розумною. За температури вище 28 градусів в робочій зоні вже людина вважається недієздатною. Не нийте вже
Тектологиня 80lv• 18 мая в 01:01
Ответ дляОч@ров@Шк@
При -15 працездатна,ага. Як то всі в Америці південній і іспанії-італії працюють?) нити скоро ви будете, вже з 1 червня
Щебетушка• 18 мая в 01:01
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я теж. Моя б воля цілий рік+23 не менше і сонце більшу частину року.
Я не люблю солнце. Иногда хочется
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 01:02
Ответ дляТектологиня 80lv
Тепер доб´є спека. Нічого? Так хоч завдяки дощу трохи оговтається городина та посіви.
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 01:03
Ответ дляТектологиня 80lv
А ви асфальт укладаєте в мінус 15? Щось не пойму? Чи в морозильній камері працюєте? Мабуть, прям звідти і пишете.
Щебетушка• 18 мая в 01:03
Ответ дляЖінка з перцем
И для меня 27-32 идеальная температура
Для меня 18 25
Щебетушка• 18 мая в 01:03
Ответ дляБ´ю байдики
Даааа, 22 - самая отличная погода.
Ну можно недельку-две 30, чтобы купаться тепло. Но только не как раньше, 4 месяца 40 круглосуточно, ненавижу!
Да да
Забрала і не сказала• 18 мая в 01:05
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну вид пітнієте взимку, самі написали. То віяло в руки, і пітніти не будете. Можете ще по тіньочку пройтись, щоб навєрняка
Щебетушка• 18 мая в 01:05
Ответ дляТектологиня 80lv
Мороз і холод і дощ це все противно. Як можна не любити сонечко??
Все люди разные. В вашем возрасте пора это понимать
Щебетушка• 18 мая в 01:08
Ответ дляТектологиня 80lv
Я була в селі, де термометр на вулиці показував 50+. Нормально. На вечір спаде трохи і можна купатися на річці. Аби не холод
Жесть
Тектологиня 80lv• 18 мая в 01:10
Ответ дляОч@ров@Шк@
А ви в +35 будуєте будинок?) чи продаєте абрикоси під сонцем?)
Яичница с беконом• 18 мая в 01:10
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Люди которые обожают лето, у вас лицо и другие части тела потеют вообще? Или вам нравится потеть быть мокрыми?
Я мало потею, лицо вообще никогда, но жару терпеть не могу. Мне дышать тяжело в жару, все вокруг плавится
Только тролли могут написать, что любят +40°
Тектологиня 80lv• 18 мая в 01:10
Ответ дляЩебетушка
Ви мій вік не знаєте
Щебетушка• 18 мая в 01:11
Ответ дляЯнка-угомонись
Дождь в литсо куда приятней
Мне кстати да. Чем духовка
Забрала і не сказала• 18 мая в 01:11
Ответ дляТектологиня 80lv
Мінус 15 в робочих приміщеннях не буває, не нийте. Та й на вулиці такі морози бувають вкрай рідко. В Італіі-Іспаніі люди працюють з сієстою, в курсі, шо воно таке? А що стосується Південної Америки, то ви її в спекотливі регіони зарахували виходячи зі слова Південна, чи як?
А шо сталося?• 18 мая в 01:12
Ответ дляДелиВерка
Поймете, как 40 вам будет
Ось якраз 40, все життя обожнюю спеку , моя температура то 36+ і може жарити скільки завгодно , а мені в кайф , у мене навіть шкіра не знає, що таке опіки, тільки діти мої не в мій рід .
Щебетушка• 18 мая в 01:12
Ответ дляЖінка з перцем
Да, люблю все лето чтоб выше +30 было.
Прошлым летом до 50ти доходил термометр на солнце - хоть отогрелась.
Рептилоид🤣
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 01:15
Ответ дляТектологиня 80lv
Та почекайте, не встигаю за вашими перестрибуваннями, то ви стверджували, що кишкові інфекції не влітку, то пітнієте в холодну погоду, то дощі погано, то в Україні морози-морози, а працюєте ви при -15, то стверджуєте, що дощів нормально - і всі ваші дописи є неправдою. АСТАНАВІТЄСЬ. Не встигаю за вашим брєдом.
Тектологиня 80lv• 18 мая в 01:16
Ответ дляОч@ров@Шк@
Шось придумала сама, шось пише дивне. Це про вас
Я не працюю в -15. І почитайте, багато людей спеку краще переносить. Всі різні