ДелиВерка• 18 мая 2025

Ох і ціни на продукти. Мій шок в шоці.

Якщо раніше обирали між авокадо і огірком.
То тепер навіть капуста з морквою золоті.
Шиворот Навыворот• 18 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Причём тут мои мечты? Читайте статьи от экспертов, которые пишут что в Украину легче и дешевле импортное ввезти, чем своё вырастить. Поэтому местные фермеры ноют, что их продукция неконкурентная
Які експерти?Ті експерти пишуть,бо без роботи сидітимуть.В нас одне з найбільших агропідприємств України.
Більшість продукції їде за кордон,зокрема Німеччину.Лише під кукурудзою 30000Га.
Natalia505• 18 мая 2025
Ответ дляСветка-пипетка
В де викидали, підкажіть, наступного разу, коли викидатимете, то свисніть- заберу, Харків, огірки були в сезон 40-50 грн, бо погоріли.
Якщо зараз прийде тепло, огірків буде море. Дощі зараз щодня. Тільки б не спека, а помірне тепло. Вишні обмерзли, облетіли,яблук також мало, в огірків є шанс ще.
Кошка Мурка• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Так. Звикла що вже огірки, кабачки, картопля молода на столі
Ми з Криму, ніколи не було кабачків в середині травня, як і огірків своїх , щось ви плутаєте
SometimesDiena• 18 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Почитайте Олега Пендзина, он регулярно обосновывает рост цен и почему это происходит. Поля сокращаются под овощи, зелень и фрукты, поэтому везут импортное и местные не выдерживают конкуренции. Зерно и рапс идут ща границу.
Пишу з калідору• 18 мая 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
А что это за чудо?🤣
Очень вкусная капуста. Особенно на салат.
Морская свинка• 18 мая 2025
Згодна що подорожчало все, але не авокадо))) по 29 грн метро брала)
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Знаєте скільки коштує машина перегною, а скільки коштує прогодувати тварин? Це тисячі гривень
Свое собирают - навоз. И кормят своими отходами, той же картошкой.
ПироженкА• 18 мая 2025
Господи, ну Вы сами фотографируете импортные и несезонные продукты! Ну, естественно, что цена космос. Чему удивляться?
Я вообще помню черри зимой под 2000 и что? Я такое не куплю, у меня другие финансовые возможности.
Использую сезонные продукты или заморозку. Что толку с этого плача Ярославны? Да, всё дорого. Нужно выбирать по своему кошельку и возможностям.
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляШалена красуня
які рви? копати повинні були прості люди??у нас є верховний головнокомандувач,котрий повинен був поставити на те діло людей.і техніку.. на дорогу ж он був поставив?
Так страдают простые люди, а не главнокомандующий. Спасение утопающих - дело рук самих утопающих!
Пацан к успеху шел• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
А своє де беруть? От Ви зараз реально? Тобто по Вашому у кожному сільському дворі по дві корови,кури гуси і кролі?
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
У соседей бартером, если своих нет. Бабушка мужа никогда ничего не покупала. Навоза полно или своего, или соседского. Семена свои. Живность своими овощами кормила.
Цветов Мне срочно• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
У нас да. У кого-то коровы, у кого-то 🐖
Пацан к успеху шел• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Ви точно таво.....у яких сусідів? Які тільки клумби засажують? Ви давно в селі були?
Natalia505• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Окрім картоплі ще потрібна товч, зерно, кукурудза для худоби. Вирощувати все не вийде. Закритий цикл виробництва від вирощування кормів, до забою і реалізації тварин, це страшенно великі гроші і величезний об´єм робіт
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Аааа, если клумбы....
Пацан к успеху шел• 18 мая 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
У нас да. У кого-то коровы, у кого-то 🐖
Це де так? Бо у мене село під Києвом,тут і корови у селі немає
Natalia505• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Фантазерка
Шиворот Навыворот• 18 мая 2025
Ответ дляSometimesDiena
Навіщо мені якогось Пендзіна слухати,якщо я бачу все власними очима.
В нас немає проблем ні з реалізацією,ні з конкуренцією,ні зі збутом,ні з цінами В нас величезне зерносховище побудували.Саме для того,щоб продавати не баригам-перекупам за безцінь,а на піку цін за кордон.Тому в нас вся техніка нова,побудована залізнична гілка,і будується завод з переробки.
Пацан к успеху шел• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Ви це наблюдали зі сторони чи приймали участь? Сусідський перегній коштує 5 тисяч за машину
Цветов Мне срочно• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
120 км от Киева. Ничего нету только у алкашей и дачников, даже бабки держат каких-то кур, гусей, индюков
Natalia505• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Так, це правда.
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Это выдают за пай+ деньги. Вы не знали?
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Фантазерка
Вы?
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Слово ’бартер’, я так понимаю, незнакомо советчицам
Natalia505• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Это выдают за пай+ деньги. Вы не знали?
Не у всіх є паї. Ви не знали? Половина на моїй вулиці людей переїхали з міста, купували житло. Про які паї мова?
Natalia505• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Воно залишилось в 90х. Зараз цим ніхто не практикує. Люди виживають за гроші, не існує його як виду. Я сусіду плачу гроші за допомогу. Нічого безкоштовного немає
Фея_3уровень• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
усі так живуть.у кого приватний будинок.город.дача.
В прошлом году была сильная засуха. Все на огороде сгорело. Ничего не было. Так что не несите бред.
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляNatalia505
И сразу бросились овощами торговать? Так молодцы, зарабатывают. Пожалеть их, или что?
Цветов Мне срочно• 18 мая 2025
Ответ дляБешене сарі
Это выдают за пай+ деньги. Вы не знали?
Пай есть не у всех. Но даже если зерно дали на пай то в расходы я считаю рыночную стоимость зерна, а не 0.
Бешене сарі• 18 мая 2025
Ответ дляNatalia505
Это в вашем мире