А_я_ЛОЖУ!• 17 мая в 23:23
Искренне не понимаю, как можно не любить и не ждать жару?
Прочитала тему ниже и офигела, что кому то нравится такая погода как сейчас
Мона Лиза• 18 мая в 00:24
Ответ дляЖінка з перцем
А вы серьезно верили что свет отключали потому что их не хватало?
Ту многие уверены, что свет отключают из-за прилетов
Кондуктор автобуса• 18 мая в 00:26
Ответ дляДелиВерка
Поймете, как 40 вам будет
А что с вами случилось в 40? Это типа старость по-вашему?
ДелиВерка• 18 мая в 00:28
Ответ дляКондуктор автобуса
Нет, это возраст, когда уже ценишь здоровье. Не поджариваешься на солнце до угольков, зная, как это вредно. И понимаешь, что жара - это удар для сосудов и сердца.
МУСЯкомарова• 18 мая в 00:30
Ответ дляСадова гойдалка
Не розумію, як можна любити спеку
Я теж не люблю спеку. Ми ще й переїхали і вікна виходять на сонячну сторону, не уявляю, як буде літом. Особливо на кухні...
Мона Лиза• 18 мая в 00:31
Ответ дляДелиВерка
Мои сосудам жопа пришла лет в 15. От солнца никак не зависело. И 3 года я живу в постоянном лете, чувствую себя прекрасно.
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:33
Ответ дляЗабрала і не сказала
Немає такого. В спеку багато хто страждає через тиск і проблеми з серцем. Завжди під час спеки люди, які до цього схильні, дуже страждають і смертність підвищується.
Якщо у вас нема такого, то не значиь, що в інших нема. Можна вийти на вулиці і мерзнути вже почати одразу. В мене алергія на холод, руки червоні до першого потепління, рукавиці не допомогають. А скільки болячок з осені по весну! Аптеки золоті гори мають. Якихось три місяці тепла не можуть потерпіти і ниють
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:34
Ответ дляОч@ров@Шк@
Які морози? Ви з Сибіру пишите?
Мороза холод, дощ, вітер це все нестерпно для людей-мерзляків
Щебетушка• 18 мая в 00:34
Едьте в Ирак, Саудовскую Аравию, Кувейт. Там 45 50 летом. Иногда 40 35
Ваша места. А я люблю погоду 20 25 градусов
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:34
Ответ дляОч@ров@Шк@
27 градусів - це не спека. Ви серйозно, не знаєте, що таке спека?
В 45-50 я теж нормально себе почуваю
Щебетушка• 18 мая в 00:35
Ответ дляТра Ля Ля
І я там офігіла, що люди кайфують від цього травня 😳
Ну не всем нравится 35 40
Щебетушка• 18 мая в 00:35
Ответ дляТектологиня 80lv
І я не розумію. Я живу нормально тільки літом
Завжди травень, в моєму розумінні, це довгоочікуване тепло. Мерзотна погода
Переезжайте
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:35
Ответ дляОч@ров@Шк@
Де лягти? На асфальті? Чи одразу, під автобус?
Зайдіть в кафе, де кондиціонери, в тіньку посидіть, води випийте. Чого ви вважаєте, що тільки людям літом погано??
Чого ніхто не думає про людей, яким погано осінню, взимку і холодно весною?
Коли я хвора і на вулиці сніг і мороз, то мені і дихати боляче. А тут віялом обмахнутись проблема
Щебетушка• 18 мая в 00:36
Ответ дляЖінка з перцем
Мне 47 и я не понимаю. Живу нормально только летом.
Не мучьте себя
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:38
Ответ дляЩебетушка
Переезжайте
Дуже легко сказати. Сподіваюсь все ж на глобальне потепління і відсутність зими як такої взагалі.
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну вам же тяжело одеться норимльно.
Из за жары инсульты , гипертонические кризы и прочая история.
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:42
Ответ дляТайТаке
Ну вам же тяжело одеться норимльно.
Я одягаюсь нормально, це не відміняє того факту, що мені жарко взимку під купою одягу. Я пітнію сильно і міняю одяг щодня. В мене в холодну пору року прання більше удвічі, ніж літом.
Гіпертонічний криз взагалі не залежить від спеки, як і інсульт.
Ви, мабуть, не хворієте бронхітами і затяжними групами, ринітом, що так легко пишете
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 00:43
Ответ дляТектологиня 80lv
То махайтесь вашим віялом, бо до ср..ки те віяло.
І смертність хворих на серцево-судинні захворювання саме в спеку вища. В нас навіть -5 не так часто буває - дихати їй важко. Щоб легко було дихати, навпаки, повітря повинно бути прохолодним і вологим!
Тра Ля Ля• 18 мая в 00:44
Ответ дляЩебетушка
Ну не всем нравится 35 40
Так мова й не йшла про крайнощі - 35-40, але така погода не для травня)
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:45
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну я вам написала альтернативу, як полегшити спеку. В нас морози циклічно, кожні два чи три тижні осінню і взимку. А яка краса, коли опалення вже нема, або ще нема, вина вулиці дубак
Романтика, еге ж?
Забрала і не сказала• 18 мая в 00:46
Ответ дляТектологиня 80lv
Немає такого -це чого? Якого конкретно? Влітку у багатьох алергія на сонце і на купу рослин, коли вони починають цвісти. І алергія на холод -це просто квіточки. І болячок влітку так само багато -і від кондиціонерів, і всіляких ротовірусів і кишкових інфекцій. Від алергії на холод ще ніхто не помирав, на відміну від проблем зі здоровʼям у літню спеку, коли постійно попереджають, особливо людей похилого віку, не виходити з дому.
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 00:47
Ответ дляТектологиня 80lv
Смішна ви зі своїм тіньком: 40-45-50 градусів - це температура саме у тіньку. І навіщо те літо, якщо весь час сидіти у приміщеннях? По вулиці пересуватися лише від кафешки до кафешки?
Ответ дляТектологиня 80lv
Романтика, еге ж?
Включiть обігрів. В місті купа місць де можете зігріться. Видумала ще тут .
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 00:49
Ответ дляТектологиня 80lv
Романтика, еге ж?
Так, романтика. Можна до чоловіка притулитися, обійнятися. В спеку навіть простирадло до тебе липне і не дай боже хтось притулиться. То яка тут романтика?
І немає ніякого дубака. Вдягайтеся по погоді: вже не одна я зауважила це.
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:51
Ответ дляЗабрала і не сказала
А в кого алергія на холод чого ніхто не акцентує увагу?
Чому ви вічно ниєте, що вам тяжко у спеку працювати і ви лежить пластом? А кому просто працювати у мороз і сніг, коли температура і кашель??
Ті кишкові інфекції можуть хіба в міжсезоння виникнути, не сидіть під кондиціонером, якщо вам все не те
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:51
Ответ дляОч@ров@Шк@
Навіщо дощ як зараз? Сніг?
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:52
Ответ дляТайТаке
Саме так, зайти кудись погрітись нормально взимку. Так само як і освіжитись десь зайти у приміщення з кондиціонеами
Оч@ров@Шк@• 18 мая в 00:53
Ответ дляТектологиня 80lv
Кишкові інфекції саме в спеку розвиваються. Це вже ви під свою картину світу починаєте підлаштовувати псевдофакти. Все вам не те. Чого ниєте? Віяло в руки і не пітнійте в прохолодну погоду
Тектологиня 80lv• 18 мая в 00:53
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дивна ви. Осінню і весною без опалення дубак відчувається як перший раз, починаються перші болячки, скрізь сіро в мокро, нестача вітаміну Д.
У спеку можна зробити протяг перед сном і спати без одягу або без простирадла. І не змерзнеш, а це основне.