ДелиВерка• 18 мая 2025

Ох і ціни на продукти. Мій шок в шоці.

Якщо раніше обирали між авокадо і огірком.
То тепер навіть капуста з морквою золоті.
Перша леді колгоспу• 18 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Так он же жирнючий будет. Лечится потом дороже
Кастрюля большая,ребра нежирные,уварится,мяса 500 гр будет,это много на большую кастрюлю?
Телячі ніжноСті• 18 мая 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ага. Диетические
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Шановна , і інших кранах овочі не друкують а теж вирощують
Чому вони значно дешевші - не знаєте ?
Так ви працюєте на землі ?
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
У таких оце працює тільки в один бік.
Ви реально не розумієте скільки відсотків витрачає від доходу середньостатистична українська родина ? І це є ненормально ?
Глаза_в_3_карата• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Не у всіх життя обмежується їжею
Ніколи в адекватних країнах їжа не складає 1/3 або 1/2 бюджету , але тут раді що на їжу вистачає ще і розказують як важко все вирощувати
То ви хочете сказати, що Україна - неадекватна країна? Ну в цілому так і є, бо у нас війна
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Овощи всегда стоили копейки. Когда не было денег, делали салат из буряка,морковного зайца или капусту квасили.
Не буде вже так. І я,дуже цьому рада.
Люди працюють важко руками і чому мають продавати за копійки?
Їдьте в село, виростіть і продайте за копійки
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
То це чиї проблеми ?
Отих людей ,що вирощують ?
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Сегодня варю борщ на семью,кастрюля большая,и он выходит под 500 грн.Это на 4 дня на семью.Может и на 3 .И это только борщ,а остальная еда😭
Ваші 4 дні борщ їдять ?
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Не буде вже так. І я,дуже цьому рада.
Зараз вам напишуть 🤣
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
То хто вам повинен оте надати ?
Повинен ?
Ото у вас в голові
Є співвідношення доходів - витрат і в Україні люди працюють за їжу - і комуналку
Але порадницям це ок
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Не буде вже так. І я,дуже цьому рада.
Вы рады, что люди последние деньги отдают на еду?
Покажите пожалуйста, вы на море летите в этом году?
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Зараз вам напишуть 🤣
Ну язиками чесати всі гаразд і чужу працю знеціювати
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
А масло какого хрена так стоит, а кефир итд?
Перша леді колгоспу• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Ваші 4 дні борщ їдять ?
Конечно,мы едим.Мы работаем допоздна,мне некогда наваривать.Я делаю еще гуляш или котлеты,тоже 3-4 дня едим,гарнир на два дня
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Повинен ?
Ото у вас в голові
Але порадницям це ок
Це не ок .
Але й не ок коли людина за свою важку роботу отримує копійки .
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Не знаю !!!!
А яка там вартість ?
Нижчі
А якщо врахувати мінімальну зарплату так взагалі
Глаза_в_3_карата• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ті, хто вирощує овочі тільки раді, коли у людей є більше грошей на покупку їхнього товару. Але це не значить, що їм треба в угоду покупцям працювати за безцінь
МамОмужа• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
А ті, хто вирощують на море не хочуть?
Вирощуйте самі і будете мати безкоштовно
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Не буде вже так. І я,дуже цьому рада.
Ага,пенсионер уже борщ себе не может позволить сварить. Але ви дуже раді
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Нехай пенсіонери не голосують за гречку 😡😡😡😡.
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Так ви працюєте на землі ?
Роблю інтелектуальніші речі
Але працюючі на землі в Україні вирощують золоті кабачки , не те що інші фермери
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
А ті, хто вирощують на море не хочуть?
А землю у нас раздают, я что-то пропустила? Или работу кинуть,чтобы выращивать?
Я у вас спросила, в какой отель в этом году летите отдыхать?
Глаза_в_3_карата• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Нижчі
То виростіть щось у нас, враховуючи мінімальну зарплату. Раз такі розумні)
Ціни на добрива, препарати для обробки, посадочний матеріал чомусь також не враховують цю саму зарплату
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Роблю інтелектуальніші речі
Он воно що 😳.
І ,звичайно,ваша робота повинна класно оплачуватися.так?
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Війна - аргумент останніх років
До цього були революції- дефолти та майдани
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Війна - аргумент останніх років
Удалено администрацией...
Глаза_в_3_карата• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Війна - аргумент останніх років
У нас ’неадекватна’ країна, просто прийміть цей факт. А про те, як там у білих людей можна на форумі розриватися роками, але що це змінить?

Такі як ви зазвичай у будь-якій країні ниють, ми це по форуму прекрасно бачимо
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляМамОмужа
Ну і ок

Інші теж оцінять свою працю відповідно - головне щоб вирощений бюргерів вистачило
Виправдовують нелогічне ціноутворення і раді
Перша леді колгоспу• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у бабусь моїх-риба безкоштовно з великої руки.молочка своя -корова.яйце своє курятина кролятина своя.свиней поки нема.фрукти овочі свої закрутки и заморожені
Скажите, пожалуйста,а кто режет этих курей и кролей?сами бабушки или носят кому то?
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Це не ок .
Так інші в країні не працюють ??
За свою працю отруюють мільйони ? Що обирають між чері та буряками ?