Лапка• 18 мая в 02:41
Множинні кісти в печінці, хтось стикався?
Що робити, переживаю за чоловіка?!
Лапка
• 18 мая в 02:57
Ответ дляЛиса Патрикевна
Що кажуть лікарі? Спостерігати?
Так, робити узі раз на півроку, а що їсти, які ліки, які прогнози?!
Лиса Патрикевна• 18 мая в 04:01
Ответ дляЛапка
Ох, це ніхто вам точно не скаже...
Чоловік вживал алкоголь?
Лапка
• 18 мая в 04:20
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ох, це ніхто вам точно не скаже...
Чоловік вживал алкоголь?
Та вживає помірно, останні 10 років взагалі можна сказати мінімально і не міцні напої, проходив обстеження і раніше, небуло, а це за кілька останніх років з´явились.
Лиса Патрикевна• 18 мая в 04:28
Ответ дляЛапка
А що лікар каже, через що кісти з´явилися? Не через алкоголь?
Лапка
• 18 мая в 04:36
Ответ дляЛиса Патрикевна
Взагалі нічого не сказала, виписала ліки яких немає в найбільший аптеці нашого району. В інтернеті вичитала, що треба дієта, хоча ми й так відносно не зловживаємо шкідливими продуктами, жирне, смажене, копчене.