А_я_ЛОЖУ!• 17 мая в 23:23
Искренне не понимаю, как можно не любить и не ждать жару?
Прочитала тему ниже и офигела, что кому то нравится такая погода как сейчас
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 01:18
Ответ дляТектологиня 80lv
Шось придумала сама, шось пише дивне. Це про вас
Я не працюю в -15. І почитайте, багато людей спеку краще переносить. Всі різні
Придумала сама - це ви все про себе? Так і є. Шось пише, шо - тільки вам зрозуміле. Вам вже тут форумчанок скільки заперечило,.... дивне якесь
Тектологиня 80lv• 18 мая в 01:19
Ответ дляОч@ров@Шк@
Та почекайте, не встигаю за вашими перестрибуваннями, то ви стверджували, що кишкові інфекції не влітку, то пітнієте в холодну погоду, то дощі погано, то в Україні морози-морози, а працюєте ви при -15, то стверджуєте, що дощів нормально - і всі ваші дописи є неправдою. АСТАНАВІТЄСЬ. Не встигаю за вашим брєдом.
Пітніють люди в будь-яку погоду, та й інфекції кишкові в усі пори року
Тектологиня 80lv• 18 мая в 01:19
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тут дискусія не тільки мене і форумчанок з вашою точкою зору. Ваша думка не є єдиною і правильною
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 01:20
Ответ дляТектологиня 80lv
Мало людей спеку добре переносить. Всі різні. Але, насправді, таких людей мало.
Шось придумало, шось пише ...
Тектологиня 80lv• 18 мая в 01:21
Ответ дляОч@ров@Шк@
Шось придумало, шось пише ...
Ні, не мало. Кажу з особистого досвіду
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 01:21
Ответ дляТектологиня 80lv
Так само як і ваша. Ваша думка не є єдиною і правильною. Змиріться з цим.
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 01:21
Ответ дляТектологиня 80lv
Ні, не мало. Кажу з особистого досвіду
Ні, мало. Кажу з особистого досвіду.
Миссис Буркул• 18 мая в 01:25
Ответ дляДелиВерка
Один-в-один мои мысли тогда
И мои. Та жара это было что-то запредельное
ДеньгиНеСдаю• 18 мая в 02:22
Ответ дляТектологиня 80lv
Вмийтесь, прийміть душ, ляжте під кондиціонер. Придумали, що неможливо
Минулого літа по 18 годин на добу світла не було, який кондиціонер
?
ДеньгиНеСдаю• 18 мая в 02:25
Ответ дляТектологиня 80lv
В мороз без світла, коли рано темніє, опалення нема і гарячої води вам краще??
Вода, опалення є, і так, взимку краще навіть без світла.
Тектологиня 80lv• 18 мая в 02:26
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Мені краще спека
ДеньгиНеСдаю• 18 мая в 02:33
Ответ дляТектологиня 80lv
Мені не вимикали. Погано не було,хіба коли дощ насувався і тиск скакав
Якби вимикали все літо по 18 годин на добу, ви б інакше співали.
Полуничка• 18 мая в 02:37
Я искренне не понимаю, как можно любить жару.
У меня с 20 лет нарушена терморегуляция. В жару я умираю. Не просто ’ой как жарко щас умру!’, а реально останавливается сердце и я падаю на землю.
Вы знаете, что такое - потеют глаза изнутри? Уверена что нет, и слава богу. А я знаю. И это очень больно - вроде как вы плачете и вам засыпало глаза песком и солью одновременно.
Для меня лично плюс 30 и выше - мучительно и невыносимо. Летом я не живу. У меня в доме 4 (!!!) кондиционера. И если мне нужно из одной комнаты перейти в другую - муж сперва включает кандер той комнате, куда мне нужно пойти.
Когда мне нужно выйти из дома и куда-то ехать, муж 20 минут охлаждает машину, чтобы я не упала в обморок.
Прохладный душ - 10+раз в день. Кстати, цистит никто не отменял, да.
Ах, да. Мой вес - 56 кг (на случай, если меня обвинят в ожирении). Щитовидка и гинекология - плюс-минус норм.
Причина - наследственность.
И еще. Пот - даже не градом. у меня пот капает даже из мочек ушей, про лоб, нос и подбородок я даже не говорю.
Причина - наследственность.
ДеньгиНеСдаю• 18 мая в 02:45
Ответ дляБ´ю байдики
Я поняла. Наверно те, кто любят «жару», живут в холодном климате, и «жара» у них 25-35))) Причем, ночью опять 22 и можно вздохнуть. А пожили бы они в южном климате, когда все лето 35-40 в тени, причем и ночью тоже, плюс раскаленный асфальт приваривает твои шлепки, то как миленькие полюбили бы дождик и прохладу.
В 22-му тимчасово вивезла з нашого прифронтового Миколаєва маму, доньку і кота в Франківську область, і періодично до них їздила на пару днів. Різниця в температурі була велика, особливо вночі. Там вдень 25-27, вночі десь 20, можливо менше. Дощі мінімум 2-3 рази на тиждень... А в нас в ці ж дні було в тіні +35+37, вночі менше 29 не було, і 2 чи 3 грози за все літо.
То звісно таке літо, як на Західній, легко переносити, їх би до нас на все літо, ще й з відключеннями по 16-18 годин, то думку про ’хочу спеку’ швидко змінили б...
ДеньгиНеСдаю• 18 мая в 02:56
Ответ дляТектологиня 80lv
Зайдіть в кафе, де кондиціонери, в тіньку посидіть, води випийте. Чого ви вважаєте, що тільки людям літом погано??
Чого ніхто не думає про людей, яким погано осінню, взимку і холодно весною?
Коли я хвора і на вулиці сніг і мороз, то мені і дихати боляче. А тут віялом обмахнутись проблема
Якщо в тіньку +40, то там хоч сиди, хоч не сиди...
А в кафе без світла сидіти теж так собі задоволення.
Ну ви ж теж не думаєте про сердечників, гіпертоніків, немовлят, яким від жари погано, аое вимагаєте, щоб вас розуміли і жаліли. Це так не працює.
ДеньгиНеСдаю• 18 мая в 02:59
Ответ дляТектологиня 80lv
Я одягаюсь нормально, це не відміняє того факту, що мені жарко взимку під купою одягу. Я пітнію сильно і міняю одяг щодня. В мене в холодну пору року прання більше удвічі, ніж літом.
Гіпертонічний криз взагалі не залежить від спеки, як і інсульт.
Ви, мабуть, не хворієте бронхітами і затяжними групами, ринітом, що так легко пишете
Якраз і кризи, і інсульти, і інфаркти залежать від температури довкілля.
Н@Диете• 18 мая в 03:03
У дочки хворі нирки, вона в жару взагалі не функціонує. Жара вбиває більше людей ніж холод.
ДеньгиНеСдаю• 18 мая в 03:04
Ответ дляТектологиня 80lv
При -15 працездатна,ага. Як то всі в Америці південній і іспанії-італії працюють?) нити скоро ви будете, вже з 1 червня
В Америці і Італії світло по 18 годин на добу відключають влітку при жарі +40 і вище?
Тектологиня 80lv• 18 мая в 03:06
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я не вимагаю взагалі. Я лише написала, що всі скаржаться лише на спеку і як їм погано, не думаючи про людей, які страждають від холоду
Н@Диете• 18 мая в 03:10
Ответ дляТектологиня 80lv
А якби думали то це б змінило погоду? В чому саме ви їх вините?
Шлях до зірок• 18 мая в 05:33
Автор ви така дивна , порівнюєте те що неможливо порівняти 🤷 я ненавиджу спеку і у нас цей рік вона слава богу поки що не приходить, дощі, прохолода і як мінімум ще так тиждень буде. Мрію щоб і літо таке було. Саме через погоду хочу переїхати, тому що спека 6 місяців на рік і це неможливо
Анонім Завгосп• 18 мая в 05:56
Ответ дляТаро Клеопатра
Кто кайфует от холода я думаю дамам 30+35+
Наоборот. В 50+ и без жары жарко. При температуре больше 35-40 градусов, давление скачет и сердце прихватывает. Думаю это совсем молодым жара нравится. В молодости у многих пониженное давление, от жары повышается немного и хорошо себя чувствуют.
Живчик-счастливчик• 18 мая в 05:59
Мы с мужем пришли к одному мнению: если выбирать где жить, в Африке, Египте, или на севере где 9 месяцев зима - выбираем зиму.
И сейчас от прохладной погоды кайфуем.
Вмію заміряти найкраще• 18 мая в 06:38
Ответ дляkissulichka
Что из этого вы обожаете: задуху, потливость, жару, красное лицо, обгоревшие руки, сухость, невозможность уснуть, если нет кондиционера
Спать нормально в жару. Класс что не надо одеваться и дома можно в трусах ходить. Кондиционеры ненавижу.
Вмію заміряти найкраще• 18 мая в 06:42
Ответ дляАнонім Завгосп
Вот те кто пишет, что любят жару, вы её любите без кондиционеров дома и на работе?
Да без кондиционера представьте себе. И мне за 60 и выработалась привычка и адаптация к жаре. Жара это класс. 27 и выше. То
Вмію заміряти найкраще• 18 мая в 06:43
Ответ дляkissulichka
Я люблю: холод, прохладу, серость, дождливую погоду, влажность
Вам в Рашу переехать нада. Там так.
Вмію заміряти найкраще• 18 мая в 06:44
Ответ дляЗабрала і не сказала
Відверто не розумію, кому може подобатись спека. Зараз чудове свіже повітря, хочеться жити.
В слякоть жить? Фу как мерзко... Грязь мерзость ..
Вмію заміряти найкраще• 18 мая в 06:57
Ответ дляПолуничка
Причина - наследственность.
И как по вашему люди жили до того как не было кондиционеров? Вы просто изнежили себя.