младокошкина• 18 мая в 00:43

Девочки, отдых летом в Италии, посоветуйте

Я пока загорелась Капри. Может кто был? Или где Вам понравилось? Ехать хотим семьей, ребёнок взрослый. Хочется красоты и чтобы скучно не было
Кручу хвости• 18 мая в 00:47
Точно не Римини.
Были недавно в Портофино.
Машиной заехали ещё в Канны, Монако и Ниццу. Классный трип. Но да, дорого.
Весь это регион такой.
Была ещё давно на Сицилии и Сардинии. Первая зеленее и лучше. Вторая - дорогой фешенебельный курорт.
Вообще в Италии платные пляжи.
Не знаю,зачем людям сюда на море.
Та же Испания лучше и дешевле в плане пляжного отдыха
автор младокошкина • 18 мая в 00:52
Ответ дляКручу хвости
Точно не Римини.
Были недавно в Портофино.
Весь это регион такой.
Вообще в Италии платные пляжи.
Не знаю,зачем людям сюда на море.
Спасибо большое! Хочется почему-то в Италию
Кусман Сиру• 18 мая в 00:54
Калабрія
Баба Йога• 18 мая в 00:54
Сардиния - ван лав, арендуйте лодку и вперед, от кала Гононе до кала Луна , кала Мариолу , просто рай на земле. Ла пелоса еще чего стоит
Love_Love_Love_• 18 мая в 00:56
А на чому ви збираєтесь їхати?
Рекомендую Іскью
автор младокошкина • 18 мая в 00:57
Ответ дляLove_Love_Love_
А на чому ви збираєтесь їхати?
Рекомендую Іскью
На авто из Киева
автор младокошкина • 18 мая в 00:57
Ответ дляБаба Йога
Благодарю
Love_Love_Love_• 18 мая в 00:58
Ответ длямладокошкина
На авто из Киева
Тоді можна по всьому амалфійському узбережжі і на пару днів зупинитися на Іскьї
автор младокошкина • 18 мая в 00:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Спасибо
БезПаспортаНеПродаю• 18 мая в 01:10
Посоветуйте проверенного турагента, пожалуйста.
Яжбоматусяблін• 18 мая в 03:53
В Італії всюди гарно! Якщо на море хочете і ви за актив, то можна розглянути Лігурію, там легко можна знайти безкоштовні пляжі, на авто не так далеко до: Генуї, ЧінквеТерре❤️, Сан Ремо, Ніцци, Канн на день.
Можна ще розглянути озеро Комо, більш спокійний відпочинок, але які види, пароми, можна доплисти до Швейцарії, день провести і повернутись.
Якщо поїдете на Капрі, то дуже варто на день брати яхту, зупинятись в різних місцях, Амарі і т.д., дивитись і робити фото з моря. Бо на суші всюди буде безліч людей.
Ми ще їздили у Флоренцію, Тоскана❤️ прекрасне місце, а звідти недалеко до Риму і Пізи.
Венеція то взагалі обовʼязкова до уваги в усі пори року, Сардинія сподобалась більше, ніж Сицилія, але всюди прекрасно❤️
Наш подальший маршрут в планах, це: Верона (поруч Венеція), Тренто з Доломітовими Альпами, Больцано.
Бажаю гарної поїздки і найкращих вражень!
Ненька наша• 18 мая в 04:13
Ответ дляКручу хвости
Точно не Римини.
Были недавно в Портофино.
Весь это регион такой.
Вообще в Италии платные пляжи.
Не знаю,зачем людям сюда на море.
Розкажіть, будь ласка, чим погано в Реміні? Якраз збирались туди …
Не виправдовуюсь• 18 мая в 09:57
Ответ дляНенька наша
Мне тоже интересно рассматривала этот вариант)
Кручу хвости• 18 мая в 10:40
Ответ дляНенька наша
1) Пляжі платні і доволі дорогі. Виходить, що 2 лежака і парасолька виходять від 24 до 90 євро в день. І навіть у самих дорогих готелей свій пляж все одно платний.
2) зі своїм рушником будуть ганяти і не дозволяти лежати у води.
Від нас безкоштовний пляж був десь 3-4 км. Ходили один раз і там якісь бомжі були. Тобто,є варіант лише платити. Є тижневі абонементи.
3) якість води. У води специфічний колір і запах через місцеві водорослі. Медузи.
Але тут я балувана. Багато де була, тому коричнева непрозора вода мені не ок.
Ще море мілке. Тому там багато дітей і більше це варіант для них
4) це популярний курорт, тому повсюди купа людей. Тобто, ввечері реально тисячі туристів ходять по доріжкам, розрахованим на 2 людини і шукають місця в ресторанах. От прямо толпи з усього світу. Француженки топлес поряд з арабками у хіджабах.

В цілому, це звичайний курорт на 3 в радянському форматі.
Українців, доречі, в тому році було дуже багато. Але я б не сказала, що Ріміні вартує своїх грошей. Для мене однозначно, ні
Кручу хвости• 18 мая в 10:40
Ответ дляНе виправдовуюсь
Відписалася вгорі)
Сподіваюся, трохи допомогла
Кручу хвости• 18 мая в 10:46
Ответ дляНенька наша
Із плюсів, можна,поїхати на екскурсію в карликову країну Сан-Маріно.
Просто самому на автобусі.

Ось там було атмосферно.
Схоже мені на Мальту було.
Все в камені, середньовічна архітектура, багато магазинів безмитної торгівлі. Хороші ціни на шкіру та брендові речі італійських торгових марок
Ненька наша• 18 мая в 10:55
Ответ дляКручу хвости

Дякую, дуже корисно! Ми думали 1 вересня поїхати на 2 тижні, щоб було не сильно спекотно і мало людей, тоді теж дорогі платні пляжі? але якість води мене дуже бентежить((( а може ви знаєте навіщо там ті камʼяні пірси вздовж моря? Щоб хвиль не було? Якось вони мені теж не подобаються
Кручу хвости• 18 мая в 10:59
Ответ дляНенька наша
Так, це волнорізи))
Буде менше з 14 вересня, коли в Італії почнеться школа. Головне це не їхати в серпні, коли в усій Італії відпустка у всіх.

Чи будуть тоді безкоштовні пляжі і не знаю. На море ми старалися потім вже ходити зранку. Тоді людей менше і вода чистіша. Вдень вже будуть хвилі і тоді вода стає коричнево-зелена + купа людей з 11-12 години.

Вирішувати Вам. В цілому, ми відпочити нормально. Просто мальдівського пляжу точно не чекайте ) ну і про Сан-Маріно не забудьте. Там, дійсно, атмосферно
Зайканалужайке• 18 мая в 11:39
Ответ дляНенька наша
Реміні це де
Ненька наша• 18 мая в 16:27
Ответ дляЗайканалужайке
Реміні це де
Італія. Найбільший морський курорт
Зайканалужайке• 18 мая в 17:16
Ответ дляНенька наша
Італія. Найбільший морський курорт
Може Ріміні?
Ненька наша• 18 мая в 19:21
Ответ дляЗайканалужайке
Може Ріміні?
Може